Незаслужени банове

Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако успете да ми докажете твърдението си ще сваля бана.
hardarcher
Newbie
Newbie

абе какво да ти доказвам е човек не сам в съда да ти доказвам , а и надали в 7 часа сутринта ще тръгна да бия без " го " :D пиши на човека които е умрял от мен 4 пъти и ще ти каже малеле нема такъв смях наистина станахте за смях вече тва беше върха на сладоледа :D
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

Ми може клоус игра да си направите и да си проверявате цял ден колко държат геройчетата ви. Админ вижда килове без го и за него е достатъчно ! Така, че ти си си виновен. Предлагам ти онзи да драсне 2 реда и да каже, че е така както твърдиш
Raich0
Full Member
Full Member

https://forums.dreaming-bg.com/https:// ... ic.php?t=7

та някой ще ми даде ли снимков матерял ? - да докажете че сам бил без " ГО "! (изван играл "Duelz no rlz" искам обяснение , закакво сам банат за 10 ДЕНА при положение , че не сам биел без "Го" :)

най-добре админа който ме е банал заради "някой" да даде СНИМКОВ МАТЕРЯЛ

банат сам без никаква причина :)
hardarcher
Newbie
Newbie

аве кво ми лафите тука в 7 чеса сутринта си пра специално клос гаме .. щото някъв идиот лиже гъза на на админите ае както и да е
Achkata
Newbie
Newbie

pwnt wrote: За последен път ви обяснявам бал бот в отворена игра не е забранен когато наистина бие боса , забранено е когато лийчърите или leader-a правят игри без парола от сорта на "432sadoadgfdsa" и чакат leader-a да им wispne. точка.
Точка и сега какво зареди един човек 3-ма ядем дървото и какво съм виновен аз примерно че той е допуснал грешка при настройването на бота ?
Моля, ако може бана да бъде намален на 1 ден и при следваща грешка нека да е седмица ако трябва, просто не си струва да не играя 2 дни зареди чужда грешка, а и сега като не играя 2 дни какво ще постигнете ... ?
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

и сега като не играя 2 дни какво ще постигнете ... ?
Сървър в който се спазват правилата!

Raich0 бях в играта, но щом искате толкова много ви предоставаям "снимков материал" .

Image
Achkata
Newbie
Newbie

Добре това е ясно правилата ще ги спазваме, но имам пък един друг въпрос който така и не разбирам : Защо е забранено ботовете да се пускат на опен игри, че преди време играх в друг сървър и там нямаше такова правило няма да му казвам името ...
SylaR
Jr. Member
Jr. Member

Не е забранено да са в отворени игри, снощи Съпорта допълниха правилата на сървъра.
Вече пише черно на бяло, че Баал,Диабло,Коу ботовете са позволени в публични игри, обаче името на игрите, трябва да отговаря на това, за което е предназначен бота. :weight:
Raich0
Full Member
Full Member

Infection wrote:
и сега като не играя 2 дни какво ще постигнете ... ?
Сървър в който се спазват правилата!

Raich0 бях в играта, но щом искате толкова много ви предоставаям "снимков материал" .

Image

а ти каде видя да сам биел без "ГО" ?!?!?!?!?
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Image
още да качвам ли да си припомниш какво си правил?
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

hardarcher wrote: аве кво ми лафите тука в 7 чеса сутринта си пра специално клос гаме .. щото някъв идиот лиже гъза на на админите ае както и да е
надявам се нямаш предвид мен :punish:
Raich0
Full Member
Full Member

Infection wrote: Image
още да качвам ли да си припомниш какво си правил?

добре , мен ме банахте , а не и ония БАРБЕРИАН ли каф е , че там не видя ли че ме оби около 3-4 пати без "ГО" и чах тогава аз го обих 1 пат без "ГО" ?!?!

та , това ми е 1-ва проява.. може ли поне да намалите бана ?
Achkata
Newbie
Newbie

SylaR wrote: Не е забранено да са в отворени игри, снощи Съпорта допълниха правилата на сървъра.
Вече пише черно на бяло, че Баал,Диабло,Коу ботовете са позволени в публични игри, обаче името на игрите, трябва да отговаря на това, за което е предназначен бота. :weight:
да вече не е забранено, а на него едно момче му е настройвал фолъл бота и така го настроил че когато главния бот към който е закачен неговия, се рестартира фолъл бота прави една игра и чака да му уиспне и да влезе в бр-то ... и аз никаква вина нямам па ям дървото заедно с него ... :zipper-mouth: пак ще помоля бана да бъде намален от 2 дни на 1 не е нормално това което го правите ! Правилата са правила за да се спазват, но това е глупаво ...
RoL1
Newbie
Newbie

Аз имам друг проблем и той е следният: сутринта се опитах да влезна в сървара и, О Чудо, не ми приема паролата. Пробвах няколко пъти, да не би аз да бъркам при пиването (!?!) или нещо да се гаври FlexTyp-а, но и това не помогна. Изпратих заявка за забравена парола - смених я и всичко точно (поне така си мислех). Опитах пак да влезна в сервера и пак същото
Паролата, която сте въвели е неправилна. За да я промените използвайте Акаунт сетингс.
След което с вече променената от мен парола не можах да се логна реших да драсна няколко реда и да видя дали има и други с този проблем. А ако съм само аз, то поне проблемът да се разреши. Акаунтът ми в сървара е RoL1

П.С. Извинявам се ако постът не е за рази тема, но ми се стори най-удачно да го напиша тук заради това с изчезналите герой.

