Едно.. Обещание !

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
rcky
Newbie
Newbie

айде бе хора.. Моля ви .. Обещавам.. няма да се повтори .. не съм някво лапенце на 12 годинки да не разбира от дума...ИГРАЕ МИ СЕ :D До сега не съм нарушавал правилата... ако се повтори... локвайте банвайте триите ацц-та квот искате... няма да мрънкам... ама сега да дам паролата си на целия сервер.. и като видите там който са влизали трябва да ги баннете че аз не съм си опазил паролата ? :D Айде моля ви.. играе ми се.. обещавам няма да се повтори нещо подобно ама всеки на мое място би постъил така..... :secret:
skofield
Jr. Member
Jr. Member

ем аз пък не съм на 12 ама това прече ли че искам да играя ??? :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
z0sk1e
Full Member
Full Member

Той имаше друго на предвид! (fubar)
rcky
Newbie
Newbie

rcky wrote: айде бе хора.. Моля ви .. Обещавам.. няма да се повтори .. не съм някво лапенце на 12 годинки да не разбира от дума...ИГРАЕ МИ СЕ :D До сега не съм нарушавал правилата... ако се повтори... локвайте банвайте триите ацц-та квот искате... няма да мрънкам... ама сега да дам паролата си на целия сервер.. и като видите там който са влизали трябва да ги баннете че аз не съм си опазил паролата ? :D Айде моля ви.. играе ми се.. обещавам няма да се повтори нещо подобно ама всеки на мое място би постъил така..... :secret:

....поне перм банна свалете.... не съм направил кои знае кво..... :secret:
kuhataleika
Full Member
Full Member

Като ти се играе си направи ново ацц забравяш старите итеми и така, само да не си бан по IP :) ако почваш нещо ново ми пиши на kuhataleika ще ти дам минимални итеми :)
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте,
Личности, които се опитват да обсебват артефакти на гърба на другите нямат място в Dreaming. Наказанието Ви няма да бъде премахнато! Надявам се съм Ви отговорил и няма да се налага да се преповтарям.
Лек и усмихнат ден.

pain wrote: 212.233.182.27
upgrader-2, upgrader-1, upgrader, NeverGiveUp, Administratr, rcky

Бан до изясняване на случая.

[admin]Банът преминава в перманентен за кражба.[/admin]
rcky
Newbie
Newbie

добре хубаво.. искам да ми отговорите САМО на 1 въпрос ако може \]..... Ако дам акаунта си и паролата си на целия сервер... и видите там кои е логвал... заслужават банн ? и то ПЕРМ ? :D замислете се малко... :) ей ся да напиша тука в тая тема ацц и пасс дори и фалшиви всеки ще пробва да влезе :)
Djihad
Full Member
Full Member

Може би не съм прав,но точно щото другите не се интересуват от тва кво има по чуждите акаунта,а си гледат техните...,не ги банват ... :)
Si vis pacem...para bellum
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

rcky wrote: добре хубаво.. искам да ми отговорите САМО на 1 въпрос ако може \]..... Ако дам акаунта си и паролата си на целия сервер... и видите там кои е логвал... заслужават банн ? и то ПЕРМ ? :D замислете се малко... :) ей ся да напиша тука в тая тема ацц и пасс дори и фалшиви всеки ще пробва да влезе :)
Когато аз започнах да играя в този сървър видях игра FREEEEE... Влязох и попитах най-културно дали пича има ЕТХ зака за Exile! Отговора беше НЕ!!!
И се заприказвахме как нямал вече време да влиза,ала-бала и ми каза акаунтите си ( 4 на брой бяха ) заедно с паролите. Както се досешташ зарадвах им се защото все пак нямах и толкова! НО!!!! Веднага си направих снимки на разговора как ТОЙ ДОБРОВОЛНО МИ ГИ ПРЕДОСТАВЯ за да нямам после ядове. Известно време не пипах нищо от акаунтите но като видях,че пича няма да си ги иска обратно,предоставих снимките на DarkKiss (след повече от 5 месеца !!! ) и той ми смени имейлите на акаунтите....но всичко си беше по правилата. Ощетени не е имало!
....
rcky
Newbie
Newbie

TheExorcist™ wrote: Когато аз започнах да играя в този сървър видях игра FREEEEE... Влязох и попитах най-културно дали пича има ЕТХ зака за Exile! Отговора беше НЕ!!!
И се заприказвахме как нямал вече време да влиза,ала-бала и ми каза акаунтите си ( 4 на брой бяха ) заедно с паролите. Както се досешташ зарадвах им се защото все пак нямах и толкова! НО!!!! Веднага си направих снимки на разговора как ТОЙ ДОБРОВОЛНО МИ ГИ ПРЕДОСТАВЯ за да нямам после ядове. Известно време не пипах нищо от акаунтите но като видях,че пича няма да си ги иска обратно,предоставих снимките на DarkKiss (след повече от 5 месеца !!! ) и той ми смени имейлите на акаунтите....но всичко си беше по правилата. Ощетени не е имало!
еми и при мен е така но нито имам снимки да докажа нещо нито той има да докаже другото :D пича да си смени паролата през емайла и готово... не че аз му знам сегашната де ма да си я смени за всеки случай... незнам кво да ви кажа ...вече цял месец спама по форуми... и никой нито е доказал поне с една снимка или незнам нещо друго с което да докаже че заслужавам "перм банн"....................
rcky
Newbie
Newbie

айде де :D няма да ви изям сървъра... ако се повтори и напраа няква глупост слагайте ми къфт искате бан :Д
NoMoReRuNs
Newbie
Newbie

Спри да спамиш и се примири с ФАКТА!
rcky
Newbie
Newbie

NoMoReRuNs wrote: Спри да спамиш и се примири с ФАКТА!

Ти па ше ми каиш кво да праа ? ти лепнат и на тебе банна просто ей така да те видя как се примиряваш с този факт хихихихихихихи :*
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ивайло Георгиев wrote: Здравейте,
Личности, които се опитват да обсебват артефакти на гърба на другите нямат място в Dreaming. Наказанието Ви няма да бъде премахнато! Надявам се съм Ви отговорил и няма да се налага да се преповтарям.
Лек и усмихнат ден.
След този пост всичко останало е спам.
~Lock