Съвет за герой

Търсите идеи за нови развития? Или сте измислили свое, което да споделите с нас? Това е мястото.
Val
Newbie
Newbie

Извинявам се, ако не е тук мястото. Трябва ми герой за крави на хел, пит, тунели, диабло рън за фул гейм. Колебая се между три различни вида - Амазон боуер, Амазон джава и Некро съмънер. Везните за сега клонят към боуера, тъй като ще е сравнително силен и за пвп + това евтините чам руни биха ми позволили да си напиша прайд и да имам мерк с концентрейшън и майт аури. Та въпроса ми относно боуера е неговите предмети, дали да бъде с уиндфорс или с онова малко сладко лъкче с 2 сокета дето дава амплифай демидж (сещате се за кое говоря). Други колебания - колана - дунго или носферату, амулет - атма (ако съм с уиндфорс), хайлорд или кат'с ай, шлем - set winged helm или някакъв друг, ботуши - gore riders или battle boots. Ако може малко информация колко ИАС ми трябва за 8 fps скорост на атаката и с двата лъка.

Въпросът ми относно джавазонката и некрото е дали си струва и дали ще могат да бият без проблеми и бързо? Знам, че некромансъра е може би най-добрият кравар, но цената му е твърде висока :)

Моля да пишат хора, които наистина имат опит с тези герои..! ...и без спам :cool:
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Бих ти помогнал с фреймовете на болърката... :click: не е сложно и мисля,че ще се оправиш с това :)
....
Deen
Newbie
Newbie

Ако играта ти е фул, ще ти трябва повечко демйдж, но тук идва проблема с MagicFind. При фул игра и при малко MF ще ти и трябват доста рънове, който ще се правят по един час, овен ако не ги пускаш един ден Пит, Тунели, Диабло и т.н. Най-добрата инциатива за такав бот е Necromancer Summoner с Amplify Cursed + posion nova, а не на bone spirit.

За фул игра, гледай magicfind да ти е 500+, героя да прави поне по 100 ръна на вечер и най-вече разчитай на късмет \)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Poison necro с Enigma. За крави е магически, пускаш една стена и всичко идва към нея, като убиеш една игра почваш с corpse explosion и ефекта е доста поразяващ, работи при всички местности :P
Val
Newbie
Newbie

Благодаря за отговорите. Знам за стените на некрото и за това мислех да направя съмънер/корпс експложън. Deen, не мисля да ги правя тия рънове с бот. Проверих фреймовете за атак спийд и се спрях на това амазонско развитие:
ъпгрейднат Witchwild String Diamond bow, защото това е единственият вариант да достигна 8 fps без фанатизъм. С него ще правя щети близки до тези на Windforce, но ще бия по-бързо. Мисля да я комбинирам с енчантърка и бокар, както и със концентрерйшън и майт аури от мерка, за още по-бързо чистене.
Two-Hand Damage: (32-35) To (75-81) (53.5-58 Avg)
Required Level: 39
Required Strength: 65
Required Dexterity: 80
Base Weapon Speed: [0]
+150-170% Enhanced Damage (varies)
Fires Magic Arrows [Level 20]
2% Chance To Cast Level 5 Amplify Damage On Striking
+ (1 Per Character Level) 1-99 % Deadly Strike (Based On Character Level)
All Resistances +40
Sockets (2)

За шлем избрах Guillame's face, но имам колебания с какво бижу да го сокна. Вариантите са 2 - 15ias/2 mana after each kill или 15ias/35ed

За амулет се спрях на Cat's Eye

За колан избрах Nosferatu, защото без него няма как да постигна нужните 105 иас.

За ботушите още имам колебания между Gore riders и Battle boots

Другите ми колебания са относно уменията. Статса е ясно, че ще бъде на декст.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И все пак си мисля, че necromancer на Poison е по добрия избор за това начинание :). Макар, че предметите са добри. Лъкчето можеш да го upgrade, за повече damage или щети :-)
Val
Newbie
Newbie

Естествено, че ще го ъпгрейдвам. Некрото наистина може би е по-добро, но нямам нужните предмети, а за амазонката остава само 1 аникс да намеря :)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Наемника би било много добре ако го вземеш от nightmare, offensive за аурата Might :) Отделно мисля, че на каската трябва да сложиш бижу-то 35/15, а да компенсираш за мана, като сложиш на наемника рецептата - Insight.
Val
Newbie
Newbie

Аз съм нагъл за демидж и избрах Pride за мерка :) Маната мисля да я набавя от ръкавици и ринг с мана лийч, nosfaratu също има 2 mana after each kill. Когато стане готова ще постна резултатите както и цялостното развитие :) Иначе относно 15/35-ката се колебая дали си струва да се соква в Guillaume's face
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Определено си заслужава, каската е доста добра.
Val
Newbie
Newbie

Значи соквам каската с 15/35-цата :) Току що ми падна и рейвън 250/20, така че ще стане работата май :)
netwarrior
Jr. Member
Jr. Member

maz0 wrote: Poison necro с Enigma. За крави е магически, пускаш една стена и всичко идва към нея, като убиеш една игра почваш с corpse explosion и ефекта е доста поразяващ, работи при всички местности :P
Може ли малко инфо за този клас герои, не съм играл некро а си търся най-добрия кравар/краварка за хел крави.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Ако говорим точно за пзн некро, това е един перфектен герой за ПВМ мелета, защото при кастване на основната му магия, а точно ПОЙЗЪН НОВА, тя пойзънва всички мобове в окръга и затова се счита за много добър ПВМ герой пзн некромансера. Аз лично ползвам такъв за крави, пинделягата от време на време, пит, др и рядко БР :).Ако искаш повече инфо, кажи.
netwarrior
Jr. Member
Jr. Member

DoIt wrote: Ако говорим точно за пзн некро, това е един перфектен герой за ПВМ мелета, защото при кастване на основната му магия, а точно ПОЙЗЪН НОВА, тя пойзънва всички мобове в окръга и затова се счита за много добър ПВМ герой пзн некромансера. Аз лично ползвам такъв за крави, пинделягата от време на време, пит, др и рядко БР :).Ако искаш повече инфо, кажи.
ами мен ми трябва герой за крави, въпроса ми е, тоя пзн некро ще бие ли по бързо и лесно от амазонка кравите, защото само брамбле и енигма са яко руни... скъп излиза, но дали е добър?
dr0m
Hero Member
Hero Member

Значи, ако искаш ефектен герой, но малко по-бавен от амазонка на боу/джава, това е твоя герой - некрото ! Ако искаш не чак толкова ефектен, но пък много бърз, то тогава героя ти е джава/боу :).
netwarrior
Jr. Member
Jr. Member

DoIt wrote: Значи, ако искаш ефектен герой, но малко по-бавен от амазонка на боу/джава, това е твоя герой - некрото ! Ако искаш не чак толкова ефектен, но пък много бърз, то тогава героя ти е джава/боу :).
ми ефекта не ме интересува, само скоростта, и то ми трябва герои само и единствено за крави на хел... тоя джава-боу комбо билд ли е или е опция между боу и джава?
dr0m
Hero Member
Hero Member

Не бе пич тва "/" означава ИЛИ. Иначе и хибрида не е лош вариант :).Щом искаш бързина - боуер или джава или хибрид между боу и джава.