До гуша ми дойде от "тоя"

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
martinY
Newbie
Newbie

Здравейте, първо да се представя.Казвам се Мартин

Пиша този "роман" поради причината, че вече един и същ човек 2 пъти ми краде 4-аццта.
Ще обясня накратко за незнаещите.Преди време бях му дал да влезе в моят компутър за да ми оправи един бот.Оправя квот оправя и дотам.След 4 дни ми изчезват ацц-тата.АЗ ШАХ!?(а през тези 4 дни въпросният ме занимава по скайп със разни глупости с една дума ми замазва очите)Разбрах веднага кой ми ги е взел , админите го бяха баннали.Цял ден плака по скайп, че не бил той , отричаше и така нататък.Разгеле де'т се вика , "простих му".Админите и те нали.Върна ми всичко.Незнам дали му махнаха тогава бана.И ето вчера отново както си играя , излязох за малко от диабло , в следващия момент влизам и "Password Incorrect" ..Oтново съм ШАХ?!Аджеба този път к'во стана?Веднага пак търсене на админи , разпитване и дотам.Сутрента ставам и някой иска пълномощно по скайп.Давам аз и първите 3 реда си чета 3те имена , бивш адрес и телефонния ми номер.Викам си ко стана, тази полицай ли е.Почвам да го разпитвам и хоп...ония тарикат,същия да!Почва да ми обяснява , че съм го бил псувал и сега съм нямало да играя повече диабло.Последваха разни реплики от моя страна и пича започна да обяснява как намерил черната дупка на Дрийминг и как бил взел още ацц-та (имам хронология за всичко за невярващите).Така , дотук добре , ограбил ма , сменил паролите.Хаха и сега само като се сетя, тигъра моля ти се , тръгва да баламосва един играч от диаблото , че тои бил "HateThisGame" (моето ацц) , как му били откраднали още ацц-та и спирал да играе.Помоли най-нагло и излъга да влезне във въпросния акаунт и да изтрие героя защото спирал да играе а имал много познати вътре в диаблото.Чета аз и направо немога да повярвам как върти всички този.......няма да го обиждам.Влиза пък онзи, гледа амазонката 95 чисто гола и DELETE!...Доста хора четоха и се застъпиха за мене, почнаха да му пишат всички.Ето само да приложа хронология.Според вас толкова ли съм тъп че да кажа на някого да ми изтрие героя, кои нормален човек ще го направи при положение че мога и сам??Ето часта от хронологията със играча....
[13:28:26] d2mh.dll (d2): ole maiko :D
[13:28:28] d2mh.dll (d2): bahti ludiq fen
[13:28:34] d2mh.dll (d2): em hatethisgame prazen li e acc-ta?
[13:28:43] d2mh.dll (d2): i tam ne sami ostavili nishto
[13:28:44] Jiwko: tam sa geroite
[13:28:45] Jiwko: no prazni
[13:28:54] d2mh.dll (d2): em 1 usluga dam inapravish..
[13:28:58] d2mh.dll (d2): iztri mi geroite brat. napravo..
[13:29:07] d2mh.dll (d2): che sa s moi nick..
[13:29:11] d2mh.dll (d2): i mn poznati imam...
[13:29:18] Jiwko: okey
[13:29:22] d2mh.dll (d2): mersi bratle.
[13:29:28] d2mh.dll (d2): i kaji kato gi iztriesh :)
[13:29:28] Jiwko: ti
[13:29:30] Jiwko: kvo
[13:29:30] Jiwko: d/g
[13:29:32] Jiwko: zagubi
[13:29:36] Jiwko: sled kato te ograbi toq ?
[13:29:40] d2mh.dll (d2): iztrih d2-to we 4ovek

Чета и са чудя кво да правя.Между другото въпросния "Jiwko" e този на когото каза да изтрие героя.В диаблото мисля ,че повечето го знаят с паладина LoLuB... немога да се сетя как му беше цялото име.Мааалко по късно , "Jiwko" му пише:

