Dreaming търси Server Admin

Runaway
Newbie
Newbie

1.acc : sa7rapa
2.Откакто пуснахте сървъра
3.Много
4.email : [email protected]
Runaway
Newbie
Newbie

1- sa7rapa
2 - от пускането на сървъра
3 - Много
4 - [email protected]
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Bump
Rysichak
Dreaming Friend
Dreaming Friend

още ли се търси
DarkKiss
Administrator
Administrator

Rysichak wrote:още ли се търси
Да.
Hannibal
Newbie
Newbie

1. acc: Hannibal
2. Играя от около 2 месеца
3. Ами различно, но по принцип към обяд и вечер най-малко 2-3 часа,а ако нямам ангажименти и по цял ден мога да седя
4. [email protected]
Loop
Newbie
Newbie

И всяко 2ро ламерче иска да бъде админ... но заслужава ли ? Предостатъчен администратор си е Папи... другите за мен са ненужни....
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Loop wrote:И всяко 2ро ламерче иска да бъде админ...
Съгласен съм.Имам чувството,че някои от записалите се дори не играят в сървъра.
Loop wrote:Предостатъчен администратор си е Папи... другите за мен са ненужни....
Ако беше така,той едва ли сам щеше да търси нови такива.

venci
Newbie
Newbie

ацц Si4ev
имах др ацц дето е лог и сега сам с Si4ev но ина4е сам от 4 месеца
по 24 4аса
[email protected]
Loop
Newbie
Newbie

venci wrote:ацц Si4ev
имах др ацц дето е лог и сега сам с Si4ev но ина4е сам от 4 месеца
по 24 4аса
[email protected]
Дори да лъжете неможете.... 24 часа каза... "имах др ацц дето е лог и сега сам с Si4ev но ина4е сам от 4 месеца
по 24 4аса
" само се замисли как звучи това... Ти направо каза " аз сам ламер ама искам да съм админ " и още " голяма работа ша излъжа че съм 24 часа пък кат ма направят няма влизам толкоз..."

Папи пак казвам предостатъчен админ си ти. Влизаш си г/д редовно... ако питаш мен си намери човек който да се грижи за форума... с 2 думи да те освободи от него а ти си гледай сървъра.
HCL
Newbie
Newbie

И аз изкам да се кандидатирам за админ играя от доста време незнам от колко месеца повече от 3 сигорно акаунтите са ми
HCL,HCL1,Player,bo-ench мога да отделям време за сърварът от 13:30 до към 17:30-18:00 по късно вечерта след 11 до към 1-2 максимум 3 ако това ви устроива пешете в сърварът или на лс
Loop
Newbie
Newbie

HCL wrote:И аз изкам да се кандидатирам за админ играя от доста време незнам от колко месеца повече от 3 сигорно акаунтите са ми
HCL,HCL1,Player,bo-ench мога да отделям време за сърварът от 13:30 до към 17:30-18:00 по късно вечерта след 11 до към 1-2 максимум 3 ако това ви устроива пешете в сърварът или на лс

писна ми.
мога да отделям по 6-7 часа на ден
играя от над година папи ме знае
акаунт: Iron,redhat,jah и още много които непомня
е-майл : [email protected]
HCL
Newbie
Newbie

HCL wrote:И аз изкам да се кандидатирам за админ играя от доста време незнам от колко месеца повече от 3 сигорно акаунтите са ми
е-меил:[email protected]
Guest

Добър ден , предлагам помощта си тъй като съм свободен цяло лято.Сървъра е отличен, добра подръжка , и най-вече съм впечатлен от хората които играят в сървъра.

Акаунтът с който играя е : Rapid
Електронната ми поща е : [email protected] ( не съм момиче , това е старата поща на майка ми )
Играя от : Доста време ( месец два )
Мога да отделя време за сървъра : ЦЯЛО ЛЯТО!\
И моля ви , без лоши чувства!\Не искам да правя лошо впечатление на никого , защото хората все пак са казали : Първото впечатление е най-важно !\ Пожелавам късмет на екипа на сървъра , и играчите!\ Gl&Hf!\
DarkKiss
Administrator
Administrator

Явно има желаещи, но нека да ги "филтрираме" още малко..
Като допълнение към изискванията..

Поне 16 години (От опит знам, че 90% от проблемните играчи са под 16), но може да се направи и изключение.
Да е играч в сървъра от поне 3 месеца.
И най-важното - Да няма сериозни провинения в сървъра към този момент (иначе казано да не присъства в бан листа ).
Guest

Нямам абсолютно никакви провинения .Само да добавя, че играх още от началото на стария сървър !
Guest

Извинявам се за причиненото неудобство,но много ме мъчи това , как ще съобщите , кой е новият администратор/модератор?
DarkKiss
Administrator
Administrator

Емил wrote:Извинявам се за причиненото неудобство,но много ме мъчи това , как ще съобщите , кой е новият администратор/модератор?
Email Не случайно в изискванията пише, че трябва да го уточните и него.
Guest

Благодаря , за бързия и точен отговор ! Ама и аз съм една кратуна тъпичка , как не се досетих ...
Guest

Още веднъж се извинявам,но електронната ( ши*ана ) поща ми се развали , и ще трябва да ви кажа ,че новият ми Електронен мейл е [email protected] . МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ !\