Решение относно Failed to join?

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
svetoslav4o
Jr. Member
Jr. Member

Здравейте въпроса ми е досега някой успял ли е да намери решение на този проблем освен рестарта на гс-та? От какво възниква този проблем ако някой може да даде някакво инфо може би ще може да го решим този неприятен момент или това си е бъг от сървара и не може да се оправи?
Gareth
Full Member
Full Member

Този проблем се получава в следствие на "лаг" на някое от gs-та, защото се пускат много ботове и се натоварват максимално машините... Няма друго решение на проблема освен рестарт на gs-та.. :)
Falling out of love is hard
Falling for betrayal is worst
MinimalDmage
Full Member
Full Member

Gareth wrote: Този проблем се получава в следствие на "лаг" на някое от gs-та, защото се пускат много ботове и се натоварват максимално машините... Няма друго решение на проблема освен рестарт на gs-та.. :)
може ли да се намали бройката на игрите който поддържат гс-тата или играчите нз, така че компа да не се пренатоварва, че и аз се нервя вече, за 12 часа по 100 руна направили ботовете.
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

какви ботове пускаш насторил ли си времето м/у правенето на игри
др решение на админите да намалят боря на връските към сървара което няма да се хареса на всички играчи :)
Kashmir
Jr. Member
Jr. Member

Вие за това ли играете в сървъра да пускате ботове? от 500 човека онлине 300 са ботове ако не и повече.. много забавно :)
svetoslav4o
Jr. Member
Jr. Member

Kashmir wrote: Вие за това ли играете в сървъра да пускате ботове? от 500 човека онлине 300 са ботове ако не и повече.. много забавно :)
някои хора нямат по 24 часа на ден свободно време...и да много е неприятно пускаш ботовете за някакво време и после гледаш по 100-200 ръна максимум иначе за увеличаване на времето за правене на игри не се бях замислял ще пробвам да видя дали ще има ефект но ме съмнява...за моментa пускам абот и к3ц-то и на правенене на игри ги сложих на по 6 секунди да видим дали ще има ефект...
dr0m
Hero Member
Hero Member

Kashmir wrote: Вие за това ли играете в сървъра да пускате ботове? от 500 човека онлине 300 са ботове ако не и повече.. много забавно :)
И откъде я имаш тази статистика?
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

мойто момче аз ходя на лекций от понеделник до петак от 8 до 6 и всяка втора събота тъка през малкото време преди да си легна да спа не искам само диабло да играя има и мн по важни неща...искам да си направя 5 героя с който да играя дуели вързаци и т.н... няма да ги прая 2 години тия герой...
alex93
Full Member
Full Member

jepeto wrote: мойто момче аз ходя на лекций от понеделник до петак от 8 до 6 и всяка втора събота тъка през малкото време преди да си легна да спа не искам само диабло да играя има и мн по важни неща...искам да си направя 5 героя с който да играя дуели вързаци и т.н... няма да ги прая 2 години тия герой...
В Dreaming Mod-a се правят за 5 минути.
Ще спестиш много усилия, повярвай :)
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

да знам но тъка пък и не ми е интересно пускам си кецовете и това е! който не му харесва да не пуска или да си търси др сървар,неможе да се саобразяваме с желанието на разглезен побертет мрънкащ срещу ботовете.Както е навсякаде мнозинството определя правилата,а не цепача.нали знаете който се цепи,му го нацепват
MinimalDmage
Full Member
Full Member

jepeto wrote: да знам но тъка пък и не ми е интересно пускам си кецовете и това е! който не му харесва да не пуска или да си търси др сървар,неможе да се саобразяваме с желанието на разглезен побертет мрънкащ срещу ботовете.Както е навсякаде мнозинството определя правилата,а не цепача.нали знаете който се цепи,му го нацепват
ти дуели играеш ли изобщо, съжелявам за офф топика, но в този сървар игрят само ламери.
svetoslav4o
Jr. Member
Jr. Member

офф аман от малки пуберчета флудери по форума като не ви изнася правилата в този сървър търсети се някой друг без ботове и прочие нз кво се стремите да напривите с тези офф топикс ако ще и 5000 мнения да направите от флудене няма да ви направят админи...локнете или изтрийте тази тема няма смисъл да се продължава с флуденето...