Защо просто не управите сървара ?!

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
D0bchu
Newbie
Newbie

Имам 1 въпрос сега към "админите" защо просто не управите сърварчето 1 път за винаги аз лично и още няколко хора играем на ХАРДКОР и ни е доста трудно от вашите несполуки ние да си патим умираме например герои по 98 лв..ии по надоло в класацията .. Пиша тук защото ми е писнало да си губя половината предмети от несполуките на "админите" слагам админи в кавички защото и аз знам командите за бан, кик и лок ГОЛЯМА РАБОТА СТЕ ! А като ви потърси човек за отговор сички си мислят някакви несмислени управдания !
SonyVaio
Newbie
Newbie

Аз съм ЗА с двете ръце!
Няма да кажа "админите" съкс само защото може да изям някой бан!
Започвам да си мисля, че не това е сървъра в който искам да играя!
Dreaming
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте,
Ако си мислите, че един сървър, било за Диабло или за каквото ще да е, се поддържа лесно, жестоко се лъжете. Има го и този момент, само лок и бан, но не винаги е така. Всеки един от вас, който е бил администратор било то в нашия или пък в друг сървър, не е от значение къде, е наясно с нещата и как се процедира.
Относно днешното спиране на сървъра, вината е изцяло при нас, за което Ви се извинихме.
doje
Newbie
Newbie

Май по-добре да го Оправят, от колкото да го Управат.
m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member

ем при мен вмомента няма лайн какво да му се оправи повече това че малко по рано крашна нещо те се извиниха админите много си е добре сега сървъра гадно е когато има лайн
D0bchu
Newbie
Newbie

а днес цял ден беше дроб сървара
Djihad
Full Member
Full Member

Случва се...,всяка машина се поврежда...айде са да го публикуваме в "Държавен вестник" ... та след време депОтатите като Управят държавата и сървъра може да намаже ... :rolleyes:
Si vis pacem...para bellum
D0bchu
Newbie
Newbie

ти наща държава я остави няма да я управят поне сървара да е по-добре..
Djihad
Full Member
Full Member

D0bchu wrote: ти наща държава я остави няма да я управят поне сървара да е по-добре..
:nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: Ако не можеш да си платиш тока,състоянието на сървъра щи е най-малкия проблем :D
Si vis pacem...para bellum
D0bchu
Newbie
Newbie

ии пак не разбрах кога сървара ще е добре и на ХК ще може да се играе :punish:
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Когато искате да пускате ботове, това е последствието, едно царство с ботове му трябват 5-6 пъти по голям ресурс за да се движи нормално от колкото едно царство без. Ние спонсори нямаме, сървъра се издържа от нашия джоб и докато това е така, вие нямате право да критикувате качеството на услугата, която предлагаме, поради причината, че не плащате НИЩО.
Loved
Newbie
Newbie

Много правилно мазо ...