Незаслужени банове

Inspiron
Newbie
Newbie

Ето още няколко
hristian_97
Full Member
Full Member

Извинявам се, но някой ще отговори ли на предния ми пост !? :laugh:
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Aз каквото съм имал да казвам, съм го казал. Нямам намерение да се повтарям.
hristian_97
Full Member
Full Member

Dorki wrote: Aз каквото съм имал да казвам, съм го казал. Нямам намерение да се повтарям.
А, случайно погледна ли последния ми пост да се разберем относно въпроса с ацц-та ? :punish:
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Бана остава перманентен! Нямам какво да се разбирам с теб. Ще се научите да си поемате вината, а не само да мрънкате и да се оправдавате. От тук нататък всеки твой излишен пост ще бъде санкциониран.
hristian_97
Full Member
Full Member

Искам случея да бъде преразгледан от друг администратор, защото нямам намерение заради измишльотини да не играя !
Kentavruseke
Newbie
Newbie

Dorki wrote: Бан 1 - цък.
Бан 2 - цък.
О извинявай имаме и неплатен вързак. Бан 3 - цък.
Бан 4 - цък.
Някакви въпроси?
Аз ти се чудя какво още настояваш?
hristian_97
Full Member
Full Member

Kentavruseke wrote: Аз ти се чудя какво още настояваш?
Ами, като са написане лъжи , как да не се чудиш . Администраторът Dorki , си мисли , че аз играя от две ацц-та или нещо от тоя сорт . От тези 4 провинения, които си цитирал само 2 се отнасят за мен !
Inspiron
Newbie
Newbie

Имам въпрос до новия админ.Да го попитам моя бан ще се преразгледа ли наново ?
Bulgarian
Newbie
Newbie

Ще се преразгледа всичко, ще отнеме малко време, съответно, при получен резултат, ще разбереш.
hristian_97
Full Member
Full Member

А само да попитам новия админ става ли , ако има възможност да преразгледа добре и моя случей ? Благодаря предварително !
Inspiron
Newbie
Newbie

Abyss единствения който се оплаква от мен си ти.Можеш ли да ми кажеш защо всичките предишни админи казваха,че играя без некакви добавки,а само ти си единствения с мнението че съм хакер.Ти банна и sXe не че нещо го защитавам ама и той си играеше без хак.
Щом пак си админ разбрахме,че се познавате с новия главен(Bulgarian).Просто зарад твоята простотия сървъра губи доста играчи.
aberCROMBIE
Newbie
Newbie

Inspiron wrote: Abyss единствения който се оплаква от мен си ти.Можеш ли да ми кажеш защо всичките предишни админи казваха,че играя без некакви добавки,а само ти си единствения с мнението че съм хакер.Ти банна и sXe не че нещо го защитавам ама и той си играеше без хак.
Щом пак си админ разбрахме,че се познавате с новия главен(Bulgarian).Просто зарад твоята простотия сървъра губи доста играчи.
Под "играчи" се надявам да не включваш и себе си в това число. 6 човека бяхме в играта , когато ти искаха скреен и не изпрати това, което трябваше :) Не мисля, че зацепваш бавно не ти се искат скреенове за 1-ви път и си напълно наясно какво трябва да пратиш, за жалост изпратените снимки от теб не отговаряха на изискванията - това, което си скрил е на твоя отговорност и си понасяш последствията

П.С. - Пиша това съобщение, поради причината , че аз също бях в въпросната игра и съм доста запознат с случая ... някой да не каже, че се меся където не трябва и без да съм информиран :)
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

Дидо , Прав си \п ^^
aberCROMBIE
Newbie
Newbie

z0sk1e wrote: хехе ... защо ли го банна? Май той сам го написа.Аха а кой има полза от този банн? Ти...
И колко още добри играчи (от които си падал на дуели/вързаци) ще баннеш.
А аз се чудя що в EPS играят само ДОБРИ ИГРАЧИ.
Ти вобще беще ли в играта ? Знаеш ли за какво става въпрос с действителност? Като се запознаеш малко повече, ще те помоля тогава да пишеш по тази тема :)

Подкрепям напълно Нова, с риск да ме баннат ,ако не е прав!
Bulgarian
Newbie
Newbie

След като на някой не му харесва нещо, не го прави.
Като не ви харесва сървъра, се махайте. Не повтаряйте нон-стоп, все едно сте на коноп, колко е зле.

Всеки пост извън темите ще води до бан от форума, може от 500 играча да има 200, но ще е спокойно и всички ще са доволни.

Приятна вечер.
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добър ден , не бях влизал 1 месец , а имам бан.Някой да обясни нещо , може ли ? 95.111.15.54 - това ми е ип-то
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няколко Администратора прегледаха темата.. Някои ще се наеме ли да отговори?
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
RootsRagga2
Newbie
Newbie

Обърни се към Nova хахха :D
Bulgarian
Newbie
Newbie

Банът е свален, ако някой от администраторите има да казва нещо или да го показва - негов ред е.