Незаслужени банове

dudeson
Newbie
Newbie

78.83.251.119 (perm)

Това по добре го махайте веднага защото е без причина !!!!!! ИСКАМ НЯКАКВО ОБЯСНЕНИЕ КАК ТАКА ТОЗИ ПЪТ МЕ БАННАХТЕ ПЕРМАНЕНТНО ПАК БЕЗ ПРИЧИНА А?
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

http://upload.dreaming-bg.com/view.php? ... 2ff1cd.jpg
http://upload.dreaming-bg.com/view.php? ... c34656.jpg

Определено виждам, колко си взел поука от последният бан, и не смятам да имаш повече шансове. Моля някой от колегите да изкаже мнение.
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

Надявам се както до сега така и този пат , да се намери някакво решение така че и аз и администраотите да сме доволни , получения бан преди 2 дни сам готов да си го изтарпа но нови 5 дни без причина .. е ми това няма обяснение , плюс това банет на ип и лок на нов акаунт , при положение че пуснах тема че аз сам сам потарпевш ... е както стана ся пуснах тема че не бият без го и това се обарна срещу мен ,момчета има снимки моля ви без такива изцепки .. аиде направете нещо
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

простете правописна грешка мене ме бият без "го "
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ni_va_biva_new wrote: Надявам се както до сега така и този пат , да се намери някакво решение така че и аз и администраотите да сме доволни , получения бан преди 2 дни сам готов да си го изтарпа но нови 5 дни без причина .. е ми това няма обяснение , плюс това банет на ип и лок на нов акаунт , при положение че пуснах тема че аз сам сам потарпевш ... е както стана ся пуснах тема че не бият без го и това се обарна срещу мен ,момчета има снимки моля ви без такива изцепки .. аиде направете нещо
Банът ти е за това:
https://forums.dreaming-bg.com/https:// ... 5#msg12095

Трябваше да влезне в сила още вчера, но поради някаква причина не съм ти сложил БАН на IP адреса и съм ти заключил всичките акаунти, както и не съм го вписал в банлистата.. заради тази моя грешка банът ти ще бъде смален с 2 дена в сила от сега.
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

а добре .. така съм по сагласен аа да попитам , ацц-тата ще са отключат всички вав неделя като измине бана нали ?
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

да да знам за какво ми е бана иначе и ще си го изтарпя :D
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ni_va_biva_new wrote: а добре .. така съм по сагласен аа да попитам , ацц-тата ще са отключат всички вав неделя като измине бана нали ?
Да, ще бъдат отключени, припомни ми ако съм забравил да го направя.
Lotssan
Newbie
Newbie

Към diablodooror защо не изчака да ти отговоря щом ми писа тук? аз писах /r da и нищо не изписа и ме изкара от играта после немога да влеза бате другя път почакай 30 секунди поне къв е проблема? Че съм бил бот ли хах да ае оправете си грешката и другя път поне изчакайте още някоя секунда за отговор за 1 секунда бате нема как се отговори ..
pwnt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Lotssan wrote: Към diablodooror защо не изчака да ти отговоря щом ми писа тук? аз писах /r da и нищо не изписа и ме изкара от играта после немога да влеза бате другя път почакай 30 секунди поне къв е проблема? Че съм бил бот ли хах да ае оправете си грешката и другя път поне изчакайте още някоя секунда за отговор за 1 секунда бате нема как се отговори ..
Влизах ти в игрите няколко пъти ... Гледах ти idle-a , след като си wispnah изчаках 4-5 мин и след това те баннах. Как ще обясниш че правеше няколко поредни игри с рандом букви типични за бот ?
mite e
Lotssan
Newbie
Newbie

Добре признавам си но това беше за 4-5 секунди понеже беше follow bot последната игра вече бях го спрял и си бях аз вътре не беше бота и не влиза във последната игра а преди това правише мрежа за 4-5 секунди опен игра и влизаше веднага във бр-то но нали и при играча Rally и при него е така но няма проблеми за това така реших можеби съм аз виновен понеже не съм го настроил клосед игра питах един фр дали може за това да ме баннат той ми се изхили..Се пак ще ве помоля ако може да го махнете оправям настройката да е на клосед игра щото не бях сигурен дали ще влиза повече няма се повтори ако се повтори с тази опен игра ми сложете направо за седмица или колкото решите..Извинявам се :punish: а за това 4-5 минута че си ме чакал сигурно искаше да кажеш 3-4 секунди
Achkata
Newbie
Newbie

