Въпрос относно лок..

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
EternalFear-
Full Member
Full Member

Значи, искам да попитам как ботовете са били в "отворени игри " при положение че паролата която сам направил да е е следната : sd23df4f - за к3ц бота е тази парола.
Това е темата за бана ми --> post39907.html#p39907

В тази тема topic1997.html , вижте отговора на BnC4aDeL , той е написал следното :
Тъй като доста от нас пускат по няколко бота се случва да лагне, при което бота често не прави парола на играта. Не прави, защото малко хора от вас си нагласят да слага по дълга парола.

ПС: И не мисля,че за първо наказание в този сървър трябва да е ЛОК на ацц-тата. Виждал съм доста хора да псуват, бой без го но само ги банвате. не ги локвате...
това ми е първото нарушение .. ънлок ми само 1 ацц поне ....... разбирам да съм правил и нещо преди да ме локнете/баннете перм ама за първо да ме лок ... незнам :)
Код: [Маркирай кода]
УОП·ГЬВл(ИзІ»МоРґЈ¬Ѕ«ЅЁБўОЮГЬВлµДУОП·)
gamepassword=s /// Паролата на игрите, които прави бота Ви.
Това е въпросния ред, просто си сложете
gamepassword=s , да бъде с поне 3 или 4 символа и като лагне, дори и да изпусне 1-2 символа, все 1 символ ще сложи.

И другият вариант е:
Преди да пуснете кец ботовете си направете една игра, в която задайте да е за 1 човек.
(това важи само за тези, който не пускат бр бот, др бот, кау бот - където игрите са за 8 човека)
Правите играта за 1 човек, при което тя винаги е пълна и никога не се показва играта.

Надявам се да съм бил полезен.

Както се вижда той е написал паролата да бъде ПОНЕ 3-4 символа. Моята парола е с 8 символа. НЕ разбирам защо не е махнат отговора му ако не е вярно ?
И другото което е- пусках баал бот с Inevitable- acc, и не разбирам и той ли трябва да е в затворени игри? Той join-va леадера, не прави той игрите.
Ако някой може да ми каже за кой бот точно съм баннат поне да знам. Понеже ако е от кеца, грешката не е моя. Паролата е 8 символа , а той е писал 4+ да е.
И за 2 бота в отворена игра лок на всичките аццта :)?
Не трябва ли да се локват тези които са били в отворената игра а всичките...
Просто ми кажете коя е причината и кой бот е бил в отворена игра (Ако може де)
За първи път ми се случва да ме банват а играя от 1 година ... можеше и с предупреждение.
EternalFear-
Full Member
Full Member

Искам да добавя че до сега не съм имал нито едно провинение !
не мисля че трябва лок на всички ацц-та при полежение че не съм обиждал,да се бия без го, да псувам и за първи път ми се случва това с ботовете.... не може ли да ми се ънлок само 1 ацц..
eyeofheart
Full Member
Full Member

локнат си за 2 дена заедно с бана :)
Smoke Weed
EternalFear-
Full Member
Full Member

Лок само 2 дена ли ще е ? Защото пише : 2 дена бан + лок .. не се разбира колко е лока :mda:
eyeofheart
Full Member
Full Member

2 дена бан+лок разбира се :)
Smoke Weed
EternalFear-
Full Member
Full Member

Добре, щом лока е 2 дена,може ли поне някой админ да ми каже кой бот е бил в отворена игра да гледам да го оправя?
eyeofheart
Full Member
Full Member

колкото се стресира че е перм лок :D
Smoke Weed
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

По принцип е все тая дали паролата която си му задал да пише е "Х" или "ХАххаХАхХАхахХА"
Дължината няма ниииииищо общо с това дали ще я напише като лагне или няма да я напише :) Бота "работи" на принципа на copy/paste
Тоест си копира паролата от .ini файла и я поставя в полето за парола на играта
Което автоматично означава,че вариантите са само 2 : Или има парола на играта,или няма парола на играта (99% от случаите когато му е лагнало на бота)
....
EternalFear-
Full Member
Full Member

Добре, тогава защо е оставен отговора ? Виждаш че сега съм баннат заради него. Може да го махнете, макар че е късно , но поне няма да прецака много хора. Доста от темите в които е писал не е вярно но продължава да пише ..... а да млъкне вече като не знае да не пише бе леле... само разбирачи ]