Дайте съвет.

Търсите идеи за нови развития? Или сте измислили свое, което да споделите с нас? Това е мястото.
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Абе замислих се преди малко и реших да пусна тази тема. Дайте съвет според вас, освен всеизвестно общо ползвания Хаммер за водач на БР, кой друг герой(клас) би свършил същата работа, та дори и по-добра :)
Като пример мога да дам Java + мерк с Инфинити или Може би Некро на съммон ( като преди да до отиде в бр-то бие пиндел за да си дигна бандата :) ) или пък траперка с инф и доста Лайт стак резисти и макс... и мерк с инфинити разбира се :)
Искам всеки да си каже мнението, мога да пробвам всеки клас, който ми се стори добър и приемлив.

Едит: Няма значение колко е скъпо развитието....
rory_x
Newbie
Newbie

близз сорц според мен ако е направена с макс блок + макс рес + як мерк ( може и без инфи да е пак ще бие ) може да направи бр-то лудо :) btw ако искаш развитие свиркай :)
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

( Друид ) topic4653.html

http://www.youtube.com/watch?v=7DMILyu8JpM

Перфектен е този друид за водач :)
rory_x wrote: близз сорц според мен ако е направена с макс блок + макс рес + як мерк ( може и без инфи да е пак ще бие ) може да направи бр-то лудо :) btw ако искаш развитие свиркай :)
Близз сорс неможе да води бр повечето "мобове" са имунитет колд :)
rory_x
Newbie
Newbie

SkylineGTR wrote: Близз сорс неможе да води бр повечето "мобове" са имунитет колд :)
нали затова му е мерса :) ако има 3-4к дмг ги убива с 2-3 хита най-много пък и не са чак толкова много имуните
JusifySex
Full Member
Full Member

L soрс с инфинити на мерка добре екипирана разбира се
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Чукара си е чукар...Доста лайф дори и с макс блок.няма имунитет срещу него което също не е за пренебрегване...и да не забравяме,че за останалите герои скриптовете на бота не са написани кой знае колко сполучливо.И Димо...я пусни един Javazon да видя с какво ще го облечеш....с предмети за щети,или с неща за каст :laugh:
или може би ще е пеша до трона :laugh: :laugh:
....
roshkata
Jr. Member
Jr. Member

JusifySex wrote: L soрс с инфинити на мерка добре екипирана разбира се
Бие добре пробвал съм :D
blajo
Newbie
Newbie

Сорс на Лайт прави сама БР за 1.30-2.00 ако си бърз с нея :) + мерг 2 акт найт с холи фреез (с трешер) !
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Виждал съм какви ли не изцепки - боун некро, близардеса, уинд друид, дори в дата имаше една файър сорсерица, но по-бързо и безопасно от хамъра май няма. Единствено уинд друида се доближава по скорост.
zashto