tyk li si ?
[18:10:10] d2mh.dll (d2): YEA
[18:10:11] d2mh.dll (d2): KAJI
[18:15:32] Jiwko: mn losho
[18:15:34] Jiwko: si napravil
[18:15:35] Jiwko: ..
[18:15:36] Jiwko: sega
[18:15:37] Jiwko: razbrah
[18:15:39] Jiwko: 4e ti si obral
[18:15:40] Jiwko: si4kite
[18:15:42] Jiwko: teq acc-ta
[18:15:43] Jiwko: dori
[18:15:47] Jiwko: 1 moio
[18:16:09] Jiwko: 4e i geroite
[18:16:11] Jiwko: si istril
[18:16:12] Jiwko: ..
[18:16:37] Jiwko: ne vijdam
[18:16:37] Jiwko: faida
[18:16:39] Jiwko: da go
[18:16:40] Jiwko: pravish
[18:16:45] Jiwko: sled kato ve4e si
[18:16:48] Jiwko: perm bannat
[18:16:49] Jiwko: ..
[18:17:00] Jiwko: pone kaji acc-tata da vurna na horata
[18:17:23] Jiwko: a i ako si prefurlil itemi a-y ot moito acc koeto si obral
[18:17:27] Jiwko: mojesh da mi gi
[18:17:28] Jiwko: vurnesh
[18:17:29] Jiwko: ..
[18:17:55] Jiwko: ne o4akvam da pishesh ve4e no vse pak..

След 15 минутки, ОГРАБЕНИЯТ ( HATETHISGAME , martinY Commers Commers2 - визирам мойте акаунти) ЗАБЕЛЕЖЕТЕ САМО, му пише:

[7:03:49 PM] Jiwko: gledai
[7:03:50 PM] Jiwko: kfo pishe
[7:04:00 PM] Jiwko: [18:36:55] d2mh.dll (d2): KVO?
[18:37:03] d2mh.dll (d2): ne sam az tozi koito bara neshto :)
[18:37:49] d2mh.dll (d2): napravih go zaradi wall :)
[18:38:09] d2mh.dll (d2): cheme e bannal za inat.. zaradi nekif si tam koito narochno te obiva i te kara dago biesh bez go
[18:38:15] d2mh.dll (d2): wall da sijalqva i da virne itemite :)
[18:41:42] d2mh.dll (d2): i mam oshte 40 accounta v v failovete si
[18:41:54] d2mh.dll (d2): dali da razdam free malko
[18:41:56] d2mh.dll (d2): za inat kam wall
[19:03:37] Jiwko: x..

НЕ ВИЖДАМ ИМА ЛИ СМИСЪЛ ДА ПОЯСНЯВАМ ПОВЕЧЕ , КАКЪВ ЧОВЕК Е ТОЗИ???Незнам просто как екипа от админи го оставиха този да играе във сървъра.

А, и щях да забравя, ето...преди малко се прибирам и сядам да погледна форума , щракам на една тема мисля,че беше за откраднати ацц-та и виждам , че съм писал по рано във темата????ШАХ И МАТ!(имам снимка)Не го знам от каде ми е разбрал и паролата във форума?!?!Незнам даже и какво е писал , защото админ му беше поправил мнението.
Искам също така да кажа ,че за вмомента отговарям на ацц в диаблото " Raptile и HateThisGame (видях паса когато казваше на онзи да ми трие амазонката и си го смених..незнам до кога обаче) " и на скайп " Gabichev " !Всеки който се представя за мене от други места и ацц , не му вярвайте.Това го казвам за админите защото знам ли го от каде кво ще им пише , че гледам нещо коментара е бил на расистка основа а аз не съм расист!
Ами мисля ,че бях достатъчно ясен и изчерпателен.Ще чакам админите да ме потърсят ако искат да отговарям на някакви въпроси и да ми бъдат върнати поне останалите ацц-та и итемите от тях

С уважение, Мартин
Zahari9
Newbie
Newbie

Преинсталация... Вкарал ти е някой keylogger : )
martinY
Newbie
Newbie

Сигурен ли си,че е от това?Не се оплаквам само аз ,че е обрал само мен.И може ли да се махне това нещо някак си или задължително трябва да преинсталирам уиндовса
Zahari9
Newbie
Newbie

[18:41:42] d2mh.dll (d2): i mam oshte 40 accounta v v failovete si
[18:41:54] d2mh.dll (d2): dali da razdam free malko
[18:41:56] d2mh.dll (d2): za inat kam wall

Сигурен съм. Не знам, какво точно ползва може да е rat, botnet и т.н. Изтегли си антивирусна например avast и сканирай.
svetly87
Newbie
Newbie

При мен стана по същият начин ( от настройване на бот и след няколко дни като теб ). 2 acc-та са изтрити героите и 5 обрани
bananas
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Мен ме интересува ако е възможно да кажете какво точно ви прави в компютрите,предполагам гледате какво ръчка настройва и т.н.И от какво ацц ви пише когато ви предлага услугите си.

