Незаслужени банове

maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

raftara wrote: Много , ама много ми е интересно как така сам "баннат" каде са доказатествата , снимки - мимки . И откаде разбрахте , че не сам бил ПРОВОКИРАН ?

П.С. - мисля , че преди да слагате БАН , за обиди и т.н. първо питайте и двете страни . Почти от самото начало съм тук , до ся бан не сам имал нито провинения и просто , защото не ви са занимава банвате без да знаете нищо . (fubar)
Няма питане на 2те страни, нас (админите) не ни интересува, кой за какво и защо е обиждал, ние банваме този който сме го фанали на момента да е нарушил някое правило.
raftara
Newbie
Newbie

Не ви интересува викаш или просто не ти се занимава най-лесно ти е така . :)
Banan6244
Newbie
Newbie

Пиша в тази тема заштото разбрах че имам бан които му устават 8 дена за биене без (go)
пиша в темата уж че е незаслужен зада ме банат за биене без го явно един дето ме уби няколко пъти без (Go) ме издразни и аз го убих явно тогава е зансел снимата и я е качил с няква цел явно избива комплекси малкия нз.. но за това мисля че бана ми е назаслужен просто като ме убиха без го отвърнах на човека със същото. Ip:78.90.44.19
[glow=purple,2,300]Прочети правилата на сървъра.[/glow]
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

raftara wrote: Не ви интересува викаш или просто не ти се занимава най-лесно ти е така . :)
Не мисля, че някой от колегите има време и нерви да изслушва (поне) 30 минутни разговори, кой какво е започнал и кой бил виновен, при всичките 5-10 бана, които слагаме за обиди.
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

Точна и ясна причина за бана !?!? За да обеснявам !
root
Dreaming Friend
Dreaming Friend

dontmezanimavai wrote: Точна и ясна причина за бана !?!? За да обеснявам !
Когато човека си види руните, тогава ти ще видиш сървър. Обяснение не искаме.
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

абе глупак, че ми лазите по нервите тия руни да не ги пърдя на стола да му ги дам докажи, че са в мен и да ти ги вадя !!!

Продължавай в същия дух и няма да можеш да влизаш и във форума.
root
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ще се направя, че не съм го прочел горното ти мнение. Обидиш ли още някого, без значение мен или някой друг потребител ще ти е последното написано нещо в този форум.

Обяснения не искам и нищо нямам намерение да ти доказвам, камоли пък на теб. Грам не ми пука дали ти си го обрал или не, факта че помагаш на крадеца те прави виновен колкото него.
(Не ти искам мнението по въпроса, да не си помислиш, че чакам да го коментираш).

Дори и да не са в теб предметите, знаеш в кой са. Вариантите да се махне бана са два - или жертвата да си получи всичко или да ми дадеш точен акаунт, в който е откраднатото. Не е задължително да бъде в темата.

В случай, че не знаеш къде са руните, дали бана ти ще се махне решава крадеца. Върне ли всичко ще направя компромис, не го ли върне - не ме търси повече по този въпрос.
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

Настоявам коментарите да са в темата. И ще ти отговора по следния начин\ Незнам в кое ацц са ти си админа разбери и сам написа, че не ти пука дали съм аз или не, това пак говори как най-лесно се опитвате да намерите виновен !

P.S. Ако съм обрал някой примерно и /wisp на някой админ да влезе в играта, която съм направил с парола (123/asd примерно), това какво означава, че ми е помагал да обера съответния човек махат му се правата и получава перм ? В случая разликата , е че не е админ а обикновен потребител.
K473r4ch4
Newbie
Newbie

dontmezanimavai wrote: Настоявам коментарите да са в темата. И ще ти отговора по следния начин\ Незнам в кое ацц са ти си админа разбери и сам написа, че не ти пука дали съм аз или не, това пак говори как най-лесно се опитвате да намерите виновен !

P.S. Ако съм обрал някой примерно и /wisp на някой админ да влезе в играта, която съм направил с парола (123/asd примерно), това какво означава, че ми е помагал да обера съответния човек махат му се правата и получава перм ? В случая разликата , е че не е админ а обикновен потребител.
В случая,ти знаеш кой го е обрал.Искаш да минеш по тънката лайсна ми се струва.
Стига с тия Бай Ганьовски работи,кажи кой го е обрал и ще се разреши проблема?
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

Знам кой е, засичали сме се в други сървъри. Проблема е там, че е БТК и не му пука ... сега да диря къде живее да разпитвам познати за скайп и т.н. за да го моля да върне нещата ? Нито съм му близък, нито играем заедно, просто ще ме игнорира !
m7x
Newbie
Newbie

Акаунт:m7x
Причина за лок?!?!?!?!?!
K473r4ch4
Newbie
Newbie

dontmezanimavai wrote: Знам кой е, засичали сме се в други сървъри. Проблема е там, че е БТК и не му пука ... сега да диря къде живее да разпитвам познати за скайп и т.н. за да го моля да върне нещата ? Нито съм му близък, нито играем заедно, просто ще ме игнорира !
Та кой е той?
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

ацц 666, вижте кой са другите ацц-та
K473r4ch4
Newbie
Newbie

dontmezanimavai wrote: ацц 666, вижте кой са другите ацц-та
Локва му се акаунта,не излиза от играта ,ти влизаш дава ти руните и после ,му ги даваш на другия акаунт. Хитро измислено :cool:
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

Или си играе ЛоЛ-а продава си ги на Акара и е бол фар ? Дразгата си е между тях. Щом го е обрал имал е причина. Успял е Диабло неиграе гаврата е тотална ... но и с мен. Бтв още тогава писах на Иво да знае, че съм влизал в играта и че ми се е похвалил какво е станало. Аз излизам от играта и оттук нататък незнам ... ацц-та ви видяхте ! Влезте и проверете Аз какво имам дали руна или предмет от това е в мен ?
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Спрете се със спама.Ще повторя Root Дори и да не са в теб предметите, знаеш в кой са. Вариантите да се махне бана са два - или жертвата да си получи всичко или да дадеш точен акаунт, в който е откраднатото. Не е задължително да бъде в темата.В случай, че не знаеш къде са руните, дали бана ти ще се махне решава крадеца. Върне ли всичко ще направим компромис, не го ли върне - негов си e проблем.
Banan6244
Newbie
Newbie

Аиде бре хора останаха ми почти 6 дена до края на бана Ip:78.90.44.19 няма кво да правя смилете се
root
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Banan6244 wrote: Аиде бре хора останаха ми почти 6 дена до края на бана Ip:78.90.44.19 няма кво да правя смилете се
Без значение кой е започнал, кой е продължил - биенето без G води до бан.
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

Правя едно предложение, а Вие (админите и този зх16) си преценете. Руни немога да върна, защото нямам. Мога да взема от познат 5-6 джаха и да му дам или да ида да си сменя ип-то и да остане без руни, а аз да си правя нов акк. Преценете и кажете. Ако приеме тия руни и забравим историята ще улесните всички ни, ако не утре ще ви ритам както обикновенно по дуелите с друго ИП :punish: