Незаслужени банове

dontmezanimavai
Full Member
Full Member

аз пък мога да твърдя същото за теб .. кво прайм сега .. ти имаш права затова си прав ?
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

dontmezanimavai wrote:незнам какво си видял (сънувал), но ако е било така поне 1 скрийн да си направил писах веднага след това в тая тема можеше да проследиш чата в играта и пак да снимаш ти нищо ненаправи ... затова не ме интересува дали имаш права .. просто както оня глупак тиймплей правеше от завист така и ти
Папи настоявам да се намесиш, защото ако е така всеки с права да прави каквото си иска и самия той да нарушава уж "правилата" то тогава ...
Може да съм тъпак но си направих ново ацц, хванах те и те баннах, моля те не ме принизявай до твоето умствено ниво.
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

да ок ... ти и помня че и с майка ми беше спал, беше ми баща, какво ли не, но да ... както каза недей да идваш на моето ниво (просто нескачаш толкова високо)
русичък или ми дай доказателство каквото се иска от всеки или махай бана и се надявай да сбъркам когато съм ти под ръка, за да имаш поне снимчица ако не друго, защото празните ви думи било на админи или на простички играчи незначат много. Ама я чакай въсшност тази на админите е .. как да се изразя като все едно е цял документален филм описваш нарушението на правилата, защото толкова снимки и какво ли не съм пращал и качвал и досега само аз съм потърпявшия.
Rysichak
Dreaming Friend
Dreaming Friend

няма да ти махна бана ще изчакаш още 6 дена.
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

няма вече какво да кажеш или да се оправдаеш .. остана да се криеш зад правата си (много познато откакто играя в тоя сървър)

би ли приел един залог 3/5 бия ли те пада бана, биеш ли ме ти наказанието се увеличава колкото искаш ти ?
Rysichak
Dreaming Friend
Dreaming Friend

абе няма такива работи щом си баннат ще тарпиш докато ти изтече банат.. няма ама искаш ли дуел 3/5 ама искаш ли туй... казах ти ще чакаш да ти изтече бана и тогава може да играеш пак във сървъра.
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

кви са тия банове без доказателства глупако ?
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

..:\:\XpuCo:\:\.. wrote:Спрете да спамите темата,ако някой има незаслужен Бан това е мястото,всеки следващ Off Tоpic се възнаграждава с 25% Warn!
Явно някои са забравили за този пост,следващ офтопик се наказва,независимо от кой е!
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

..:\:\XpuCo:\:\.. wrote:Явно някои са забравили за този пост,следващ офтопик се наказва,независимо от кой е!
е много изгодно за тоя и без това няма какво да каже
само че още не ми се отговори на въпроса защо се банва без доказателства немисля че е офтопик да си търся правата колкото и нищожни да са те спрямо тези на уж "администратора"
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

dontmezanimavai wrote:е много изгодно за тоя и без това няма какво да каже
само че още не ми се отговори на въпроса защо се банва без доказателства немисля че е офтопик да си търся правата колкото и нищожни да са те спрямо тези на уж "администратора"
По принцип не е обичайна практика някой който получи бан да си иска доказателство за това,че наистина е така.В случая не съм запознат и не знам дали наистина си виновен.Явно обаче доказателства за това няма.След като няма доказателства бана ти ще бъде премахнат лично от мен.

П.С.1. Нека админския екип,поне да правим по 1 снимка на провинилите се,за всеки случай дори може да се поства с Бан листа,или просто понякога ако някой реши да си я иска за да не стават недоразумения като това.

П.С.2. Господин dontmezanimavai вие сте един от играчите в сървъра,чиято слава ги предхожда още щом влезете в игра дуелз може би половината се опитват да ви изнервят за да започнете да ги бието,обръщението ми е не само към вас но и всички останали играчи:Спазвайте правилата за дане носите чуждо наказание!
Guest

Pak se izwinqwam za latinicata prosto ....

Acc:si4ev ta taka : dneska wleznoh , i poigrah s hammera, sled koeto sobstwenika mi zaqwqwa che pasa e smenen , i che e bannat za 3 sedmici , zashtoto sam narushil nqkakwi prawila ... No az se zaklewam w rodata si ,che ne sym prawil NISHTO , koeto da e zabraneno , spored prawilata!!!
DarkKiss
Administrator
Administrator

Емил wrote:Pak se izwinqwam za latinicata prosto ....

