Кой е най-силният герой според вас и защо ?

Търсите идеи за нови развития? Или сте измислили свое, което да споделите с нас? Това е мястото.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

encore wrote: Според мен,всички герои са добри няма лош герой само трябва да може да играете с него ! :) :nenormalniste: :nenormalniste:
Shattering
Newbie
Newbie

И аз не смятам, че зависи толкова от героя, колкото от играча, но не се сдържах да коментирам. И некро, и хамър, и елементал друид без блок са сравнително лесен дуел за амазонка. Играл съм и срещу трите типа многократно с bow с далеч от перфектно облекло и са ми взимали дуел доста рядко. С блок нещата се променят драстично, но с блок са доста малък процент от гореспоменатите герои. За Sorceress да не говорим, почти никой не играе с блок. За сметка на това пък bow-а е почти безнадежден срещу charger, smiter, bvc/bva, ww/trap hybrid. Всичко до огромна степен зависи от играча.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Shattering wrote: И аз не смятам, че зависи толкова от героя, колкото от играча, но не се сдържах да коментирам. И некро, и хамър, и елементал друид без блок са сравнително лесен дуел за амазонка. Играл съм и срещу трите типа многократно с bow с далеч от перфектно облекло и са ми взимали дуел доста рядко. С блок нещата се променят драстично, но с блок са доста малък процент от гореспоменатите герои. За Sorceress да не говорим, почти никой не играе с блок. За сметка на това пък bow-а е почти безнадежден срещу charger, smiter, bvc/bva, ww/trap hybrid. Всичко до огромна степен зависи от играча.
Тук не си прав, един bowazon комбиниран с fury + storm & block, може да прегази почти всеки герой, няма значение от вида му :)
iLovePussyJuice
Newbie
Newbie

"Най-силен" сигурно ще рече с най-голяма успеваемост срещу останалоте класове и развития.
С други думи най-универсален.

Аз бих избрал WW barb, защото ми е по-симпатичен.

Хамърдините са добри, но още малко в култ ще ги издигнете. Добро са, но много ги надценявате. И като кажете "хамър с добър контрол мачка"...
а противника му задължително ли трябва да е със слаб контрол?
Както казаха, ако хамърдина не е с макс блок, шансовете на герои като боуазон, варварин на въртележка и т.н нарастват драстично.
от кастърите също има доста, които могат да се противопоставят.
Хибриден вариант е по-коварен от чистия чукадин, стига да се използва умно.

При спазване на нормите за дуели, повечето герой имат шанс срещу другите.

Та, WW-барб защото е най-универсален.
Apzu
Newbie
Newbie

А някой може ли да каже нещо относно Zealot :secret:
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Намерете ми катари каквито ще ми свършат работа и ще ви покажа какво е универсален войник :weight:
....
X-treme
Full Member
Full Member

Хамъра е най-силния герои! :D