ОБРАХА МЕ !!!

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
bogka
Newbie
Newbie

zerg току що ме обра грозни долен п.... :rage::@ , каза че ще ми помогне за баал бот-а апак той ме обра мамка ти и мръсно лайнарче да ... :rage::@ :rage: сичко ми взе от ацц-тата :rage::@ напрвете нещо !!!
bogka
Newbie
Newbie

върнете ми назат геройте да ми се върнат нещата ... мислех че найстена ще ми помогне а той какво направи :rage::@
se9se9
Full Member
Full Member

Вие сте си виновни сами, според мен изобщо тая опция с помагането след като са те ограбили, защото не можеш да погледнеш или да попиташ във форума трябва да се премахне.
Извинявай пич, но използваш форума след като са те ограбили, а защо не го направи преди това?Погледни има купища изписани теми за баал бота.
Давайте да ви помагат само хора, които сте сигурно, че няма да ви ограбят и като имате проблем с ботовете се допитвайте във форума и няма да има никакъв проблем.
bogka
Newbie
Newbie

и кво ся енигми менигми сичко отива по дяволите ли ? :rage::@:@ дайте backup с 1 ден поне МОЛЯВИ ...
se9se9
Full Member
Full Member

bogka wrote: и кво ся енигми менигми сичко отива по дяволите ли ? :rage::@:@ дайте backup с 1 ден поне МОЛЯВИ ...
Този, който те е ограбил ще бъде наказан, но мисля, че айтемите няма да ти ги върнат...
bogka
Newbie
Newbie

добрее бееее.... :rage::@:@:@:@:@ нека някой админ се искаже, не може ли да се върне с 1 ден ... да ми се върнат нещата ... :rage::@
eyeofheart
Full Member
Full Member

даже този който го е ограбил според мен не трябва да се наказва защото така няма да се научат,както се казва "Докато има балъци ще има и тарикати"
Smoke Weed
PowerWeeD
Full Member
Full Member

bogka wrote: добрее бееее.... :rage::@:@:@:@:@ нека някой админ се искаже, не може ли да се върне с 1 ден ... да ми се върнат нещата ... :rage::@
Нали се сещаш , че това няма как да стане, за това има МНОГО теми да не се доверявате на някой да ви рови по комповете. Няма как да върнат сървара назад , бъди сигурен.
Като за начало можеш да кажеш кой те е обрал, ацц и снимки ако имаш.
bogka
Newbie
Newbie

eyeofheart wrote: даже този който го е ограбил според мен не трябва да се наказва защото така няма да се научат,както се казва "Докато има балъци ще има и тарикати"
Абе отворко, ти знайш ли колко труд и часове съм вложиш в това да ги имам тези работи.... мислех че ще помогне както всеки останал би го направил, а не да ме краде това е някво лайно малко... :rage::@ Нека админ се изкаже стига сме спамили !
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

eyeofheart wrote: даже този който го е ограбил според мен не трябва да се наказва защото така няма да се научат,както се казва "Докато има балъци ще има и тарикати"
Балъци с лопата да ги ринеш...
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
eyeofheart
Full Member
Full Member

bogka wrote: Абе отворко, ти знайш ли колко труд и часове съм вложиш в това да ги имам тези работи.... мислех че ще помогне както всеки останал би го направил, а не да ме краде това е някво лайно малко... :rage::@ Нека админ се изкаже стига сме спамили !
като си вложил труд да си си пазил ацц-тата,мене що не са ме ограбвали никога?
Smoke Weed
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Дай повече информация , знаеш ли кой те е обрал , някой знае ли ти паролата , кога за последно игра и всичко беше наред?
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
bogka
Newbie
Newbie

Точно до преди 20 мин сичко си беше наред, никой не ми знае паролата , писах за проблем с баал бот, съответно той ми писа лс да го потърся в скайп и там стана всичко... как стана какво стана така и не разбрах...
PowerWeeD
Full Member
Full Member

bogka wrote: Точно до преди 20 мин сичко си беше наред, никой не ми знае паролата , писах за проблем с баал бот, съответно той ми писа лс да го потърся в скайп и там стана всичко... как стана какво стана така и не разбрах...
Дай му ацц-то де или ника в форума?!
bogka
Newbie
Newbie

PowerWeeD wrote: Дай му ацц-то де или ника в форума?!

Ника в форума съм го дал zerg
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

bogka wrote: Точно до преди 20 мин сичко си беше наред, никой не ми знае паролата , писах за проблем с баал бот, съответно той ми писа лс да го потърся в скайп и там стана всичко... как стана какво стана така и не разбрах...
Със кой акаунт се свърза с теб? За последния час , виждам 3 различни ип-та влизали в акаунта.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
bogka
Newbie
Newbie

ацц-то му не го знам как е , от тези ип-то 1-то е моето защото в момента стоя вътре, и силно се надявам да се оправи всичко...
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

post66342.html#p66342

Едит : Погледнете тази тема , да си имате едно на ум.
bogka
Newbie
Newbie

и не само него ацц... liglioto, palqk , shishko i mammy ето тези ацц-та ми обра... искам си нещата ... !!!
se9se9
Full Member
Full Member

Как може да пуснеш някой да ти рови из ПС-то и да знаеш само ник-а му в д2-то :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: