Един въпрос към админите !

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
D0bchu
Newbie
Newbie

Как да играм на Хардкор ? всеки ден почват нови играчи и ме питат.. има ли хора емии как да има след като съравара пада по 300 000 пъти на ден и всички умираме бяхме около 20 калпака на хардкор а в момента сме не повече от 7-8 ! Очевидно никога няма да го оправите..
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Къде ти пада пъk на тебе сървъра по 300 000 пъти на ден ?????
Защо приказваш глупости?? :punish:
....
D0bchu
Newbie
Newbie

добре ади днеска колко пъти е паднал ?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Примерно днес крашна едното GS сутринта...
Повече "изненади" не е имало :)
....
D0bchu
Newbie
Newbie

хахах еии лъжец ко слагаш ако сървара не е падал само 1 път днеска ! щот много знаите да са управдавате и не си признавате че сървара не става за игра на софт а камоли на хард..
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не виждам покритие на думите ти,че сървъра пада по 300 000 пъти на ден!
Другото,което е...мисля,че ти си последния човек на света,който може и има право да ме нарича "лъжец"
В момента докато пиша коментара си мисля,че ти може би си мислиш,че рестартите на GS-тата са "падания" на сървъра????
....
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не виждам покритие на думите ти,че сървъра пада по 300 000 пъти на ден!
Другото,което е...мисля,че ти си последния човек на света,който може и има право да ме нарича "лъжец"
В момента докато пиша коментара си мисля,че ти може би си мислиш,че рестартите на GS-тата които от своя страна са 3 на брой и се рестартират по различно време и ако си бил примерно в ГС # 1 и то се е рестартирало,след това си направил игра и си бил в ГС # 2 и то се е рестартирало след време....) са "падания" на сървъра,значи си в огромна грешка.
....
D0bchu
Newbie
Newbie

представиси каква игра можем да направим :punish:
D0bchu
Newbie
Newbie

защо ни е нужно 2-ма да се бием на хк като можем да умрем в различни гс-та :nenormalniste: :laugh:
Djihad
Full Member
Full Member

Досега хард не съм играл в бг сървър,но за да се избегнат тези проблеми и при тях,а и при софткор играчите,където забиват множество герои при разкъсаните рестарти това предложение не били подпомогнало и работата на екипа:

Както е измислено с рестартите по различно време за да се избегне ролбека е доста добре,но когато са 3 рестартите (за 3 те гс-а) по различно време се се елиминират първите 2 и остава да се чака 3 -тия въпроса е,ако е възможно и направите,така че и 3 те гс-а да се рестартират едновременно (по различно време както до сега от 15:00 до 15:30) няма ли да е по-добре ,също така и ще избегнете забиването на герои и мрънкането от страна на по-новите потребители,които не са свикнали с това,както и постоянните молби да килнете нечии акаунт,също така и проблема при хардкор играчите в случая (ако може да се нарече проблем такъв,щот нищо не пречи 3 пъти на ден по 30 мин да стоиш в чата) :)

п.с това е само предложение,нищо повече :)
Si vis pacem...para bellum
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няма начин да направим и 3те d2gs да се рестартират едновременно, като скриптовете, които го правят са на отделен принцип, т.е. различни и избират времето самостоятелно и независимо от другите.
D0bchu
Newbie
Newbie

Maz0 а има ли вариянт да пуснете 1 гс за хард :secret: