Три PC-та от едно IP

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
yoo0
Newbie
Newbie

Значи, проблема е, че в момнта аз и двамата ми съквартиранти играем Диабло, а сме под рутер, демек с едно ИП. Което означава, че аз като пусна 3 loadera oт моя комютър, те не могат да играят, съответно и обратното. Демек общо и тримата можем да пускаме 3 бота, което не е много приемливо, при положение, че и тримата играем сериозно. Опитах да подкарам диаблото през прокси, обаче се оказа, че достапът от чужбина е забранен. Аз за друго решение не се сещам, освен да ни бъде увеличен лимита на връзките от администраторите. Квартирата ни е в центъра на София, така че ако се съмнявате, че наситина сме 3-ма, мога да ви поканя на гости да се уверите :D
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Вариантът, който е алтернативен, е да говорите с интернет доставчика да пусне на всеки компютър отделно реално IP. Така ще може, квартирант1 да пуска 3, квартирант2 да пуска 3.....
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
yoo0
Newbie
Newbie

Justice wrote: Вариантът, който е алтернативен, е да говорите с интернет доставчика да пусне на всеки компютър отделно реално IP. Така ще може, квартирант1 да пуска 3, квартирант2 да пуска 3.....
Да, но така няма ли да ни искат да плащаме като 3 отелни поребителя, тоест тройно?
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не съм много сигурен, но мисля, че няма да ви искат 3 такси, защото реално трафикът ви минава през една точка. Тоест те захранват дадена точка пък вие се оправяте надолу по веригата. Точката е рутера във вашия случай. Аз бях преди така и ми искаше 1.50 на реално ип. Обади се и ще ти обеснят хората най-добре. Не съм провайдера ти, за да ти кажа.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.