Edit: Преди малко преглеждах съвсем случайно темата за бановете и открих следното нещо -
Accounts:fedaxxx1,fedaxxx, RoL1
87.120.194.223 banned for 14 days 0 hours 0 minutes 0 seconds.
Причина:Бой без Го.
Та мисълта ми е следната : Аз НЕ съм играл по това време в сървара. Аз дори нямах инртернет по това време. А този дето е играл с ацц-то ми трябва да получи сериозно наказание. Сега ще бръкна в лога на jsp-то, защото имам спомен, че последно бях пуснал бота да качи малко XP (просто му трябваше малко до левел). А ето и часта от лог файла

Code: Select all

[2010/02/25] [21:18:25] <font color=#008000> [Snagged] [Set] Tal Rasha's Horadric Crest (Set Death Mask)</font>
Ако някой се съмнява в истинността на извадката от лога ето линк към целият лог файл http://store1.data.bg/tacog/Blizzard_Girl-PXP-Log.html Друго което ще използвам в моя защита е бележката за плащането на интернетът в офиса на Мегалан http://store1.data.bg/tacog/ALIM1304.JPG. Знам, че тя не доказва, че не съм имал интернет но това е истина и може лесно да се провери (факт на 1, 2 и 3-ти март поне докато не платих нета стоях "на тъмно"). А другото интересно нещо е, че днес реших да влезна да поиграя малко, защото имах малко свободно време и поради учудването ми, че не мога да вляза написах този пост.

До администраторите: проверете актовността на ип: 78.90.101.148 . Това е моето ип от което винаги съм играл в сървара и от никое друго, просто защото играя от вкъщи. Постът го преместете в "Незаслужени банове", там му е мястото, а до това какво наказание трябва да бъде наложено на горецитираният от мен мисля, че трябва да бъде най-тежкото - перманентен бан + лок/дел на ацц. До сега, за толкова години, в които играя Диабло не е ми се случвало такова нещо, но както и да е.

Надявам се справедливостта да възтържествува и да не съм изморил администраторите с четенето на всичкото това обяснение, но не можах да не го напиша.

П.С.2 : А ето и информация за ип-то на тоя играл с моя акаунт http://ip-address-lookup-v4.com/lookup.php?ip=87.120.194.223
Raich0
Full Member
Full Member

е , ще го намалите/махнете ли ?
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

е , ще го намалите/махнете ли ?
Няма такъв вариант.
Raich0
Full Member
Full Member

този , сарвара , админите вие сте оникални ся се разбира зако хората постояно ви редят няма да давам логове от скупе :) - напряко вие сте 1 пални олигофрени , тъй като няма грам човечност от вас , таи и ще е при мен :) аиде бб от мене :)

ПП. тоя "АДМИН" мн яко праска без г сажелявам че не направих снимка да видите какви админи имате :)
DarkKiss
Administrator
Administrator

Raich0 wrote: е , ще го намалите/махнете ли ?
Не. Щом не искаш да си баннат заради чужда грешка, осигури си собствен IP адрес. С това ние няма как да ти помогнем.
Raich0 wrote: е , ще го намалите/махнете ли ?
Не. Щом не искаш да си баннат заради чужда грешка, осигури си собствен IP адрес. С това ние няма как да ти помогнем.
Raich0 wrote: този , сарвара , админите вие сте оникални ся се разбира зако хората постояно ви редят няма да давам логове от скупе :) - напряко вие сте 1 пални олигофрени , тъй като няма грам човечност от вас , таи и ще е при мен :) аиде бб от мене :)

ПП. тоя "АДМИН" мн яко праска без г сажелявам че не направих снимка да видите какви админи имате :)
Другия път направи снимка тогава. Чакам да я пуснеш в форума след седмица, когато ще можеш да пишеш отново.
camder
Newbie
Newbie

добре де защо требва да имам бан като сам напраил бота да праи парола или имам бан по друг проблем но не сам имал никакви ядове с никой до сега и мисля 4е тоя бан е заради К3ц пуснахго и след 1 час Бан имали смисал ся да чакам 2 дена без причина?ако е вазмоно дами махнете бан защтото още 1 пат ми се е случвало,но тогава да незнаех и не бях напраил Парола ама ся сам напраил и пак имам бан..