Charge Bug

Търсите идеи за нови развития? Или сте измислили свое, което да споделите с нас? Това е мястото.
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Някой може ли да ми разясни как точно става бъгването на Charge и невидимите чукчета,до колкото знам трябва да е макс каст рицаря и просто на кратки разстояние се сменя Charge с чукчетата ... Прав ли съм или не е точно така ?
SuicideSilence
Jr. Member
Jr. Member

charge + vigor :angel:
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Има ли значение левел-а на аурата или няма,примерно ако е с ъбер ботушите получава ли се бъга или не защото 5-ти левел (максимума от ботушите) е малак ?
se9se9
Full Member
Full Member

Cecobg wrote: Има ли значение левел-а на аурата или няма,примерно ако е с ъбер ботушите получава ли се бъга или не защото 5-ти левел (максимума от ботушите) е малак ?
Колкото повече frw, толкова по-добре.
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Chage bug, може да се получи и без вигор.
X-treme
Full Member
Full Member

dorki wrote: Chage bug, може да се получи и без вигор.
Яко засилки с вигор и си номер 1 :laugh:
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Значи това което аз разбрах е че бъга се получава когато пускаш чардж и си със Вигор аурата но не разбрах има ли значение левела на аура вигор или и на 5-ти левел (примерно от ъбер ботушите) пак става ?
JusifySex
Full Member
Full Member

Cecobg wrote: Значи това което аз разбрах е че бъга се получава когато пускаш чардж и си със Вигор аурата но не разбрах има ли значение левела на аура вигор или и на 5-ти левел (примерно от ъбер ботушите) пак става ?
то попринцип вигор ти трябва макс, защото вдига дмг на хамар :)
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Да но ако сложа ъбер ботуши и не пускам аурата а позвам тази от тях,тя е 5-ти левел (предполагам че това че съм я дигнал на макс не действа на същият левел когато не е пусната на героя а действа тази от ботушите демек на 5-ти левел или не е така? )
nikas
Newbie
Newbie

Cecobg wrote: Значи това което аз разбрах е че бъга се получава когато пускаш чардж и си със Вигор аурата но не разбрах има ли значение левела на аура вигор или и на 5-ти левел (примерно от ъбер ботушите) пак става ?
Само искам да разясня ... бъга за който говориш няма нищо общо с умението charge.
Desync(a.k.a charge bug) се получава когато играта не може правилно да изчисли текущото местонахождение на играча, като съответно го показва на място различно от това на което всъщност се намира. Обикновено колкото по-бързо се движиш, толкова по-грешно играта изчислява къде се намираш и толкова по-добре заблуждаваш противниците. Иначе казано desync може да се получи и без умението charge с един по-голям % faster run walk, но ефекта не е толкова добър колкото с charge понеже с него се движиш в пъти по-бързо.
Та това е реалността, а извода за теб е колкото повече frw имаш било от vigor, по-бързи ботуши, enigma ... и т.н. толкова по-непредсказуем ще си.
Hustler
Jr. Member
Jr. Member

nikas wrote: Само искам да разясня ... бъга за който говориш няма нищо общо с умението charge.
Desync(a.k.a charge bug) се получава когато играта не може правилно да изчисли текущото местонахождение на играча, като съответно го показва на място различно от това на което всъщност се намира. Обикновено колкото по-бързо се движиш, толкова по-грешно играта изчислява къде се намираш и толкова по-добре заблуждаваш противниците. Иначе казано desync може да се получи и без умението charge с един по-голям % faster run walk, но ефекта не е толкова добър колкото с charge понеже с него се движиш в пъти по-бързо.
Та това е реалността, а извода за теб е колкото повече frw имаш било от vigor, по-бързи ботуши, enigma ... и т.н. толкова по-непредсказуем ще си.
Най свестния отговор относно десинк(desync)
WE DEM BOYZ