Как да го спра това чудо?

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
timeismoney
Newbie
Newbie

Значи проблема е в това , че бота постоянно пуска портали за да се връща до града да взима колби и т.н. . Премахнал съм TownChickena , всичко но отново ми показва това съобщение : http://prikachi.com/images/195/3081195p.jpg и бота си пуска портал и отива до Акара :( . Ще съм много благодарен ако ми кажете как да го спра това чудо , понеже ръновете се протичат доста с това постоянно ходене до града...

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО И ПОЗДРАВИ :)
n0m0r3
Newbie
Newbie

// Check health/mana, belt and if cursed, go to healer if needed
if (AndySafeCheck) { if (YAM_SafeCheck()) XP_Precasts()\ }

Това провери ли го ? :)

В скрипта този If/then го има 3 пъти. Първия път е когато влезнеш от Катакомби лвл 2 към 3, втория път е като влезнеш в лвл 4 и третия път (където предполагам те дъни бота) е преди да убие Андариел, отваря телепорт и отива при Акара.

Прости махни третия път от скрипта (ама не го трий като текст ми му дай дизейбъл). За съжаление не съм се занимавал с ботове от години и не помня как се дезактивираше опция, мисля че се триеха 2те наклонени черти отпред...

Дано съм ти помогнал :)

пс: Искрено се надявам че разбираш английски.
timeismoney
Newbie
Newbie

n0m0r3 wrote: // Check health/mana, belt and if cursed, go to healer if needed
if (AndySafeCheck) { if (YAM_SafeCheck()) XP_Precasts()\ }

Това провери ли го ? :)

В скрипта този If/then го има 3 пъти. Първия път е когато влезнеш от Катакомби лвл 2 към 3, втория път е като влезнеш в лвл 4 и третия път (където предполагам те дъни бота) е преди да убие Андариел, отваря телепорт и отива при Акара.

Прости махни третия път от скрипта (ама не го трий като текст ми му дай дизейбъл). За съжаление не съм се занимавал с ботове от години и не помня как се дезактивираше опция, мисля че се триеха 2те наклонени черти отпред...

Дано съм ти помогнал :)

пс: Искрено се надявам че разбираш английски.
Благодаря ти много за отделеното време , но аз не ползвам бота за Анди , а за Пит...
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пусни си темата на правилното място.