Хюстън имаме проблем ... ние с него сме на един смотан нет и сме с некакви Ип-та, когато баннат него банват и мен и сега и аз немога да влизам в сървъра, кво правим ?
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Lotssan wrote: Добре признавам си но това беше за 4-5 секунди понеже беше follow bot последната игра вече бях го спрял и си бях аз вътре не беше бота и не влиза във последната игра а преди това правише мрежа за 4-5 секунди опен игра и влизаше веднага във бр-то но нали и при играча Rally и при него е така но няма проблеми за това така реших можеби съм аз виновен понеже не съм го настроил клосед игра питах един фр дали може за това да ме баннат той ми се изхили..Се пак ще ве помоля ако може да го махнете оправям настройката да е на клосед игра щото не бях сигурен дали ще влиза повече няма се повтори ако се повтори с тази опен игра ми сложете направо за седмица или колкото решите..Извинявам се :punish: а за това 4-5 минута че си ме чакал сигурно искаше да кажеш 3-4 секунди
От настройките можеш да си ги направиш винаги да влизат в затворена игра, d2jsp не пропуска.
Achkata wrote: Хюстън имаме проблем ... ние с него сме на един смотан нет и сме с некакви Ип-та, когато баннат него банват и мен и сега и аз немога да влизам в сървъра, кво правим ?
Аполо, обаждате се на доставчика ви и искате отделни IP адреси. За нас 1 IP = 1 потребител.
Lotssan
Newbie
Newbie

Добре а може ли сега да го махнете и да ви обещая че няма да се повтаря просто съм направил малка грешка уважам ви сървъра и не бих си правил гавра с него..
Achkata
Newbie
Newbie

Achkata wrote: Хюстън имаме проблем ... ние с него сме на един смотан нет и сме с некакви Ип-та, когато баннат него банват и мен и сега и аз немога да влизам в сървъра, кво правим ?
Аполо, обаждате се на доставчика ви и искате отделни IP адреси. За нас 1 IP = 1 потребител.
[/quote]

абе ние се обаждаме ама как да ти го обесня IP-тата са различни но като баннете едното банвате и другото, тоя нет не лицензиран и неможе да стане тва което казваш, абе няма значение ако трябва ще чакаме 2 дни и тфа е, аз имах друго напредвид че зареди него тряя и аз да чакам ... проверете ако не вярвате

Акаунтите са :
Achkata - моя
Lotssan - на тоя който сте баннали
willwest - тфа е друго момче от нашия нет и той неможе да влиза

и тримата имаме по още 1-2 акаунта, ако не вярвате проверете кой, кога е влизал и от къде и ще разберете всичко, не е нормално това което го правите и един друг въпрос имам : Чел съм правилата но така и не разбрах защо е забранено да се прави отворена игра за да се рънва в нея ?
No-Wallzz
Newbie
Newbie

« Отговор #140 -: Днес в 11:08:48 am »

--------------------------------------------------------------------------------
213.240.205.231 (*Last-Marsh) banned for 2 days 0 hours 0 minutes 0 seconds. - 2 дена бан за пускане на бот в отворена игра.

--------------------------------------------------
Баал ботовете в отворена игра от кога са забранени ?
Vlad
Newbie
Newbie

No-Wallzz wrote: « Отговор #140 -: Днес в 11:08:48 am »

--------------------------------------------------------------------------------
213.240.205.231 (*Last-Marsh) banned for 2 days 0 hours 0 minutes 0 seconds. - 2 дена бан за пускане на бот в отворена игра.

--------------------------------------------------
Баал ботовете в отворена игра от кога са забранени ?
Вярно ли забранявате Баал в отворена игра?Щото,ако не е така банът си е просто за кеф май...
Lotssan
Newbie
Newbie

No-Wallz същата история и при мен баце .. от същия администратор diablodooror..
pwnt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За последен път ви обяснявам бал бот в отворена игра не е забранен когато наистина бие боса , забранено е когато лийчърите или leader-a правят игри без парола от сорта на "432sadoadgfdsa" и чакат leader-a да им wispne. точка.
mite e
hardarcher
Newbie
Newbie

един приятел ме помоли да влезна в игра за да провери коло му държи героя ... след което от някав си там измислен смахнат тип които е решил да се вживява на админ е направил скреен ето го .. http://upload.dreaming-bg.com/images/21 ... bda69a.jpg и го е качил в темата за банове след което някои админ ме е банал тва вече би сякакви рекорди.. :D та някакъв коментар от админ ако мога да получа ще е добре :D