Mercenaries !

Търсите идеи за нови развития? Или сте измислили свое, което да споделите с нас? Това е мястото.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ти пита за оръжие, което да може да сваля резиста, аз ти отговорих. :)

Аз бих сложил:

Eth uniq tresher или Insight
onlyne
Newbie
Newbie

На каква основа да направя Insight
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ethereal cryptic axe
onlyne
Newbie
Newbie

Мерси направих си мн. як мерк само 1 нещо как да взема с холи фреез аура?Купих си с офензива от NIGHTEMARE,но нз дали е с тази аура
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Defensive е мерка с Holy Freeze.
Bravo0
Newbie
Newbie

Ако някой може да ми каже как да си развия мерк за мф ? ( кой град кви предмети )
Мерси предварително
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Hirelings , Mercenaries

Act I : Rogue Scouts
The Hirelings от act 1 можете да вземете от Kashya в the Rogue Encampment. Като Rogues, те са специализирани в използването на лъкове и може да помага много в битки от разтояние .

Skills: Cold Arrow/Inner Sight или Fire Arrow/Inner Sight
Позволени Предмети/Equipment: Armor, Helms, Bows (не Crossbows)
Notes: Rogues не са Амазони , немогат да използват Amazon only ittems

Act II : Desert Mercenaries
The Hirelings oт act 2 може да вземете от Greiz в Lut Gholein. Те са специализирна в Melee атака.Използват аура , която влияе на вас , могат да са доста полезни!

Skills: Jab, плюс една от долу изброените аури:
Combat (Normal): Prayer
Combat (Nightmare): Thorns
Combat (Hell): Prayer
Defense (Normal): Defiance
Defense (Nightmare): Holy Freeze
Defense (Hell): Defiance
Offense (Normal): Blessed Aim
Offense (Nightmare): Might
Offense (Hell): Blessed Aim

Позволени Предмети/Equipment: Armor, Helms, Spears, Polearms, Javelins (но не throw)
Notes:Аурата на мерка зависи от труднуста от който е купен и какъв вид е той .

Act III : Ironwolves
The Hirelings от Act 3 можете да си купите от Asheara в Kurast. Те са специализирани в Lightning, Fire, и Cold spell атаки.

Skills: Charged Bolt/Lightning или Glacial Spike/Ice Blast/Frozen Armor или Inferno/ Fireball
Позволени предмети/Еquipment: Armor, Helms, Shields и Swords
Notes: Намерете му хубав caster-ски меч

Act V : Barbarians
The Hirelings в аct 5 можете да си купите от Qual-Kehk в Harrogath но само когато минете неговия куест!

Skills: Bash и Stun
Позволени предмите/Equipment: Armor, Helms, Barbarian Class-specific Helms, един Sword (Неможе да носи два меча)
Notes: Намерете меч с висок дмг.

Общо казано:

The hirelnigs са наемници, които вие можете да си копувате за да се бият рамо до рамо до теб. Наемниците са много лоялни и се бият до смърт. Те са много полезни. Всеки играч трябваше да има ! Наемникът ви следва и автоматично напада каквито и да е чудовища или други играчи около вас . Също можете да ги видите на вашият AUTOMAP като светло-синкавозеленикаво оцветено "Х". Можете да имате само един наемник едновременно.

След като си купите наемник, той се появява близо до вас , заедно с икона в горният ляв ъгъл. На върхът на иконата на наемникът е неговия life bar. Можете да вкл/изк неговата икона икона с копчето Z.

Вие не можете да атакувате вашия наемник , и той също !

Магийте и аурите на другите от партията ви също действат на вашия наемник. Също така вие можете да давате life potion на наемника!
Мерка умира от отрова.

Hireling info

Когато вие копувате наемник, трябва да платите с злато. Цената на всеки наемник е описана в прозоречето където вие ги наемате. Менюто за наемане също изброява допълнителна информация за наемникът като ниво, дмг, специални атаки, и др.

Атрибути и опит

Наемници в Диабло II има собствен набор атрибути : сила, сръчност, здраве, щети, защита, и опит. Когато наемниците убият чудовище, те получават опит. Когато те съберът достатъчно опит за да достигат ново ниво, техните атрибути автоматично се вдигат. Вие също можете да подобрите техните атрибути като ги снабдявате с по-добра екипировка (вижте по-долу).Вие получавате всички опит от чудовищатата който те убиват , но те получават малък % от тези който вие убиете!

