Незаслужени банове

conef
Newbie
Newbie

Na 06.08.11g. Edin mi predlaga enigma.. az mu predlagam jah dreben no ne mi stigashe ohm.. toi mi kazva che nqma porblem dava mi enigmata si4ko kakto mu e reda i izvednaj vika iskam obratno tradeto.. i mu kazah che nqma da stane i toi kazal na admina i toi me ban.!
[admin]Кирилица[/admin]
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

Тоя банн в момента закво е като нищо не съм направил ? ^^
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравей, това е линк към бана ти.
post52241.html#p52241

Банът е наложен от Infection обърни се към него на лично съобщение и се разберете.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

Ами .. Ние с него се разбрахме и ми махна банна защото върнах основата на Дидо ... Махна ми банна и вчера като се спря сервера за нещо ..
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нямам представа, не мога да говоря, защото не съм запознат със случая. Разбери се пак с него, щом един път ти го е свалил, ще ти го свали пак.

Приятен ден.
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

Ми на мене ми стана интересно точно тва че нищо не съм направил и даже с тебе играхме.. Иначе ще говоря с него и мерси.. Лек ден и на теб :)
Dranplqs
Jr. Member
Jr. Member

« Отговор #754 -: Неделя, 21 Ноември 2010, 00:05:28 »

Mistery2, Mistery, Mistery1, Dreamcatcher, Taekwondo2, Taekwondo, Taekwondo1, Dreamcast4, Gold_SeekeR, Dreamcast1, Ench_Girl, Mulenceto, Gold_Seeker1, Taekwondo3, Dreamcast2, Skilercho, Dreamcast3, Mistery3, Dreamcaster, Taekwondo4, Taekwondo5, Gold_Seeker2, Gold_Seeker3, dreamcast

gworm8, g-w-o-r-m, psychodude

Заключени до изясняване на случай с кражба на предмети

Това ми поства justice. Датата е 21 ноември на извадката, ако обичате дайте линк към нея. Аз спрях да играя на 27 октомври. Как съм намешан в кражба при положение че неиграя. С мойте акаунти е играно последно октомври месец. Кой ми е локнал ацц тата ? Ето и линк на подробно обяснение на мойта гледна точка. topic8496.html
И още по интересно ми е какви са тези ацц та gworm8, g-w-o-r-m, psychodude ?

Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

FeelMyTouch: Ясно ми е, че щом те е баннал и си върнал итема ти е свалил бана, той даже го е написал, "Итема върнат, бана свален". Нещо от този род беше. Но съгласи се с мен, че бан не се слага сам, някой трябва да напише командата и да напише точно твойто ип...

Dranplqs: Локът е наложен от Maz0 и няма да бъде свален при никакви обстоятелства.
Тези акаунти какви са? С тези акаунти е влизано от твойто ИП, те са на момчето, което предполагам тогава се е оплакало от теб. Няма кой да влезне с даден акаунт от твойто ип.
Dranplqs
Jr. Member
Jr. Member

И с кое ип е влизано в тези акаунти ? Моля напиши го тука. Лично на мене вече ми стана ясно как стоят нещата. Да правя драми няма смисал. Ясно ми е какво е станало с мойте акаунти и то не е споменатото от тебе, защото това не е вярно. Мога да си отрежа главата ако някой е влизал с мое ип другаде освен мойте ацц та. Та последно те моля напиши ип то с което е влизано изредените 3 акаунта и то един месец след като аз д2 не съм играл.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не мога да разбера нещо, намирам се в България и говоря на български.

Тези акаунти "gworm8, g-w-o-r-m, psychodude" са на друг човек. От твоя уникален, едиснтвен по рода си TCP/IP адрес е влизано в тях.

За което ти си получил "заслуженото".

Не знам как по друг начин да ти го обесня :)
Dranplqs
Jr. Member
Jr. Member

Аз ти казах много добре че тези приказки ги разбрах. Просто ми напиши кое мое ип фигурира в тези акаунти.
А при положение че аз разбирам 1 година по късно за тая случка, мисля че е достатачно за да стане ясно на тези, които четат, колко действително съм намешан в кражба, кражба която е станала когато не съм и играл. Не ми е ясно каде съм ги сложил тези итеми, след като последно с което и да е мое ацц е влизано октомври месец, а кражбата е края на ноември... Да не са се изпарили ?
Просто както и да го гледаш имам само едните думи: влизано е с твоя уникален ип адрес и дотам...