Кой е любимият ви Клас герой?

Търсите идеи за нови развития? Или сте измислили свое, което да споделите с нас? Това е мястото.
User avatar
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1254
Joined: Fri Jan 22, 2010 8:58 pm

Post

Shape , Java , Necro summoner / poisan nova !
User avatar
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1011
Joined: Sat Aug 07, 2010 9:06 am

Post

Гласувам зааааа русата какичка :)
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
HuKu7oo
Newbie
Newbie
Posts: 19
Joined: Wed Jan 26, 2011 9:33 am

Post

Пала, Амазон (особено със лък) :laugh: и WW барб
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 810
Joined: Fri Oct 02, 2009 5:25 pm

Post

paladin - hammer, sors - fire , ассасин и амазон след това.
AmnesiaIbiza
Newbie
Newbie
Posts: 19
Joined: Wed Aug 11, 2010 5:37 pm

Post

Java,Paladin - Fister (h)
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member
Posts: 452
Joined: Sun Nov 07, 2010 10:32 am

Post

Sors fire only!!! :*
User avatar
missing
Full Member
Full Member
Posts: 327
Joined: Sun Apr 12, 2009 10:53 am

Post

Sors Blizz/Fire ES/Boner/Traper/WW barb
User avatar
bunnyy
Newbie
Newbie
Posts: 67
Joined: Fri Jan 14, 2011 6:36 am

Post

Паладин - Hammer ! Сорс - Cold !
User avatar
amfito
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 109
Joined: Sun Oct 24, 2010 5:18 pm

Post

Wind Druid
User avatar
JLoKoMoTuB
Newbie
Newbie
Posts: 58
Joined: Wed Apr 14, 2010 4:49 pm

Post

Fire sors // Light sors (ES) // Hamm // ww/trap asasin :nenormalniste: :weight:
Мафията Неможе Да бъде Спряна защото,Тя може да Даде на Отделн Човек 10 Пъти повече от колкото ДЪРЖАВАТА!
User avatar
MinimalDmage
Full Member
Full Member
Posts: 458
Joined: Thu Dec 30, 2010 12:42 am

Post

по принцип всички без друид..но топ 3 са ми 1.Смайтер 2.Хамер 3.Бол амазон.
User avatar
zaprqn
Newbie
Newbie
Posts: 84
Joined: Mon Jul 19, 2010 9:38 am

Post

ww assass
User avatar
Djihad
Full Member
Full Member
Posts: 630
Joined: Sun Oct 03, 2010 9:50 am

Post

shape dru,ww barb,charge pal sors fire-sux xD
Si vis pacem...para bellum
User avatar
Redemption
Full Member
Full Member
Posts: 270
Joined: Fri Jul 30, 2010 7:17 am

Post

Shape dru , Pal - smiter/charger , Fire sors , Asassin Trapper . :weight: :cool:
iLovePussyJuice
Newbie
Newbie
Posts: 19
Joined: Mon Jan 31, 2011 7:53 pm

Post

Sorceress (orb), Barbarian (ww bva), Amazon (bow)
User avatar
b0gala
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 233
Joined: Sat Dec 11, 2010 12:02 pm

Post

hammer , fire sors , orb
ch1tusa
Newbie
Newbie
Posts: 68
Joined: Wed Sep 01, 2010 4:38 pm

Post

Fire/Light Sorc,Necromancer Bone
amfetamin
Newbie
Newbie
Posts: 94
Joined: Sun Sep 12, 2010 11:34 am

Post

ch1tusa wrote: Fire/Light Sorc,Necromancer Bone
+ orb + trap assas
User avatar
Stranger
Newbie
Newbie
Posts: 37
Joined: Fri Feb 11, 2011 11:32 pm

Post

Orb Sorc.. изпълва ме направо \Д
User avatar
z0sk1e
Full Member
Full Member
Posts: 453
Joined: Mon Jan 24, 2011 7:17 am

Post

WW Barb, Sorc Orb, Smiteee (h)