Acc:si4ev ta taka : dneska wleznoh , i poigrah s hammera, sled koeto sobstwenika mi zaqwqwa che pasa e smenen , i che e bannat za 3 sedmici , zashtoto sam narushil nqkakwi prawila ... No az se zaklewam w rodata si ,che ne sym prawil NISHTO , koeto da e zabraneno , spored prawilata!!!
Явно има някакво недоразумение. Паролата на акаунта дали е сменена или не, няма как да знаем ние със сигурност. Можете да ни пишете на email [email protected] от email адреса, с който е регистриран акаунт в случай, че не си знаете паролата, за да Ви дадем нова такава.

Нито акаунт si4ev, нито IP-то от което е влизано имат бан при нас, камоли пък за 3 седмици.
Guest

Pak se izwinqwam za latinicata!\ Emi ako mojete pratete mi nowa parola na e-maila na koito e regnat ( nadqwam se ,znaete go !\ )ako ,ne ... [email protected]
DarkKiss
Administrator
Administrator

Емил wrote:Pak se izwinqwam za latinicata!\ Emi ako mojete pratete mi nowa parola na e-maila na koito e regnat ( nadqwam se ,znaete go !\ )ako ,ne ... [email protected]
Да, знаеме го, но не е този, който е посочен от Вас.
Guest

Togawa pratete na tozi koito e regnat!
DarkKiss
Administrator
Administrator

Емил wrote:Togawa pratete na tozi koito e regnat!
Изпратена.
UbIeCa
Newbie
Newbie

имам лоцк на ацц убиеца без да сам правил нищо teamplay ме е бан
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

UbIeCa wrote:имам лоцк на ацц убиеца без да сам правил нищо teamplay ме е бан
acc: Ubieca, Viking, Ubieca_f, PlayForFun, PlayForFun2 твой ли са?
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

искам преразглеждане на перм бана ми, който беше сложен от теам под предтекст за системно нарушаване на правилата.
както всеки път искам от Вас да ми покажете снимки и т.н. и сега искам същото този теам да ми даде основания за перм бана. Мисля, че имам право да знам ... и незнам какво има предвид с това системно нарушаване като повечето пъто ме оправдавате поради липса на снимки, клипове и други.Така, че един вид може да съм правил 1-2 нарушения, които да съм си почивал 1-2 седмици, но това не е системно. А враждата ми с този теам не я крия, но това, че е админ му позволява да прави всичко ли ?Настоявам друг някой да ми отговори
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

nochance wrote:Акаунт Eko бе банат за 2 седмици поради безброи много оплаквания от играчите .
DarkKiss wrote:Acc: Eko
Заключен до изтичане на бана наложен на IP 82.103.122.74.

Изтекъл
teamplay wrote:ип : 82.103.122.74 1 days
акаут : еко е заключен

Причина нарушаване на правилата на дуел. Бана можеше да е за по-малко ако беше ме послушал на обяд и сега.Ако иска скрийнове да пише на Flex u c1f.
teamplay wrote:ип : 82.103.122.74 1 days
акаунт : еко е заключен

Причина нарушаване на правилата на дуел.
teamplay wrote:acc eko lock и е бан за 7 дни, след като 1 път разбрахме че си сменя ип-тата на дали ще е проблем за него..
Xp!\zZz wrote:Бани лок на *eko (82.103.122.74) и *snowbear (83.143.150.109) 4 дни за бой без г и без леш
teamplay wrote:Акаунт еко е с перманентен лок, след системно неспазване на правилата, и след много предупреждения, че се започва с бановете.
Xp!\zZz wrote:ludiq1936 (89.215.67.201) Ban+Lock 3 Дни за бой без G & Lesh

dontmezanimavai (82.103.122.74.) Ban+Lock за бой без G & Lesh
Това,че не съм Online,като Admin не значи че не съм в сървара.
..:\:\XpuCo:\:\.. wrote:Ban+Lock за 12 Дни на ForeverAz (82.103.122.74)&LoseControl (95.42.225.232) Бой без г и без леш (4-то провинение)
Rysichak wrote:dontmezanimavai (82.103.122.74) 8дни бан + лок бой без г в дуел.
teamplay wrote:eko
dontmezanimavai
ForeverAz
Venci
eko_
eko_2
pier
xayca
82.103.122.74 - Перманентен бан и лок на тези акаунти за системно нарушаване на правилата.
Това са само тези банове, които успях да намеря от този форум и архива, в този който беше в data.bg има поне още 3-4..
Мисля, че заслужаваш да те провъзгласим за "почетен член на бан листа" Ако това не е системно нарушаване на правилата, то тогава кое?