Кой е любимият ви Клас герой?

Търсите идеи за нови развития? Или сте измислили свое, което да споделите с нас? Това е мястото.
User avatar
intelecta
Full Member
Full Member
Posts: 410
Joined: Thu Jan 13, 2011 8:30 pm

Post

booooooooowwww :*
User avatar
joretooo
Newbie
Newbie
Posts: 61
Joined: Sat Dec 11, 2010 3:10 pm

Post

Паладин - Hammer и Сосерка - Cold
Doping
Sr. Member
Sr. Member
Posts: 827
Joined: Sat Oct 23, 2010 10:18 am

Post

Barbarian Rlz :weight:
User avatar
Masterlord
Newbie
Newbie
Posts: 82
Joined: Sun Jan 16, 2011 8:46 am

Post

Smiter and Barb :D :D
User avatar
FeelMyTouch
Full Member
Full Member
Posts: 254
Joined: Sun Mar 13, 2011 8:55 am

Post

Sors - Cold :cool:
User avatar
Hustler
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 141
Joined: Sat May 01, 2010 8:40 am

Post

Blizz/blast sors и hammer
WE DEM BOYZ
User avatar
Gareth
Full Member
Full Member
Posts: 341
Joined: Mon Jun 20, 2011 12:14 pm

Post

Само да събера още малко руни и итеми да направа един build който само аз си го знам :) Ще ви покажа за какво става на въпрос ... :p
Falling out of love is hard
Falling for betrayal is worst
User avatar
HandOfJustice
Full Member
Full Member
Posts: 277
Joined: Sun Dec 12, 2010 5:00 pm

Post

доста ме съмнява само ти да си го знаеш тоя билд
kiboto
Newbie
Newbie
Posts: 45
Joined: Wed Sep 15, 2010 4:29 pm

Post

light sorc :angel:
User avatar
sensational
Full Member
Full Member
Posts: 624
Joined: Fri Dec 17, 2010 3:12 am

Post

Traperka и BvC
User avatar
Hustler
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 141
Joined: Sat May 01, 2010 8:40 am

Post

Gareth wrote: Само да събера още малко руни и итеми да направа един build който само аз си го знам :) Ще ви покажа за какво става на въпрос ... :p
Той билда може да е хубав,но нямаш ли контрол няма много файда сякаш c(:
WE DEM BOYZ
User avatar
Gareth
Full Member
Full Member
Posts: 341
Joined: Mon Jun 20, 2011 12:14 pm

Post

braga wrote: Той билда може да е хубав,но нямаш ли контрол няма много файда сякаш c(:
Преди много играех със fire sors, някой може да ме знае от headoffa - Gareth 98 level.. Но сега нещо не ми е най-добрата страна... Свикнах с асасин ww-trap.. Със малко по-странно развитие от другите.. :)

Falling out of love is hard
Falling for betrayal is worst
User avatar
m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 247
Joined: Sat Dec 11, 2010 6:57 pm

Post

Hammer and Light Sorc ]
Bandita
Newbie
Newbie
Posts: 35
Joined: Tue Aug 31, 2010 3:07 pm

Post

Barberian
User avatar
X-treme
Full Member
Full Member
Posts: 579
Joined: Mon Apr 19, 2010 1:40 pm

Post

Fire sors, Hammer
User avatar
eyeofheart
Full Member
Full Member
Posts: 745
Joined: Fri Sep 03, 2010 9:53 pm

Post

ех тия хамери ако го нямаше чарг бъга само за к3цове щяхте ги праите.. :nenormalniste:,иначе друида рлз!
Smoke Weed
User avatar
FeelMyTouch
Full Member
Full Member
Posts: 254
Joined: Sun Mar 13, 2011 8:55 am

Post

Blizz sors
Hammer

:secret:
User avatar
alex93
Full Member
Full Member
Posts: 389
Joined: Sun Feb 28, 2010 8:14 am

Post

Fire Sorceress
cercadeusted
Newbie
Newbie
Posts: 23
Joined: Sat Aug 29, 2009 8:24 pm

Post

Hammer
User avatar
jepeto
Sr. Member
Sr. Member
Posts: 879
Joined: Sun Aug 15, 2010 10:34 pm

Post

Blizz Trap (h)