Гласуване за избор на следващ администратор в сървъра

Кой трябва да бъде администратор, според вас?

Breaker
2
2%
Ovaltine
13
12%
Ch212 / BlackAngell / Loko_1936 / Westley / irc- / Cassidy
19
17%
DimovAngel / Tischenko
2
2%
Kiriz
17
16%
Bum / Ecstasy
2
2%
BulgariaPro
2
2%
Tsunade / Hashirama / Yondaime
1
1%
Djihad
11
10%
skylineGTR
29
27%
cry
2
2%
Jepeto
4
4%
Border / Abaddon / Irresistible / Botless / Botless2 / Botless3 / Gorgon
1
1%
Imthatchick
2
2%
MastersoN
2
2%
Garеth (NerF / TequilaBAR)
0
No votes

Total votes: 109
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Гласувам за Дани - SkylineGTR.
Cry
Newbie
Newbie

dorki wrote:Гласувам за Дани - SkylineGTR.
Вие добре гласувате за него ама той уж беше оператор в dreaming modе, но никакъв го няма ^^, за какво въобще са го направили оператор или отговорник ли к'во е там, като хич не се влиза..
xkp, steal MOAR CODES !
PLEASE DON'T LEARN C, C#, C++ :( !
POOR XKP, Let's teach him how to Code ! :P
xkp -
#include <iostream>

using namespace std;

int main()
{
cout<<"HEY, you, Don't Steal! Learn C++ NIGGA!\n";
cin.get();

return 1;
}
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Cry wrote:
Cry wrote:Гласувам за Дани - SkylineGTR.
Вие добре гласувате за него ама той уж беше оператор в dreaming modе, но никакъв го няма ^^, за какво въобще са го направили оператор или отговорник ли к'во е там, като хич не се влиза..
GTR е оператор в класик , така мисля..
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Колко нови регистрации в форума има с цел вот в анкетата?
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
Cry
Newbie
Newbie

RootsRagga wrote:Колко нови регистрации в форума има с цел вот в анкетата?
Достатъчно :D
xkp, steal MOAR CODES !
PLEASE DON'T LEARN C, C#, C++ :( !
POOR XKP, Let's teach him how to Code ! :P
xkp -
#include <iostream>

using namespace std;

int main()
{
cout<<"HEY, you, Don't Steal! Learn C++ NIGGA!\n";
cin.get();

return 1;
}
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Обезпокоително много.
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
Ovaltine
Newbie
Newbie

[@7111 wrote: t_id=11891 msg_id=83006 date=1362413375]Обезпокоително много.
е нека да има то накрая ще се разбере :)
face
Dreaming Friend
Dreaming Friend

87 гласували? Колко играем? И тези нови регистрации? Хахаха защо си мислите, че колектива е толкова наивен, господа провокатори? Надявам се да си понесете последствията! Успех на останалите! : )
I know God can't be mad at me because all the blessing he gave me!!
PowerWeeD
Full Member
Full Member

[@6920 wrote: t_id=11891 msg_id=83008 date=1362416484]87 гласували? Колко играем? И тези нови регистрации? Хахаха защо си мислите, че колектива е толкова наивен, господа провокатори? Надявам се да си понесете последствията! Успех на останалите! : )
Дам и аз това забелязах как искочиха 100 човека без аватари :rolleyes:
DarkKiss
Administrator
Administrator

Всички, които сте писали, че сте объркали човека, за който гласувате съм ви коригирал вота.
В форума въведох ново ограничение - за да може да гласува потребител в анкетата, трябва да е регистриран преди повече от 7 дни и да има повече от 10 коментара в форума.
Започвам проверка на вече гласувалите - ако засека някой, който е гласувал с повече от един акаунт, както обещах, ще бъде отстранен за постоянно и от форума, и от сървъра.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Гледам от три дена и се радвам ,че ме подкрепихте обаче , някой питал ли ми е дали искам да съм част от екипа на дреаминг и дали имам желание? Да не разочаровам играчите, който са гласували за мене когато спечеля ще съм малко по активен , но имам едно предложение което искам всички да го обмислите. За да няма разочароващи играчи, предлагам двама да се изберат но само "админите" да ги изберат и едно предложение ако нямате нищо против например да можем двама кандидати да използваме едно админско ацц, с единствена цел само налагане на справедливост . От моя гледна точка Djihad заслужава тия права няма да кажа защо, ако Darkkiss одобри моя идея примерно: "Аз и Djihad да използваме едно админски ацц " ще е по добре но в краен случаи да се използва това ацц , а не да се показва "колко голяма работа си" .
Djihad
Full Member
Full Member

Както каза Пилар по-горе единственото при мене е,че малко съм ограничен откъм време. В момента не съм на работа,но имам да пиша 80 страници дипломна работа. Не съм се залетял разбира се все още,но все пак искам да отбележа,че нямам времето да прекарвам 24/7 пред компютъра.Ако съм в състояние въпреки това да помагам на останалите СПОРЕД тях - бих го направил винаги,защото ценя сървъра и обичам играта.
Si vis pacem...para bellum
margarina12
Newbie
Newbie

Аз обърках вот-а , ако може да ми го върнете :)

Edit: (04.03.2013, 20:51:06)
--------------------------------------------------
[@1 wrote: t_id=11891 msg_id=83010 date=1362417992]Всички, които сте писали, че сте объркали човека, за който гласувате съм ви коригирал вота.
В форума въведох ново ограничение - за да може да гласува потребител в анкетата, трябва да е регистриран преди повече от 7 дни и да има повече от 10 коментара в форума.
Започвам проверка на вече гласувалите - ако засека някой, който е гласувал с повече от един акаунт, както обещах, ще бъде отстранен за постоянно и от форума, и от сървъра.
Ако може и моя вот :)