Наемнците не взимат опит от убийства на някой от вашето парти

Hirelings Levels

Наемниците немогат да достигнат вашето ниво. Тяхното максимално ниво е 98!
DragoN
Jr. Member
Jr. Member

Трябва ми мерк за диабло рънове, героя е хамер и се пуска на бот предимно , дайте идея .... не искам да е адски скъпо облеклото защото всеки знае за бъга с мерка и d2gjsp.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

wepan - Insicht
helm - Andariel's Visage
armor - Mesh
dr0m
Hero Member
Hero Member

Подкреям колегата ГТР!
DragoN
Jr. Member
Jr. Member

То добре ама кат го кърснат с тоя гадния кърс iron maiden-a кфо праиме ... умира... Аз си мислех за мерк от 3 акт на cold за сега го замислям със следните предмети : eth mesh , spired helm , spirit RW on sword & storm shield какво ще кажете дали ще издържи? Или някакви други предмети???
dr0m
Hero Member
Hero Member

Тоя мерк, който ти предлагаш, освен за конвикшън - за нищо друго не става ( конвикшън има само лайт мерка при това... )
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DoIt wrote: Тоя мерк, който ти предлагаш, освен за конвикшън - за нищо друго не става ( конвикшън има само лайт мерка при това... )
Мерк 3 град с Conviction Aura? Емо, да не би да бъркаш сървърите?
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Само на act 2 мерките имат собствени аури . :)
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

DragoN wrote: То добре ама кат го кърснат с тоя гадния кърс iron maiden-a кфо праиме ... умира... Аз си мислех за мерк от 3 акт на cold за сега го замислям със следните предмети : eth mesh , spired helm , spirit RW on sword & storm shield какво ще кажете дали ще издържи? Или някакви други предмети???

И колко често според теб има при бал от тия гадове дето кърсват ? А тоя мерк от акт 3 освен че с тези предмети и попринцип като цяло не прави много голям дмг и трудничко ще бие тои и лесно умира,ще ми кажеш "закво ми е да бие,хамара сваля сичко без изключение",еми да самоче тия меркове от акт 2 дават аури + че можеш да им сложиш оръжие което да ти даде още 1 полезна аура като например Insight и ще забравиш за маната + това че ще бие доста прилично с аурата на хамара + че досто трудно ще умира освен ако не е онзи подал кърс ... Другото което мога да ти препоръчам е мерк акт 5 ... тои ще мре още по-трудно само дето няма да ти дава полезни аури ...

Аз имам един Варварин и реших да му взема мерк от акт 5 ... толко съм доволен от него че няма на каде.Варваринат ми е облече със : Areeat's face + shell \ Amulet 2 to barbarian + 20 fcr + 30 str + 55 life + 60 mana + 25 all rezist \ BEAST \ GRIEF \ Megafist \ ring 10 fcr + 9 min. dmg + 120 ar + 20 str + 15 dex + 15 all rezist \ Spider web \ 250\20 raven \ gore rider (естествено както се досещате тва е на ДМ мод-а и го ползвам да си ръня за ключове и убера които отварят те.) А помощника варварин е по следния начин : Fortitude на SACRED ARMOR (тежак армор но и дава стабилно ДЕФ. пак тои така или иначе си ги има точките,защо пък не. 2853 е деф. на армора ...) \ Andariel visage + ral rune (аз в моя случай съм сложил джевелче 7 fhr/9 dex/replenish life 4/30 fire rez) и за оръжие LAST WISH на Phase Blade ... НЯМА СПИРАНЕ! но не е ефтин вариант.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Извинявайте, обърках сървърите :nenormalniste:
DragoN
Jr. Member
Jr. Member

абе пичове пишете си тука яко по инерция а ? Написал съм че ми трябва за диабло рунове и то правени от бот , повярвай ми там този кърс е много често срещат в 1 рун поне по 3 пъти .... 1 поне няма ли да напише нещо малко по смислено ???
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Понеже Iron Maiden връща щетата към този, от когото ти е нанесена ти препоръчвам Insight (VOULGE)+ Mesh + Gaze. Така мерка ще прави по-малко дмг + 8% от кръвта му ще се връща на всеки удар + 50% dmg reduce.

Давам пример: Мерка ти удря чудовище с оръжието и нанася 300 дмг. Чудовището да речем, че има 25% резист към физически атаки. Така му вкарваш само 215 дмг, при връщането на щетата помощника получава 300% от дмг (ако е на висок лвл Iron Maiden-a) и така върнатата щета е 645. След това следва Damage Reduce, който е 50% и се сваля още по-малко живот. Тук идва ролята на каската и осемте процента Life Leech.

Така виждам нещата аз, кажи ако се е получило. :D
valcho
Newbie
Newbie

Да попитам
облекло за мерк на хамър пала?

2-act Def

helm: Gaze
armor: Forty
Weap: Insight

Добре ли е?
BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member

valcho wrote: Да попитам
облекло за мерк на хамър пала?

2-act Def

helm: Gaze
armor: Forty
Weap: Insight

Добре ли е?
Добре е разбира се но и по-евтино можеше да минеш :)
Аз на моя съм със Eth Gaze, Kraken Shell (max) и Insight
и не е умирал от дооооста дълго време :)