относно бан

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
dimitar
Newbie
Newbie

« Отговор #187 -: Днес в 18:35 »
noexit, imNotAfraid, dontcrybaby, PeopleAwaysLie, Princess, Loveishell, Bvc12, cappy- [46.47.116.193] banned for 5 days 0 hours 0 minutes 0 seconds. - Бой без го

админ :Energy

Относно банн-а виновен съм ,че ги убих без го...Но преди да бързат да качват снимки и да се оплакват на админа първо защо не си помислят малко какво точно се случи....
Влизам в гаме всичко война вс мен мен и докато се бокам ме запукват... аз какво съм виновен,че херотата им не могат да държат на повече от 2 удара... поне да бяха обеснили като хората на админа....

Поздрави ще се видим след 5 дена :)
dimitar
Newbie
Newbie

Админ : Justice

1. Трябва да се вижда задължително поне 2 пъти как Ви убиват без леш или го.Не си правете илюзиите,че някой ако ви е казал "LAMER" , "NOOB" или нещо от сорта,ще бъде наказан, това зависи и от контекста.

Спорет това което той е написал един път съм го убил без го малко по нагоре пише защо... Тогава защо имам бан ?...не съм го убил повече от 2 пъти нито съм му пречил да си взима леша...

Извинявам се , че флоодя , но просто сега се сетих..
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Когато те убият без го , не е нужно да отвръщаш със същото.Мога да ти сваля бана , но следващо провинение ще е х2
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
dimitar
Newbie
Newbie

това ми първото провинение за което се извинявам много няма да се повтори повече обещавам...
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Бана и локовете са свалени , внимавай за в бъдеще.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
dimitar
Newbie
Newbie

мерси много за вниманието и разбирането...Няма да има други провинения от моя страна.

поздрави :)