Merc - Подбор и облекло за наемници.

Търсите идеи за нови развития? Или сте измислили свое, което да споделите с нас? Това е мястото.
littlegreen
Newbie
Newbie

Никъде не видях съвети, препоръки или някой да се хвали как и какъв мерк е облякъл.... и се разтърсих, защото се чудя как да си облека своя мерк....
Какво ще препоръчате за Fire Sorc?
Взел съм си комбат мерк от 2ри град на Hell, 80lvl(and rising) и е облечен така:

Ethereal Corpsemourn (1800def, 8str, 10vit, 36%cold res.)
Undead Crown (5% LS, 50% poison res, HFD)
Ethereal Athena's Wrath(онова със 1 druid skill - 15 dex, 90 life, 30IAS) - това е докато чака за един Cryptic Axe, който още не съм измислил как и дали ще може да го сложи...(не съм си донаправил сметката)

EDIT: Намерих я темата....
trana
Jr. Member
Jr. Member

Като за начало си купи мерка от акт 2, но на найт, защото е с Holy Freeze аура \)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Мога да ти дам различни комбинации, ако ми дадеш колко ти се дава за мерк и за какво ще го ползваш, защото определено има значение :)
littlegreen
Newbie
Newbie

Ами само пиндел ръня за момента, че нещо с мефо на хелл не се оправя сорката... слабичка и ниско ниво е.
Пък с този сетъп мерка има 2 резистанса на 75 и 2 на 40 на хел и не мре... и даже левелъпва доста добре. за няколко часа от 76 на 83 на пиндел... прави доста малко демидж де - 1100 с енчант... ама това ще се оправи, надявам се като сложа Cryptic Axe-a.

Отворен съм за предложения, разбира се.
nCuXo
Newbie
Newbie

Моят мерк на пинделката е със eth Reaper's Toll , Gaze и Shaft и мисля че не умира или ако умира то е рядко при голям лаг. Купувал съм го от найтмер с холи фрийз аура.
HFilms
Newbie
Newbie

Мазо дай някое развитие за мерк,за бот на хамар мисля да е.Руни около jah,може + ,за облеклото му.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

littlegreen wrote: Ами само пиндел ръня за момента, че нещо с мефо на хелл не се оправя сорката... слабичка и ниско ниво е.
Пък с този сетъп мерка има 2 резистанса на 75 и 2 на 40 на хел и не мре... и даже левелъпва доста добре. за няколко часа от 76 на 83 на пиндел... прави доста малко демидж де - 1100 с енчант... ама това ще се оправи, надявам се като сложа Cryptic Axe-a.

Отворен съм за предложения, разбира се.
Моите на 82 ниво и наемника толкова нямаше проблем нито с героя нито наемниците, може би нещо настройките куцат.
littlegreen
Newbie
Newbie

Ами сложиш Cryptic Axe-а, сложих и Vampire Gaze, И си ходи с Eth Ornate Plate.

2100 damage прави, уж краде кръв, пък на мефо на хел пак мре... нищо де - преориентирах се към андариел, че на мефо така или иначе нещо нищо не пада вече доста време... 1 SoJ не е паднал, 1 Bul'Kathos не е паднал, 1 Mara не е паднала... ломя крави, мефо, дуриел и пиндел, пускам ботове... не знам вече какво да правя просто.
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пробвай със инсайт (eth CA/CV) , меш армор и Gaze.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
littlegreen
Newbie
Newbie

Няма руни за инсайт, пък и ми падна Eth Gaze, и Eth Bone Haw, което мисля да му запълния дупките днес-утре с Amn + някой Jewel и да закрепя положението :)
eyeofheart
Full Member
Full Member

littlegreen wrote: Няма руни за инсайт, пък и ми падна Eth Gaze, и Eth Bone Haw, което мисля да му запълния дупките днес-утре с Amn + някой Jewel и да закрепя положението :)
е че кво толкова иска инсаита най високата е сол...
Smoke Weed
MinimalDmage
Full Member
Full Member

На моята фаярка мерка е комбат 2 акт хелл, може и нормал за по високо ниво на преяара.
Оръжието е Инсайт ест.Каската демонхеад, армора в момента съм с дюрес, може по напреде форти.
Идеята ми е, че преяра и медитешана се синергират и хеалва повече лайф (някъде го бях чел, трябва да го тествам). А какво по хубаво за един фаяр сорс от това маната и кръвта и да се пълнят постоянно.Това е сетъпа ми за баал бот.
Ако ще я пускаш да бие Анди ти препоръчвам доволно количесто кръш.Вече от теб зависи до каква степен познаваш играта за да събереш правилната комбинация от итеми.
За ефикасно и евтино облекло.... набързо мога да ти нахвърлям някои идеи, примерно...
Етх или нон Орге аксе, вътре задалжително да има амн руна, може и 2, или трашер, идеята е да имаш лееч от оръжието за да може да сложиш гюлиам фасе заради своя кръшинг.Броня....Дюрес, ще кажеш тя изисква ум руна, ако имаш меш армор мисля че поне 1 ум руна ще му вземеш ако тръгнеш да го продаваш така, че по добре си напиши един дюрес, който ще ползваш дълго време заради нещата които дава.
Мерка да е найт, с холу фреезе аура, че мобовете до анди ще те тровят яката ако не ги слолваш.
Други алтернативи, за оръжие обединиенсе ли там както се казва, каската с лееч, тал раш каската е много добра алтернатива, да не казвам, че е по добре и от демонхеада заради своите 60 лаиф и алл резист.Абе общо взето мерка за бот трябва да е с холи фреез аура, да има доволно количество кръш, лееч задалжително.
Моя мерк бих го облякъл така:
Оръжие: Insait
Каска: demonhead/tal rash
Броня: Duress
forest_beast
Jr. Member
Jr. Member

Здравейте, значи на моята фире сорка сам сложил на мерка андариел визаж етх дуресс армор етх(някоя тежка основа с много дефенс) а за оражие обидиенс.Мерка е от 2акт нитмер деф с фреезинг аурата грам не мре!!
Unclefucker
Newbie
Newbie

Merk act 1(огнен) хидра випер и газе -макс блок макс рес леечва лайф
Пс това ми е на колда...ще кажете тряба му ацт2 мерк с инсайт да връща мана,по малко голд да му слагаш еми няма смисъл.просто даваш в кофигите да обира от 200 голд нагоре,и се превтъща в перпетомобиле.само трябва сташа да се празни от вр на вр.

Мерк ацт2 найтмер колд аура етх инсайт меш газе етх по вазможност..Др вариант махаш меша слагаш форти;за лайт сорс ползвайте инфинити;за паладин задалжително инсайт ако е водач

Мерк ацт3 Тези меркове не се използват много..Аз бих ги използвал ако се правят диабло рънове,но пак бих избрал от ацт 1 стрелкинята..Заради аиран медана който пускат мобовете...
най-ефтиния вариант спирит меч+спирит щит газе випер

Мерк ацт 5 Азуре пфейс блеид брамбле газе
soadfan
Dreaming Friend
Dreaming Friend

[@3647 wrote: t_id=9895 msg_id=68138 date=1325102026]Моят мерк на пинделката е със eth Reaper's Toll , Gaze и Shaft и мисля че не умира или ако умира то е рядко при голям лаг. Купувал съм го от найтмер с холи фрийз аура.

Code: Select all

Само дето съм му сложил шако на моя (повече кръв, лийч така или иначе има от рийпъра)
Холи фрийз   декрипифай от рийпъра направо спира времето за гадовете по картата :D