Не мога да правя игра а мога да влизам ?????????

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
ludmiliarder
Newbie
Newbie

Не мога да правя игра а мога да влизам ??? Кажете възможности :)
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте,
Причината, поради която не можете да влизате в игра е така нареченото бъгване на героя. Бъгването на герой се получава, когато интернета Ви прекъсне или сървъра се пренатовари Вие излизате от играта, в която сте, така да се каже, нерегистрирано за сървъра. След такова "насилствено" излизане вие все още сте в играта. Докато базата данни не направи проверката, че не сте в сървъра, вие все още сте регистриран, че сте вътре или поне така мисли програмата. Съответно, когато се join-вате преди тази проверка да, е минала, играта не Ви пуска, защото програмата управляваща базите данни за героите не разрешава присъствието на един и същи герой по два пъти в сървъра. В момента, в който проверката мине, сте отчетен като липсващ и вече имате достъп до сървъра отново. Този бъг се оправя с наложените автоматични рестарти от нас, а те са както следва в 5:00 15:00 23:00 ако и след 2-3 рестарта героя ви е Failed To Join Game то тогава можете да ни съобщите в тази тема
HuKu7oo
Newbie
Newbie

Тоя бъг става най-често (поне така съм забелязал) от кецбот-а.Много, често кец-а крашва и лесно се бъгва героя.
drek
Full Member
Full Member

Доколкото забелязвам проблема при него не е "бъгнат герой" , защото е написал ,че може да влиза в игри , но не и да прави.
ludmiliarder
Newbie
Newbie

Ами аз не пускам бот играя за забавление. Но просто от 3 дена не мога да направя игра. Мога да влизам ама не мога да направя.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Може ли да, качите снимка на това какво точно ви изписва, когато се опитате да правите игра.
ludmiliarder
Newbie
Newbie

ето снимка от това което ми показва.
http://www.bulpics.com/images/guest/untitled2_5.jpg
drek
Full Member
Full Member

Това е "Line" изчакваш докато падне , най-вероятно 20-30 сек и ще те пусне в играта.
ludmiliarder
Newbie
Newbie

е добре де ама така ми е от 3 дена. постоянно пробвам по 40-50 пъти и неще и неще :D
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Погледнете клипчето: http://www.youtube.com/watch?v=T0aSb9mOCYA
ludmiliarder
Newbie
Newbie

аха мерси благодаря :)