Молба към администраторите...моля погледнете.

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
proLamer
Newbie
Newbie

Здравейте, днес към 22:30 изтрих едно муле в акаунта ми по погрешка (знам, че грешката е изцяло моя), целта ми беше да го изтрия и да създам същотото име но в друг акаунт напълно съм забравил че всичко ценно, което имах бях преместил в него, но все пак ви моля за съдействие и човешко разбиране (всеки прави грешки) тъй като абсолютно всичко което имах беше вътре има ли някакъв начин да се оправи или просто да забравя за него ? Mоля за разбиране.. ?
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няма начин да ти върнем героя, пише го в правилата на сървъра. Както сам каза - грешката си е изцяло твоя и ако направим компромис за теб, ще последват още стотици молби.
zashto
proLamer
Newbie
Newbie

Добре де едва ли всеки ден хората си трият героите (мулетата) за да искат да им ги възстановявате, за да се правят компромиси, в случая на мен това ми бяха единствените неща в играта, които имах просто механична (техническа) грешка.. :punish:
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте,

Екипът на сървъра НЕ носи отговорност и НЕ възстановява мъртви герой или загубени предмети. В твоя случай, за да бъде възстановен героя ти ние трябва да проверим дали тези предмети от това муле не са прехвърлени в други акаунти. За такава мащабна проверка на един администратор му трябват поне 3-4 дена. Следващия път бъди по-внимателен с действията си.
Лек ден.
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И като допълнение - всеки ден поне по двама души искат да им се върне герой по една или друга причина, като в 80% от случаите според тях сървърът е виновен. Не и в твоя, но това е политиката на сървъра.
zashto
proLamer
Newbie
Newbie

Ми добре проверете дали не са прхвърляни нали все пак това ви е работата, щом се отнася до тези 3-4 дена ще изчакам ?
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

proLamer wrote: Ми добре проверете дали не са прхвърляни нали все пак това ви е работата, щом се отнася до тези 3-4 дена ще изчакам ?
Героя Ви няма да бъде възстановен мисля, че съм го написал достатъчно разбираемо в по горния пост. Ние не носим никаква отговорност, че сте си изтрили героя.
mati
Newbie
Newbie

извинете че ви притиснявам тази сутрин влезнах в сървара и героя ми ня ма итемите и истрит герои плс оправетего приятен ден
DooMMasteR
Newbie
Newbie

Искм да помяля админите за една услуга. Преди доста време играх в една зал и в тая зала някои беше крал итеми и ми лкнаха и на мен ацц щото бях играл с неното ip. Плс да ми се унлок ацц сега си игая от вкъщи ацц ми са Doommaster , A_S_D i Bobioo