Гласуване за избор на следващ администратор в сървъра

Кой трябва да бъде администратор, според вас?

Breaker
2
2%
Ovaltine
13
12%
Ch212 / BlackAngell / Loko_1936 / Westley / irc- / Cassidy
19
17%
DimovAngel / Tischenko
2
2%
Kiriz
17
16%
Bum / Ecstasy
2
2%
BulgariaPro
2
2%
Tsunade / Hashirama / Yondaime
1
1%
Djihad
11
10%
skylineGTR
29
27%
cry
2
2%
Jepeto
4
4%
Border / Abaddon / Irresistible / Botless / Botless2 / Botless3 / Gorgon
1
1%
Imthatchick
2
2%
MastersoN
2
2%
Garеth (NerF / TequilaBAR)
0
No votes

Total votes: 109
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

[@4193 wrote: t_id=11891 msg_id=83035 date=1362491144]
[@2911 wrote: t_id=11891 msg_id=83022 date=1362438938]
[@4193 wrote: t_id=11891 msg_id=82995 date=1362401205]Всички от кандидатите са били банвани повече от веднъж и то все за хубави работи като кражби, псувни и тн. Djihad i GTR са единствените сносни кандидати като моите предпочитания са към GTR понеже по често е онлайн.
Моля те тези махленски клюки за в квартала си ги запази....Ако аз бъда избран директно се отказвам в полза за следващия след мен,точно заради такива като теб който всяват омраза към дадени играчи или още по лошо към всички играчи...За мен ти си един интригант!Осъзнавам много добре какво казвам и няма да се отмятам от думите си.
А относно интересчииството подмолното подмазване Агитациите който чета в постовете ви(тук говоря под общ знаменател никове няма да ви изброявам ) "Той е най-добрия кандидат" "Той е единствения свестен/сносен" Какво ние втора ръка хора ли сме какви сме с какво сме по лоши от Вашите фаворити???? Ние не сме давали на никой итеми и не сме помагали по един или друг начин ли ?
Искам само последно да отбележа,че нямам нищо против Djihad i GTR и двамата са свестни и отзивчиви....Лека вечер от мен
18.08.2010, 11:51:54
jepeto2, jepeto, jepeto3 [95.42.217.0] 5 дена за псувни.

Кое от тия 2 реда е клюка ? Да съм казал Гошо и Пешо са такива и онакива мразете ги ? Да си прочел първия пост в темата че е желателно да се обосновем защо и как гласуваме ? Аз не познавам лично никой от кандидатите и нито един от тях не ми е във френд листа не ми е и помагал с нищо имам си предпочитания и ги заявявам тва че за теб са гласували четири души е показателно за теб колко те имат за достоен за администратор айде у лево и не ме напрягай с неудачите си.
Отговарям ти за последно с единствена цел да ме разбереш.Че коментарите ти са по скоро обидни,а не оронващи авторитета на играчите.Да ти разясня думите ти ако ти сам не си ги обясняваш.
Първо думите ти "Всички от кандидатите са били банвани" какво ми слагаш всички ни под общ знаменател,още в първия си пост пиша,че съм бил банван какво ми вадиш логове от бан листа.Нито съм крал нито съм както казваш т.н
Второ думите ти "Djihad i GTR са единствените сносни кандидати" Да ти поясня значението на думата Сносесни/Сносен-(прил.) търпим, поносим, приемлив

Две и Две ако не можеш да сметнеш,че е четири.Няма смисъл да ми слагаш Показателните си коментари.А и спри да се напрягаш да не пукнеш някоя вена на челото.Силно се надявам след като прочетеш коментара ми няма да Reply :)
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Следващ коментар , с цел провокация и/или заяждане ще бъде наказан.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Baladesh
Jr. Member
Jr. Member

Поздрав за всички рибари с тая голяма риба http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 54418T.jpg
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Кога ше му се спре писането на този?
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
DarkKiss
Administrator
Administrator

RootsRagga wrote:Кога ше му се спре писането на този?
Сега.
Pincher
Newbie
Newbie

Маико мила колко сте зациклили :Д Pillar смотаняк такъв кои ти даде думата пък на теб да обесняваш кои какъв бил. :punish:
Cry
Newbie
Newbie

