Lagg die

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Selsleed
Newbie
Newbie

Здравейте!
Цял ден сървъра е просто ужасен за игра! След като поиграх малко и излязох от играта, в която бях, явно героят ми е лагнал и е умрял.Тъй като действително вината не е моя има ли начин да си получа героя обратно? Найстина бях очарован от сървъра Ви и добрата обстановка, която сте създали до днескашната случка.
Име на героя: NoFr-Berbat
Име на акаунта: Selsleed
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

:D
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
Selsleed
Newbie
Newbie

RootsRagga wrote: :D
Верно си е смешно :D
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
Selsleed
Newbie
Newbie

Justice wrote: topic2184.html
Може да се види в лога кога героят ми е умрял и админите знаят за лага от вчера. Иначе благодаря ти за полезния линк.
pain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Въпросния лаг няма вариант да се разбере от къде е бил, без да бъдат проведени съответните проверки, за това и колегата Ви е дал линк с инструкции, как можете да проверите.

Не изключваме вероятността, причината да е в сървърите ни или във свързаността към тях (от наша страна), но и Вие не изключвайте вероятността, че причината може да е при Вас или Вашият провайдър. С няколко елементарни проверки ще можем да го установим, но трябва да тестваме на момента.
z0sk1e
Full Member
Full Member

И на мене вчера много ми лагваше ..
Щом 30мин. немога да си метна камъните в 1 муле :mda:
Selsleed
Newbie
Newbie

pain wrote: Въпросния лаг няма вариант да се разбере от къде е бил, без да бъдат проведени съответните проверки, за това и колегата Ви е дал линк с инструкции, как можете да проверите.

Не изключваме вероятността, причината да е в сървърите ни или във свързаността към тях (от наша страна), но и Вие не изключвайте вероятността, че причината може да е при Вас или Вашият провайдър. С няколко елементарни проверки ще можем да го установим, но трябва да тестваме на момента.
Въпросният лаг няма как да е от мен, тъй като бях с още трима в игра и на всички ни лагваше ужасно много, както и в чата всеки питаше какво става. Ще съм благодарен ако се провери системата и се установи. от къде идва проблемът. Ако грешката е в мен няма да имам никакви претенции. Надявам се да ме държите в течение и да се разбере дали може да се оправи проблемът с умирането ми.
Благодаря Ви!
MinimalDmage
Full Member
Full Member

лага зн ли от каде е ... :cool: някои дупи итеми :D
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

@Selsleed За какво ти е да играеш ХК като не можеш да си прежалиш героя?
Selsleed
Newbie
Newbie

RootsRagga wrote: @Selsleed За какво ти е да играеш ХК като не можеш да си прежалиш героя?
Човек, просто ме мързи отново да се занимавам. А и ме е яд, че умря по много глупав начин.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ще умрете от тоя мързел, ей.
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

axaxaaax :)
z0sk1e
Full Member
Full Member

Аз не съм мързел :)
Поради причината, че не мога да си пусна бот си ръня ръчно
в Травинциал на ден правя по 45-50 ръна и
при Нихлатак 45-50.
Някои път падат добри неща :)
После ходя при някои Баал бот :p
хем да дигам XP, и някой път пада, някой добър итем :)
Selsleed
Newbie
Newbie

Ще има ли някакво развитие по темата?
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

До сега да си беше дигнал нов герой, вместо да се обясняваш тука.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няма какво развитие да има темата. След дъжд качулка, няма какво да се направи вече. Написано е ясно и точно, че може да се направи диагностика на проблема, само в момента в който той е на лице. Следващия път, когато имате оплакване от лаг е желателно да ни уведомите своевременно, за да можем да направим съответните проверки.
Selsleed
Newbie
Newbie

Моето оплакване е подадено 2минути след като проблемът се появи, така че не ми казвайте, че вината е моя за това, че Вие не сте си свършили работата както трябва. Ако нямаше реални пари за руни, които много хора(включително и аз) купувам от Вас, нямаше изобщо да се опитвам да подавам каквито и да са възражения. Както и да е. Следващият път ще знам, че за какъвто и да е проблем, няма за какво да си губя времето в писане на безумни теми.
Приятна вечер!
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За съжаление бюджета ни не позволява отделяне на заплата, за да можем да ви осигурим поддръжка, която да може да реагира до 2 минути след подаване на оплакване. Администраторите на сървъра са на доброволни начела и всеки отделя време когато има възможност. Очевидно 23:40 на 04.03.2011 не е било такова време.

Няма смисъл в момента да коментираме къде е източника на проблема, тъй като всяко мнение ще бъде базирано единствено на предположения. Репликите тип "на всички им лагваше" също не са показателни, имало е не един случай, в който няколко човека, на пръв поглед без нищо общо по между си имат лаг и въпреки това проблема не е в сървъра или доставчика му. Давам и пример.

Edit: Пример #2.