Server Down?

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
commercial
Newbie
Newbie

Мхм ясно, ако има някои админ онлайн да каже подари каква причина не мога да вляза!
ИП : 109.104.202.48
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

и аз от 1 час не мога да вляза
kozmoto
Newbie
Newbie

Сървър ли няма или при мене е проблема ?? :like_linux:
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте,

Сървърът е на линия и проблема на вярно се корени във вас. Погледнете поста ми от тази тема и изпълнете инструкциите, който съм дал. post36163.html#p36163
doje
Newbie
Newbie

Няма сървар от 1 час.
deandream
Newbie
Newbie

Абе само аз ли имам проблем и немога да влезна?
Цъкам Create Game пуска ме със 200 4овека на опашка и след това като стигне до определено място ме дисква
ziro
Newbie
Newbie

Само при мен ли е проблема с влизането в сървра?
До преди 1-2 часа играех. Сега като опитам да се конекна и изобщо не захапва ? :(
doje
Newbie
Newbie

От 23:10 няма сървар,точно дойде реса и сървара спря,админ има ,но не се оправя.
SonyVaio
Newbie
Newbie

23:02!
pain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Сървъра, който поддържа класическото царство в момента е недостъпен. Нямаме информация до кога ще бъде така. При първа възможност нормалната му работа ще бъде възстановена, но най-вероятно ще бъде утре сутрин.
always
Newbie
Newbie

Момчета 2-рото GS нещо се губи от 2 часа някъде... Защо така ? :mda:
netwarrior
Jr. Member
Jr. Member

Да ви кажа хора, и на мен взе да ми омръзва вече. Тази нощ пак не ставаше нито за ботове, нито за игра. Line 150~.

Преди 23:00 вечерта, гс 3 го нямаше никакво (цял ден). Съответно Line беше около 60. След това, в 11 се появи гс3 но пък това не реши проблема, даже стана по-зле.

Давам пример от логовете. Бота го пускам в 1:12 и си лягам, гледам в лога в 1:45 бъгнал. След това в 5:15 минава реса, в 6 без 15 бота пак е забил... И много ясно, че ще забие!

Ставам сутринта в 8 и какво да видя, 150 line. Бота бие Андариел за под 1 мин, и после 5-6 мин не може да си направи игра...

Ако някой се чуди защо забиват ботовете, и героите респективно, това е заради лине-а. Винаги това е бил проблема. Като има лине много много често играта се създава, но теб още ти пише, че чакаш на опашка. Пробвайте, дайте create game с име 1234 и после пробваите да join да видите, че играта ще я има готова, но вие още си чакате на опашката. И когато бота дреме на опашката и му изтече тимеоут-а, тои спира диаблото и пак го пуска, героя си остава в играта и следващата ви е failed to join.

Господа администратори, хайде да видим какви са проблемите и да ги сложим на масата, и да видим кой какво може да направи по тях за да става сървъра за игра. Така просто няма смисъл да има ботове разрешени като те не могат да работят пълноценно а и покрай тях дори не можеш да си правиш рънове. Просто в момента има един нов сървър, който набира много скорост и аз познавам 5-6 човека, наистина сериозни играчи, които се изнесоха на там. Много си ми харесва тук и искам да оправим нещата, преди да изтървем и малкото играчи на хардкор които останаха.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Проблемът беше локализиран и отстранен.
В момента и трите Gsта са онлайн, лайн няма.
Приятна игра.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
AwayCtrl
Newbie
Newbie

Няма сервер.. :Х
kircho
Newbie
Newbie

искам да питам направих на брат ми диаблото на лаптопа сичко е океи ! :) но просто като натисна баттле нет ми пока че не мои искам да разбера защо така ... :х истеглих фаила от саита за коннет разархивирах го в папката на диаблото и го натиснах и не иска :х

[admin]Направи си отделна тема.[/admin]
homeboyz
Newbie
Newbie

Кога мислите да пуснете сървара ? :mda: :(
dbl_man
Newbie
Newbie

пак няма сървър от 10 часа сам станал долу горе и пак няма сървър :)
homeboyz
Newbie
Newbie

Поне някой да каже горе-долу кога ще го пуснат :angel:
pain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

homeboyz wrote: Кога мислите да пуснете сървара ? :mda: :(
Сървъра си работи чудесно. Има проблем с едно от царствата, който ще бъде решен при първа възможност, но никой не може да ви даде прогноза кога ще бъде това.
homeboyz
Newbie
Newbie

pain wrote: Сървъра си работи чудесно. Има проблем с едно от царствата, който ще бъде решен при първа възможност, но никой не може да ви даде прогноза кога ще бъде това.
кк мерси все пак :)