Edit: (04.03.2013, 21:03:50)
[@10655 wrote: t_id=11891 msg_id=83017 date=1362422981]Аз обърках вот-а , ако може да ми го върнете :)

Edit: (04.03.2013, 20:51:06)
[@1 wrote: t_id=11891 msg_id=83010 date=1362417992]Всички, които сте писали, че сте объркали човека, за който гласувате съм ви коригирал вота.
Ако може и моя вот,искам да гласувам за Kiriz :)
uJlueB_
Newbie
Newbie

цялата работа се превърна в тотален цирк неам думи..
Tihomir4444
Newbie
Newbie

[@10634 wrote: t_id=11891 msg_id=83019 date=1362427048]цялата работа се превърна в тотален цирк неам думи..
Абсолютно :)
DarkKiss
Administrator
Administrator

SkylineGTR wrote:Гледам от три дена и се радвам ,че ме подкрепихте обаче , някой питал ли ми е дали искам да съм част от екипа на дреаминг и дали имам желание? Да не разочаровам играчите, който са гласували за мене когато спечеля ще съм малко по активен , но имам едно предложение което искам всички да го обмислите. За да няма разочароващи играчи, предлагам двама да се изберат но само "админите" да ги изберат и едно предложение ако нямате нищо против например да можем двама кандидати да използваме едно админско ацц, с единствена цел само налагане на справедливост . От моя гледна точка Djihad заслужава тия права няма да кажа защо, ако Darkkiss одобри моя идея примерно: "Аз и Djihad да използваме едно админски ацц " ще е по добре но в краен случаи да се използва това ацц , а не да се показва "колко голяма работа си" .
В момента потребителите правят своя избор за нов администратор. Чак след като те вземат решение, кой желаят да заеме този пост, ще се допитаме до избрания. Естествено, никой не може да задължи някой да се нагърби с отговорностите на администрацията и всеки има право да откаже.

Колкото до споделените акаунти, няма как да допуснем 2 или повече администратори да използват 1 акаунт.
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

[@4193 wrote: t_id=11891 msg_id=82995 date=1362401205]Всички от кандидатите са били банвани повече от веднъж и то все за хубави работи като кражби, псувни и тн. Djihad i GTR са единствените сносни кандидати като моите предпочитания са към GTR понеже по често е онлайн.
Моля те тези махленски клюки за в квартала си ги запази....Ако аз бъда избран директно се отказвам в полза за следващия след мен,точно заради такива като теб който всяват омраза към дадени играчи или още по лошо към всички играчи...За мен ти си един интригант!Осъзнавам много добре какво казвам и няма да се отмятам от думите си.
А относно интересчииството подмолното подмазване Агитациите който чета в постовете ви(тук говоря под общ знаменател никове няма да ви изброявам ) "Той е най-добрия кандидат" "Той е единствения свестен/сносен" Какво ние втора ръка хора ли сме какви сме с какво сме по лоши от Вашите фаворити???? Ние не сме давали на никой итеми и не сме помагали по един или друг начин ли ?
Искам само последно да отбележа,че нямам нищо против Djihad i GTR и двамата са свестни и отзивчиви....Лека вечер от мен
DarkKiss
Administrator
Administrator

Kiriz

И двамата отпадат от гласуването, заради манипулиране на анкетата.
Твърде уморен съм в момента, утре вечер ще проверя резултатите на останалите кандидати.
Baladesh
Jr. Member
Jr. Member

[@2911 wrote: t_id=11891 msg_id=83022 date=1362438938]
[@4193 wrote: t_id=11891 msg_id=82995 date=1362401205]Всички от кандидатите са били банвани повече от веднъж и то все за хубави работи като кражби, псувни и тн. Djihad i GTR са единствените сносни кандидати като моите предпочитания са към GTR понеже по често е онлайн.
Моля те тези махленски клюки за в квартала си ги запази....Ако аз бъда избран директно се отказвам в полза за следващия след мен,точно заради такива като теб който всяват омраза към дадени играчи или още по лошо към всички играчи...За мен ти си един интригант!Осъзнавам много добре какво казвам и няма да се отмятам от думите си.
А относно интересчииството подмолното подмазване Агитациите който чета в постовете ви(тук говоря под общ знаменател никове няма да ви изброявам ) "Той е най-добрия кандидат" "Той е единствения свестен/сносен" Какво ние втора ръка хора ли сме какви сме с какво сме по лоши от Вашите фаворити???? Ние не сме давали на никой итеми и не сме помагали по един или друг начин ли ?
Искам само последно да отбележа,че нямам нищо против Djihad i GTR и двамата са свестни и отзивчиви....Лека вечер от мен
18.08.2010, 11:51:54
jepeto2, jepeto, jepeto3 [95.42.217.0] 5 дена за псувни.

Кое от тия 2 реда е клюка ? Да съм казал Гошо и Пешо са такива и онакива мразете ги ? Да си прочел първия пост в темата че е желателно да се обосновем защо и как гласуваме ? Аз не познавам лично никой от кандидатите и нито един от тях не ми е във френд листа не ми е и помагал с нищо имам си предпочитания и ги заявявам тва че за теб са гласували четири души е показателно за теб колко те имат за достоен за администратор айде у лево и не ме напрягай с неудачите си.
BlackAngell
Newbie
Newbie

DarkKiss wrote:Kiriz

И двамата отпадат от гласуването, заради манипулиране на анкетата.
Твърде уморен съм в момента, утре вечер ще проверя резултатите на останалите кандидати.
обясни по какъв начин сме манипулирали анкетата
"Каквото ти отнеме минутата, не може да ти върне вечността!"