Незаслужени банове

Inspiron
Newbie
Newbie

Ето и останалите
Raich0
Full Member
Full Member

Justice Хората, както са измислили хаковете, така са измислили и "неща", които да следят за въпросните.
Бяха сложили в 1 тема за тмц ли кво беше не знам там 1 лог сложи го и ти ? :)

topic7947.html за тази тема говоря
Inspiron
Newbie
Newbie

еми аз нямам проблем инфектион да види дали съм бил с хак \) Просто "честния" админ Нова мисли че като играе от 8 години разбира много от играта.Това че си играл 8 години не означава нищо и аз играя от г/д толкова време,ама повечето време съм прекарвал в дуелз и имам малко повече опит от тебе.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Банът е свален, извинявам се за грешката, която е допуснал колегата, обяснено му е, че при такива ситуации се искат снимки. Просто все още е нов и му трябва и на него време да се изтърка, в преносен смисъл. :)

Ако забележите нещо нередно околко Abyss/Nova може да ми сигнализирате било то в играта, във форума, на ЛС - както ви е удобно.

Приятна игра.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Искам да прекратите тези лишени от смисъл спорове, кой прав, кой крив.
Имате ли нещо, качвайте си снимки, както ги е качил Daphne, така и ти Abyss.

Лока на акаунт "Daphne" е свален.

Приятен ден и без лоши чуства.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
hristian_97
Full Member
Full Member

Значи искам да знам защо админ Dorki ме банна за бой без ГО след като самият Той беше там и видя че сорсата ироничен ме би и не ми даваше леша , а не бяхме NO rlz , така че моите извинения , но дори и да съм за бан сорсата също трябва да има ! И само да не забравя ДОРИ да не съм прав това ми е 1-ви БАН така че поне нека бъде ден, два, три, четири, колкото и да е но да не е ПЕРМАНЕНТ . Извинявам се ако имам правописни грешки .

Благодаря предварително !
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не съм баннал сорса ли ? цък.
Бан 1 - цък.
Бан 2 - цък.
О извинявай имаме и неплатен вързак. Бан 3 - цък.
Бан 4 - цък.
Някакви въпроси?
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Здравейте.Преди около 3 месеца парта ми беше баннат от maz0 за непозволени добавки в дуел(тмц).Искал му е снимки на фреймс,но парта ми е нямал мапхак 6.5f,за да му ги даде.Мапхака му се бъгваше често,един път ме питаше в скайпа дали мога да му го пратя..Банът му беше за 30 дена, а акаунтът Sport остана заключен завинаги.Не мисля, че банът му беше заслужен, но той си го изтърпя.Може ли този акаунт да се отключи,защото вътре имаше доста предмети.Партниорът ми е писал на админ abyss, но той е казал, че не може да го свали, защото е наложен от maz0.Аз мисля, че maz0 вече не беше админ.Това значи ли, че този акаунт ще си остане заключен?
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Да, акаута няма да бъде отключен.
hristian_97
Full Member
Full Member

Dorki wrote: Не съм баннал сорса ли ? цък.
Бан 1 - цък.
Бан 2 - цък.
О извинявай имаме и неплатен вързак. Бан 3 - цък.
Бан 4 - цък.
Някакви въпроси?
Така и не разбрах къде имам 4 бана.Този vilichko ако си мислите че съм аз, просто жестоко се лъжете.Това е един мой фр.
Значи за неплатеният вързак съм съгласен,но за псувни и биене без ГОосвен,казвам освен последният път където сорсата ме би тогава и аз бих,защото ме ядоса.Така или иначе тогава и аз бих без го , но само тогава.Така до тук 2 провинения. И въпросът ми е защо ПЕРМАМЕНТ/ПЕРНАМЕНТ бан , което и от двете да е ?
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Споделен акаунт - споделено наказание.
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
hristian_97
Full Member
Full Member

RootsRagga wrote: Споделен акаунт - споделено наказание.
Той не играе с моето ацц, нито аз с неговото.Моето е hristian_97(maxmaxmax) , а неговото vilichko(vilichko1) !
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

@Hristian_97
Много ми е любопитно, какво си правил в неговите акаунти ? Тия номера на някой друг. Бана остава може да се жалнеш на Папата. Напоследък забелязвам много нагли типове в сървъра, няма да се разберем така...
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

DangerMouse, A-Belov [ 91.139.155.206 ] - 10 дни бан за бой без го ( 2-ро нарушение ).
A-Belov е вече мой акаунт след като победих човека на вързак.Така че ако може да се отключи и да се смени имейла? :-)
chara
Newbie
Newbie

Относно бана които ми наложи dorki.бих искал да вида SS!! Два ss с реалм и час както е по правилата.
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ти може много неща да искаш... След като уби мен + няколко човека, които биеше, изобщо не виждам смисъл да коментираш бана си.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DarkKiss wrote:4. Права и задължения на администраторите
4.1. Администраторите си запазват правото да наложат наказание на потребител без да предоставят съответните доказателства, стига лично да са присъствали в момента когато е извършено нарушението.
chara
Newbie
Newbie

Ако в този сървър има правила и те се спазват от всички искам да вида ss за какво сам баннат!!Защото изрищно е упоменато как се налага бан:два ss с поредно убиване без го + реалма и часа...!!!
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Считано от този момент бана ти прераства в 10 дневен, тъй като това ти е второ нарушение. Прочети точката, която колегата е вметнал, и се позамисли дали ще тръгна да снимам как някой ме бие без го, при положение, че не биеше само мен. Опитах да си затворя очите за първото ти провинение, но може да се сърдиш само и единствено на себе си.
Inspiron
Newbie
Newbie

Извинявам се много,но изглежда че админа"Nova" отново има някакъв проблем с мене :)
банва ме понеже бих някакъв 3/0 :) и не съм пратил началото на хронологията:) после ми се прави на интересен в скайп.
Та въпроса ми е някой защо невземе някакви мерки?Ето ще пратя снимките дет имам

П.С как искаш да имам началото на играта кат ми ги искаш 30 мин след кат сме почнали и секи писал по 15 реда ?