Аз не мога да кажа че още имам проблем всичко ми е тук засега но моят случай е следният.
Едно момче което е бтк-ар и незнаех че е банван много пъти вече за какво ли не т.е разбрах в последствие. Та това момче в късните часове когато нямаше хора ме облъчи да играем във някакъв сървър няма да цитирам име.. във който имало хора в момента и да сме влезли да направим 2-3 игри и така. Прати ми по скайп рег файл...беше късно(спеше ми се) не обърнах никакво внимание отворих направо а той накрая бил .html.. след като го отворих влезе в нет-а на чиста страница с директория да речем : c:/documents and settings/user/desktrop/lqlql.html иииии изписа следното.
Loading...
Completed
Питах познати приятели дори във форум поствах тема и ми казаха че не е опасно но знам ли.Предполагам тук има компетентни хора мога да изпратя файл-а да го погледнат и да кажат има ли нещо нередно в него.Въпросният играч твърди че го праща за ташак. . да се ебава но много се съмнявам да е така.Съжелявам че пиша в тази тема но си мисля че човекът е един и същ..
cash rules everything around me
svetly87
Newbie
Newbie

Пти мен проблема бе следният : като си оправях follow-a , ми даваше *** ERROR :- -12 (0) *** на d2jsp Cd-key Hash Generator . В сървара поисках (N add za bh ) и acc maxi-vip вика аз ще те адна . Така адна ме и му казах какво ми дава , и той дай skype да го погледна . Дадох му , погледна го и сложи само кеу и тръгна бота . Това е всичко
MinimalDmage
Full Member
Full Member

тоя е голям тарикат, аз му казах тогава, че ще се погрижа да го баннат. той не вярваше.
Седя му в играта и чакам да видя какво ще им говори на другите..ама той голям актъор прави се на света вода ненапита и излезе от гамето.Иначе може да ти е вкарал кей логер, ако ти е предлагал да ти прати теам-а,и да е прикрепил 1 кейлогер дето се активира дистанционно, и да си му пратил предостатъчно инфо.И на мене ми предлага да ми праща, аз му викам антивирусната ми го мисли за вирус (уж) той вика изключи я.Важното е, че такива пишмян хакерчета да не им се доверяваме, и най важното внимавайте с тоя теам.Аре стига толкоз, че ще вземе се възгордее тоя.
se9se9
Full Member
Full Member

Вие сте си виновни като давате да ви ръчкат изЗз компа абсолютно непознати хора .. (fubar) (fubar) (fubar)
JusifySex
Full Member
Full Member

se9se9 wrote: Вие сте си виновни като давате да ви ръчкат изЗз компа абсолютно непознати хора .. (fubar) (fubar) (fubar)
+1
Gareth
Full Member
Full Member

Ако мислиш, че имаш кeylogger пусни си анти вирусната система да сканира, и ако keylogera е крипнат ще го засече 100%. Ако пък не го открие и си сигурен, че го има - изтегли тази програма с нея 1000% ще го намериш (само ако го има). Malwarebytes Anti-Malware
Falling out of love is hard
Falling for betrayal is worst
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И на мене ми дойде до гуша.

topic4495.html

Заради мързела ви, сега всички си губим времето, най-много ние администраторите.
svetly87
Newbie
Newbie

Пуснах 2ти да сканира и нищо не открива. Значи е нещо др.
Gareth
Full Member
Full Member

maz0 е прав, защото във форума има предостатъчно информация как да си настроите ботовете, но понеже ви мързи и чакате на готово..
svetly87
Newbie
Newbie

Прочети по нагоре какъв ми е бил проблема и си кажи мнението
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Аз мисля, че нямаш никакъв проблем :Д Човека може просто да ти го е настроил ? замисли се
Gareth
Full Member
Full Member

svetly87 wrote: Прочети по нагоре какъв ми е бил проблема и си кажи мнението
Пробва ли със Malwarebytes Anti-Malware
svetly87
Newbie
Newbie

Пичове най-горната ми публикация прочетете а не да умувате
martinY
Newbie
Newbie

maz0 , мисля ,че съм с пълното си право да си търся правата.Първия път когато стана проблема , идея си нямах ,че има такава схема със тази програма.До сега никога не съм знаел ,че има такова нещо.Дотук добре, другото което незнаех също беше ,че остава някакъв си кейлогер в пц-то.Е добре, всичко се изясни, ама защо викаш ,че всички си губим времето и да обясняваш как ни било марзяло и т.н. , вместо да се заемете с извършителя и да му сложите наистина перманентен бан даже и да не помирисва дрийминга и да се върнат итемите на играчите?Уважавам труда ти както и на твойте колеги, ама при положение ,че главно ас съм обран и ощетен и да ми викаш ,че съм виновен...Поправи ме ако греша.

Поздрави, Мартин
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Добре умнико.Що мислиш че имаш някъв проблем след като той само ти е сложил кей? сканирал си го 2 пъти компютъра. я ми обясни къде е проблема?