Кой е най-силният герой според вас и защо ?

Търсите идеи за нови развития? Или сте измислили свое, което да споделите с нас? Това е мястото.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ElectrixxError wrote:никъкъв симъл от тоя амулет
Не е амулет, а рецепта

10% Chance To Cast Level 17 Chain Lightning On Striking
7% Chance To Cast Level 13 Static Field On Striking
+20% Increased Attack Speed
+180-220% Enhanced Damage (varies)
Ignore Target's Defense
-35% To Enemy Lightning Resistance
25% Chance of Open Wounds
+9-11 Magic Absorb (varies)
+2 To Mana After Each Kill
Level 18 Summon Spirit Wolf (30 Charges)

^^
Gangs73r
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Zealer/Jud :weight:
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Всеки герой си има антигерой ,но за мен най-добрия е smiter :weight:
asd
cucolino
Newbie
Newbie

sorc-cold поне 14к,няма такъв герои които да издържи.Лично мнение
kartacha
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Както и да го погледнете, перфектно развитие няма, колкото и оптимизирано да е, какъвто ще и да е играчът, един по-снонен играч с развите, специално за противопоставяне на твоето, винаги те бие...
Не може да си дуелираш героя само с един клас както е BvB и да претендираш, че ти е добър Build-ът. WW Barb-ът винаги губи от Shield Sorceress, тя от своя страна губи от Berserker с двуръчен чук(BotD), докарва 45к с един удар, той пък губи от WW Barb-a... Обще взето, така изглежда кръговратът в Diablo. Ами Pala-та, Hammer, най-смешното развитие за PvP, защото ако ги нямаше бъговете, щеше да е доволно да наточиш противника само... И все пак, бъгове или не, една Trap-ерка го шамари както си иска... Няма такова нещо като най-силен герой...
crossfire
Newbie
Newbie

Според мене Orbsorc на мана е тотална доминация! Убива постепенно но сигурно!
Val
Newbie
Newbie

Бонер със 1023423 стак в резистите, 12313 абсорб, шийлда и стените на макс :) (това в дуел без правила)

Иначе фистър. Противопоставят му се само друид на елементал, и много здрави сорски на мана.
darklight
Newbie
Newbie

Няма добър герой, има добър играч.
VAMPI
Newbie
Newbie

Сорката доминира независимо дали ще е на ligh fire или cold стига да си я нахранил с предмети и чармове мачка
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

както някой по-горе каза зависи от играча и мога да ти кажа, че с трапър мога да бия абсолщтно всеки клас герой и непреовеличавам изобщо !!! :weight:
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Прочетах сички теми и най-малко споменаваните герой са Друиг и Убийцата а те мажат най-много по дуели.Играл съм в доста сървари и мога да кажа че точно тези двата с правилен контрол могат МНОГО да наказват.Имал съм елементал Друид и нямаше нито WW барб,нито сорс,нито амазонки нито нищо което да ме бие безмилостно (все пак случват се и грешки и касмети и може всичко да стане),най-много от всички класове герои ми се опъваше боне некрото а фистера беше най-елементарен.От всичките животни покраи мен шанса да ме оцели от първия юмрук е 1 на 10 пак и да ме оцели първо ще падне щита демек трябва цели два пъти подред да оцели точно мен от всичките 10 гадини а през това време вълците са го изяли вече :D а за убийцата кво да ви кажа,ако някога някои си е пварил WW/TRAP assassin знае за кво става вапрос ... барб,паладин и амазонка просто ги отписваме да говорим за някакъв шанс,сорките най-много се дърпаха ма с постоянно минд-бласт и 5 капана около нея просто може да стои и да гледа как си отива.

Когато играех с тази убийца НОН-СТОП бях по дуели защото просто ми беше кеф да се дуелирам с нея,наистина е адцко удоволстви (пак и повечето неискаха дуел и си стоях пред града без никои да дава хост) :laugh:
xaoc
Newbie
Newbie

За мен най силен си остава играча който играе от другата страна :)
По темата мисля че е hammer просто квото и да удари умира :D
tribe
Newbie
Newbie

hammer
FiRST
Newbie
Newbie

Boner [align=center]NineLives[/align]
SuicideSilence
Jr. Member
Jr. Member

traper/ghost , blizz , elemental dru
funbower
Newbie
Newbie

Според мен нема най-силен или най-слаб герой :rolleyes: макар че мен лично най ме кефи "Wind dru" :) :) :) Той мачка сичко с изключение на Бонерите и Траперките :mda:
SylaR
Jr. Member
Jr. Member

Близард дмг дилар (моята прави 16-16к) и мога да кажа че трудно се спира такъв герой от какъвто и било клас най-важното е да имаш добра предценка за играта и бързи рефлекси :weight:
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

според мен няма най-силен герой.. почти всичко опира до контрола на играча,но все пак мисля че eлементал друид със прилични итеми , добър инв и мах block би се справил прилично вс всякакви опоненти
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

SylaR wrote: Близард дмг дилар (моята прави 16-16к) и мога да кажа че трудно се спира такъв герой от какъвто и било клас най-важното е да имаш добра предценка за играта и бързи рефлекси :weight:
Таз близ по дмг и по щети неможе се мери с Rabies . :)
Insat1abl3 wrote: според мен няма най-силен герой.. почти всичко опира до контрола на играча,но все пак мисля че eлементал друид със прилични итеми , добър инв и мах block би се справил прилично вс всякакви опоненти
Винд и Фире елементал са много лоши друиди но с труден контрол . :D

SylaR
Jr. Member
Jr. Member

SkylineGTR wrote: Таз близ по дмг и по щети неможе се мери с Rabies . :)
Винд и Фире елементал са много лоши друиди но с труден контрол . :D
Да, но нали се сещаш, че сорката е по-бърза и има по-голям шанс за атака :)