DO WALL OT "hakera"

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
milena
Newbie
Newbie

vish kakvo shteti kaja 1-vo mahash mi perranament,ban,lock, i az i gi imam na vsichkite acc-ta im imam skype i az shtese razbera s tqh i shteim virna kvoto sam vzel poveche vaprosi ne iskam BYE Вашият IP адрес е 89.215.98.236
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Виж какво АЗ ще ти кажа.Във момента не си във положение да поставяш ултиматуми.Когато НИЕ (Администрацията) решим какво ще правим , ще ви уведомим.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Sound
Newbie
Newbie

Какво стана със многото ти ИП-та бе пич , в чата се хвалеше , че си "неуловим".Защо ревеш да ти се махне бана ? Нали беше велик хакер , да не сдуха ?
milena
Newbie
Newbie

Prosto si igraq :) (i prosto mi e kef che adminite sa pisali edni pravila a varshat drugo sega te nqma da kazvat koga da shet virna item ili nqma da virna tova az reshavam pravq im jest) oshte sam otkradnal acc-ta taka4e :) me 4aka oshte acc pri polojenie sam v diablo sega :) i mi e kef sledq vsqka duma
Zahari9
Newbie
Newbie

Смях. Какъв хакер си ти бе смешен? Вземи си изключи първо порт 80 от скайпа, и после се прави на 'хакер'. Много са ми смешни децата като тебе използват уинбоз направили 50 теми в някой форум научили как работи даден keylogger и вече хакер. Не се прави на големият хакер, че си ми толкова лесен и има вероятност да ти изгърми процесора :/
bananas
Dreaming Friend
Dreaming Friend

измислено кракерче тази тема знаеш във кой форум е, да не би случайно да е твоя ? Неуловим ли си някъв? |........................|viewtopic.php?f=28&t=133&p=262&sid=405b5dcd73960077eeece03c24c0934d
Кога ставаш на 15 ?
cash rules everything around me
martinY
Newbie
Newbie

Еййййй, ти не заслужаваш даже и форума да посещаваш ве, що за наглост да караш админите да ти махат всичките банове и т.н. при положение ,че направи толкова глупости?НАГЛОСТА ТИ КРАЙ НЯМА!

Мартин.