Тактики за/срещу Хамърдин

Търсите идеи за нови развития? Или сте измислили свое, което да споделите с нас? Това е мястото.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Boner and Shaper ( Fury) . :)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Light Terror, Trap, Tornado, Bone Spirit ето ти една малка част от магии, които и да стаква, и да абсорбва имаш ли контрол над героя, можеш да биеш.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

ww/trap хибрид без Веном! контролер,фаде един мн-голям + шадол (мн ги дразни) ...пойзан лаитанинг и физикал деймидж колко ше ме абсорбира...
също съм привързан кам чист trap 14к лаит с познанията за хамараи контрола...бие много :D
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Justice wrote: Trap, Tornado ето ти една малка част от магии, които и да стаква, и да абсорбва имаш ли контрол над героя, можеш да биеш.
Точно за тези 2 магии , не съм толкова съгласен.Трапа , се абсорбира лесно , а торнадото със 50 редуце .. шанса за победа е малък , ако хаммера е със добър контрол.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
X-treme
Full Member
Full Member

Да допълня,ако друида е без recast на вълци няма никакъв шанс.
z0sk1e
Full Member
Full Member

Барб му е майката! \)
Всеки се надява на чарг бъга за това трябва уцелиш момента когато минава покрай тебе и тъка цели 5 пати ако му се изпречиш значи по добре да натисне Save & Exit
Другия е асн на трап ... абсорбира .. е не е кой знае каква загуба все някога ще издъхне.. :laugh:

ЕДИТ: Последните ти 2 теми са с доста добра информация! Браво, че се сещаш да питаш неща, който на всички са интересни. :)
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

като сте толкова искрени някои да вземе да обясни тоя чарг-бъг какво представлява и как се прави...или ви е страх че ще ви бият хамарите :D
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

jepeto wrote: като сте толкова искрени някои да вземе да обясни тоя чарг-бъг какво представлява и как се прави...или ви е страх че ще ви бият хамарите :D
Поредния ти тъп пост...ами направи си хамър и поцъкай малко, барем разбереш :laugh:
[admin]\20% Warn. Надявам се да се научиш как се общува с хората. Това, че не си администратор, не ти дава правото да си го изкарваш на другите.\[/admin]
....
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

На времето докато учих, учителите ми обясняваха нещата от живота с прости примери от природата, сега ще ти дам и аз такъв, барем разбереш и вникнеш.

Караш кола, на която километража е 250 километра, но ти си с 350, ако пуснеш педала за газта какво става с километража? Той още ти показва 250 един вид те движи се с 250, докато не падне под 250км скоростта ти. Примерът не е точен и конкретен. В диабло има такъв бъг, примерно скороста е една, паладина на чардж + вигор има повече "бързина" и той реално се движи по бързо, но играта не може да го отчете и за това ти виждаш предните му дейстия. Колкото и да се мъчиш, става трудно да го нацелиш къде е, за това си има магии - холи фаер, холи фрииз, фист, тъндър сторм и още... които разкриват неговия бъг.

Тъй като не съм играл други пачове от 1.10 и разрабирам само от 1.10, на по-горни версии е коригиран този "бъг" и паладина не може да бъгва.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

TheExorcist™ wrote: Поредния ти тъп пост...ами направи си хамър и поцъкай малко, барем разбереш :laugh:
ей ХЕИТЪР виждаш не ти отговарям на тъпите коментари и пак продължаваш да се заяждаш,какъв ти е проблема :)
intelecta
Full Member
Full Member

С ф сорс пак зависи от играча поне колкото мога аз убивам тук там някой хамър :D

Бе с всичко мен едно време ме биха с вълк :D
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

TheExorcist™ wrote: Поредния ти тъп пост...ами направи си хамър и поцъкай малко, барем разбереш :laugh:
Напълно прав е.. без практика , нищо не става.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Аз съм правил опити да се уча с хамър и мога да кажа че е много мноооооого тъпо :) това си е лично мое мнение.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Докати ти играеш с хамър, ти е тъпо, ама като играеш с хамър, ти е интересно, защото играеш тото ( къде ще отиде, дали ще отиде там и т.н. ) :).
Иначе, мразя като ми се наредят 5 хамъри в но рлз и го вадят голям... \]
X-treme
Full Member
Full Member

Dr0m wrote: Докати ти играеш с хамър, ти е тъпо, ама като играеш против хамър, ти е интересно, защото играеш тото къде
Така,че някои може и да не те разбере. :rolleyes:
hristian_97
Full Member
Full Member

z0sk1e wrote: ЕДИТ: Последните ти 2 теми са с доста добра информация! Браво, че се сещаш да питаш неща, който на всички са интересни. :)
Благодаря!Научих доста от тях,ако се сетя за още някоя добра ще я пусна! :)
Лека вечер ! :)
Hustler
Jr. Member
Jr. Member

Да допълня и аз,най-лесно да биеш хамър е ти ако играеш с хамър :) също така близ сорс и макс енерджи шийлд лайт сорс бият мн лесно хамъра :)
WE DEM BOYZ
EternalFear-
Full Member
Full Member

hristian_97 wrote: Здравейте!Значи темата я постнах щото много отдавна ме тормозят хамерите и с какъвто и герой да бях дори с хамер ме спукваха :nenormalniste: . Кажете нещо за игра срещу хамери или за игра със хамери.Ако може клас,билд каквото и да е само да помогне и да е по темата ! :rolleyes:

Ще съм благодарен :*
Не казвам,че съм много добър, ама ако си слаб с никой няма да можеш да го биеш... хамърдина е един доста стабилен герой... всеки герой може да бие всеки ! зависи от контрола.. незнам за какво само пускаш теми които са 2000% излишни!
В гуугъл има такива теми също, защо не погледнеш там ?
по темата....... бил съм хаммер с фире сорс,друг хамър,Амазон на бол.
Всичко е до контрола приятел
X-treme
Full Member
Full Member

EternalFear- wrote: всеки герой може да бие всеки !
Тук не съм съгласен! Все едно java да бие хамър...
eyeofheart
Full Member
Full Member

Pride wrote: Тук не съм съгласен! Все едно java да бие хамър...
Може,ако javata има пасиви след като я локне хамера като боцка ще го убие,трудно но възможно :D
Smoke Weed