Server Down?

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
VoLMaX
Newbie
Newbie

Зашто в момета показва че сървърът е онлайн в статистиката ,а аз немога да влезна :(
ajaxmansion
Newbie
Newbie

точно защо и аз немога вляза гледам доста хора също ...
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добър ден , пишете в тази тема за да ви добавим във филтъра.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
ArmadaMusic
Newbie
Newbie

Абе хора, вземете си оправете сървара най-после! При мен отново го няма! Вчера го нямаше, днеска пак... Ама стабилно почва вече да ми писва тук да си губя времето. Хайде господа администратори, хванете проблема здраво и вземете го отстранете.
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Със сървъра проблем няма.Да беше прочел 1 пост над твоя.
Fanatic wrote: Добър ден , пишете в тази тема за да ви добавим във филтъра.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
ArmadaMusic
Newbie
Newbie

Ами аз като съм с динамично IP винаги ли трябва да давам IP? 46.10.30.198 това е в момента. Моля само за разяснение по въпросът ми...
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това, че си с динамичен ИП адрес, не значи, че всеки път трябва да пишеш, за да те добавяме.
Запознат ли си какво значи динамичен ИП адрес? За да казваш, че от него е проблема?

Динамичен е ИП адрес, който при задаване на Mask/TCP/IP/Gateway/DNS Servers/DHCP и прочие, тикваш отметката за Automatic. Тоест, автоматично да получаваш протоколите TCP/IP. Това става когато интеренет провайдера ти дойде у вас да те "включи" ти издиктува онзи
12 цифро/буквен код в 16-тична бройна система и по него сървърната машина ви разхвърля по маковете - ип адресите. Въпроса ти, според мен е, че интеренет провайдера ти не е коректен и всеки път ви пуска различни релни ип адреси.

Така че си поговори с него да те занули на един и същ ип адрес и ще ти го добавим него.

Лека вечер.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
sensational
Full Member
Full Member

Obliviona падна ако не се лъжа :)
Raich0
Full Member
Full Member

не се лъжеш. (fubar)
tehrock
Newbie
Newbie

В момента не работят D2gs-тата :)
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Justice wrote: Това, че си с динамичен ИП адрес, не значи, че всеки път трябва да пишеш, за да те добавяме.
Запознат ли си какво значи динамичен ИП адрес? За да казваш, че от него е проблема?

Динамичен е ИП адрес, който при задаване на Mask/TCP/IP/Gateway/DNS Servers/DHCP и прочие, тикваш отметката за Automatic. Тоест, автоматично да получаваш протоколите TCP/IP. Това става когато интеренет провайдера ти дойде у вас да те "включи" ти издиктува онзи
12 цифро/буквен код в 16-тична бройна система и по него сървърната машина ви разхвърля по маковете - ип адресите. Въпроса ти, според мен е, че интеренет провайдера ти не е коректен и всеки път ви пуска различни релни ип адреси.

Така че си поговори с него да те занули на един и същ ип адрес и ще ти го добавим него.

Лека вечер.

"Въпроса ти, според мен е, че интеренет провайдера ти не е коректен и всеки път ви пуска различни релни ип адреси. " Извинявам се ,но какви глупости говориш?? Имаш ли си представа под термините динамично и статично айпи?В 21 век кой провайдер идва във вас за да ти сложи нет (освен ако нямаш линия) , но никои не се занимава да ти слага айпита маски и тем подобни.Връзват те хвърлят ти рутера и оправяй се.И още нещо за да ти сложат статично айпи се налага да си доплатиш някакви пари отгоре.Зависи от договора разбира се ! А на мене ми е чудно за какво ви е този фълтър???Мислите че ако искат да хакнат сървара ще ви спаси ли ? Има достатъчно аднати айпита,до колкото видях и цели рейнджове.Няма да е трудно да се хакне :).А и както гледам 80% от потребителите не са със статични айпи-та и доста от тях играят от чужбина ... и порати тази причина изникват повечко проблеми,занимавки и така нататъка :). Аз лично съм дал поне 7 айпита до в момента за адване и наистина както за вас така и за нас потребителите е дразнещо,но в края на краищата какво да се прави такива са изискванията.Приятен ден и успех!!!

Поздрави: Петър Петров.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няма какво да споря с теб. D2GS-тата са онлайн.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
Jamies
Newbie
Newbie

Само мен ли не ме свързва към сървара ?
JoNy5
Newbie
Newbie

И мене не ме свързва :) Предположих че може да е от този филтар за ИП-тата кадето са сложили ама явно не е от него. Прегледах по форума видях че на Хоста му спира тока редовно. Да се надяваме, че е от това и ще бъде пуснат скоро сървара :cool:
Instinct
Newbie
Newbie

И аз не мога да влезна в сървара.Какво става поне 1 админ да обясни!!!
socker
Jr. Member
Jr. Member

И при мен няма сървар, а така ми се играе :(
Roshav
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Според мене, повтарям и подчертавам, СПОРЕД МЕНЕ ще пускат Дрийминг мод-а и в момента настройват сървъра. Но пак казвам, това е мое мнение!
Masterlord
Newbie
Newbie

незнам защо ,но и аз имам такова предчувствие :D :D
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Тогава нека си припомним думите на justice :) "Когато ми донесат машината за 1 час ще инсталирам мода" колко ли часа са минали досега :punish:
index
Newbie
Newbie

Имате грешно предчувствие. :D Сървър няма от снощи към 2:30 спря тока.