Bump.
Някаква информация да се даде ...
xkp, steal MOAR CODES !
PLEASE DON'T LEARN C, C#, C++ :( !
POOR XKP, Let's teach him how to Code ! :P
xkp -
#include <iostream>

using namespace std;

int main()
{
cout<<"HEY, you, Don't Steal! Learn C++ NIGGA!\n";
cin.get();

return 1;
}
Ovaltine
Newbie
Newbie

[@9966 wrote: t_id=11891 msg_id=83574 date=1364151785]Bump.
Някаква информация да се даде ...
Трябва ... нали търсихте правете ни с джихад .. поне някакъв тестов период ако е възможно :)
DarkKiss
Administrator
Administrator

Аз не виждам нито един кандидат, който да покрива условията. А вие?
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ами то такъв няма. Поне аз не виждам. Буквално и преносно. А Ovaltine това е малко нагло, така да се натискаш, не мислиш ли?
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
Ovaltine
Newbie
Newbie

dyxless wrote:Ами то такъв няма. Поне аз не виждам. Буквално и преносно. А Ovaltine това е малко нагло, така да се натискаш, не мислиш ли?
Защо да е нагло бе нали това трябва да е избора на хората,а какво стана пак вие си ги избирате кого ще правите ГТР дето влиза на месец един път кажете си поне че не сме ви удобни кво ми говориш тука нагло било,ще ти кажа кое е нагло нагло е ти да си администратор защото от всички вас само Лоли става другите сте за присъствие да се правите там на тигри и да баннвате всички, жалко че шефа няма време да се занимава затова е на това положение всичко аре със здраве
Cry
Newbie
Newbie

[@1 wrote: t_id=11891 msg_id=83606 date=1364229298]Аз не виждам нито един кандидат, който да покрива условията. А вие?
Аз просто попитах, защото не виждам кога реално някой от кандидатите ще събере определения брой проценти. Просто се съберете, изберете един-двама кандидата вие и кажете, вместо да чакаме сума ти време :)
xkp, steal MOAR CODES !
xkp -
#include <iostream>

using namespace std;

int main()
{
cin.get();

return 1;
}
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Така като гледам си имат нови попълнения и темата не е на дневен ред. :secret:
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това, че нямам възможност от известно време да влизам никъде, сървърите, чата и форума пълноценно, не значи, че не правя каквото мога когато имам възможност да влизам.
Когато се появи кандидат с нужната разлика пред останалите и отговарящ на изискванията ще се свържем с него. За момента няма такива.
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Със това ти държание , как мислиш да станеш администратор ?
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Ovaltine
Newbie
Newbie

[@949 wrote: t_id=11891 msg_id=83621 date=1364234720]Със това ти държание , как мислиш да станеш администратор ?
Аз вече не искам + това раздадох всичко на момчетата и кво за държанието ми тя истината боли...тоя сервер си е деад не разбрахте ли още малко ще сте админчета спокоино,като няма подръжка и админите само знаят банн няма бъдеще :)

Edit: (25.03.2013, 20:24:38)
--------------------------------------------------
[@7111 wrote: t_id=11891 msg_id=83618 date=1364233651]Това, че нямам възможност от известно време да влизам никъде, сървърите, чата и форума пълноценно, не значи, че не правя каквото мога когато имам възможност да влизам.
Когато се появи кандидат с нужната разлика пред останалите и отговарящ на изискванията ще се свържем с него. За момента няма такива.
Ми къв админ си тогава закво те държат , и за вас правя каквото мога значи днес да баннете 2,3 човека и аиде свършена работа .. боже
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Остани си със здраве , щом така мислиш , така да бъде.Това се говореше и преди години , но все още сървъра функционира , и така ще продължи занапред.
Cry
Newbie
Newbie

Момчета не исках да започвам някаква кавга между вас с моя елементарен въпрос. Просто исках да ми бъде отговорено, така и стана.Не че нещо ама цялата тема я напълнихте с лични драми...
xkp, steal MOAR CODES !
xkp -
#include <iostream>

using namespace std;

int main()
{
cin.get();

return 1;
}
TheBigBadBoss
Newbie
Newbie

С лични драми...
webe
Newbie
Newbie

dyxless wrote:Това, че нямам възможност от известно време да влизам никъде, сървърите, чата и форума пълноценно, не значи, че не правя каквото мога когато имам възможност да влизам.
И каква е разликата и какви са изискванията.Аз не виждам разлика м/у админи и играчи се едни и същи сте.Може да четеш по темите които са заключени какви отговори дават админите и тогава ми кажи каква е разликата !