Оплакване

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
PsixaR
Jr. Member
Jr. Member

Сървара като цяло изобщо не е кои знае какво, при положение убер с ум руни... дроп никакъв... имам 60к ръна на к3ц бот и имам само 2 охм руни.... да не говорим че крашват яко... просто се замислете!
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Като не ти харесва тука има други сървъри , никой не те моли да останеш .

Lock tema
PsixaR
Jr. Member
Jr. Member

Виж се колко си..... просто казвам защото губите играчи.. :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
bork0o10
Newbie
Newbie

и аз съм на мнение , че няма дроп и хубавите итеми са 1 на 1 000 000 :) също така админите не си вършат работата седят в чата за украса когато и да питам нещо каквото и да ми трябва те нищо незнаят и защо са там тогава ??
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това е класик , дропа е нормален , а PsixaR вместо да правиш излишни теми намери си друг сървър като не ти харесва тука.
PsixaR
Jr. Member
Jr. Member

Не, дропа сте го намалили и в това съм обеден!! Преди няколко месеца за 40к ръна имаж бер сур ло и т.н. Аз мога сам да прецена къде искам да играя просто казвам защото има потенциал в тоз сървар! и моляте не ми казвай какво да правя \)
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

PsixaR wrote: Не, дропа сте го намалили и в това съм обеден!! Преди няколко месеца за 40к ръна имаж бер сур ло и т.н. Аз мога сам да прецена къде искам да играя просто казвам защото има потенциал в тоз сървар! и моляте не ми казвай какво да правя \)
Всичко е на късмет ! Днес Бер след 3 месеца пак Бер .
DonEduardo_
Newbie
Newbie

Супер си е дропа на руни, това мога да кажа !! ботовете ми вадят стабилно и не се оплаквам. Това че нямаш късмет е друго. Все пак не може всеки ден да падат джахове и берове \)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Всяка тема в която част от садържанието е: ботовете ми не вадят/намират я заключвам.