Незаслужени банове

necessarypain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

мене ще ме риташ ли по дуели :nenormalniste: :nenormalniste:
Кой ще лъжеш аз не мога да разбера.
1. кой ще ти даде 6 jah-a, бе..ти луд ли си ?
americanpie
Newbie
Newbie

ето заради 1,аз трябва да страдам бая време.този които е псувал сега нема бан само аз защото мислите 4е това му е реалното ип .. и тои сега пак играе а аз не..
hardarcher
Newbie
Newbie

аз също имам лоши впечетления от новия админ картача , доста злоупотребява с тях като се прави на " вижте кои сам " с банове от рода " аиде играи ве педерас " според мен за такива леки убиди не бива да се банва ама вия си знаете тея които сте му дали правата аз лично съм против тои да е админ.
nevrona
Newbie
Newbie

ем представиси той ми сложи банн за 30 дни ИП 87.121.89.252 за дето съм му казал "тапак" макар че това ас не си го спомням... викам му даи СС-та не отговаря кво да кажа пича се мисли за бог :mda: :punish:
K473r4ch4
Newbie
Newbie

Всяко нещо си има граници,това ,че съм нов ,не означава ,че тряя да търпя обиди без нищо да съм направил ,а вие да го раздавате играчи.

http://upload.dreaming-bg.com/view.php? ... 87eb00.jpg

Предупредих те да не обиждаш,ти реши да се направиш на печен и да ме обиждаш :)
iwannadie
Jr. Member
Jr. Member

Аз не съм съгласен с моят бан.....баннат съм за 1 седмица заради пикит......при положение че не го използвам.....ако може да бъде обурнато внимание.....

Acc:KoKauHa,Iwannadie,thatsmygame,escobar1,escobar2,escobarmule,justperfect,yougonnadie,pabloescobar,pabloesobar1

Благодаря предварително!!!
root
Dreaming Friend
Dreaming Friend

hardarcher wrote: доста злоупотребява с тях като се прави на " вижте кои сам " с банове от рода " аиде играи ве педерас "
Няма админ в сървъра, който би ти спестил за такова нещо. И аз бих те баннал.
hardarcher wrote: аз лично съм против тои да е админ.
Не ти решаваш :) Щом е админ, значи му е гласувано доверие, щом продължава да е админ, значи го оправдава.

Забележите ли администратор, който злоупотребява с правата си (без значение кой админ, без значение какъв тип злоупотреба) можете да ни информирате на e-mail адрес [email protected], като е препоръчително да дадете колкото се може повече детайли - oстаналото го оставете на нас. Анонимността на всеки един е гарантирана.
iwannadie wrote: Аз не съм съгласен с моят бан.....баннат съм за 1 седмица заради пикит......при положение че не го използвам.....ако може да бъде обурнато внимание.....

Acc:KoKauHa,Iwannadie,thatsmygame,escobar1,escobar2,escobarmule,justperfect,yougonnadie,pabloescobar,pabloesobar1

Благодаря предварително!!!
Имало е админ "под прикритие" в играта :)
iwannadie
Jr. Member
Jr. Member

Добре дори да е имало.....как ще ме банне след като нито съм вдигал злато нито итеми нито чармове.....какъв пикит съм имал за вдигане на антидот ли????Мазо ако четеш това вземи се осъзнай и ми махни бан-а защото не е редовно това наказание.....след като съм невинен.....от 2-3 месеца играя в сървара.....почти целия сървар ме знае....никога не съм играл извън или над Правилата на играта....и как така изведнъж хоп имал съм пикит(след като не го исползвам).....и не минавайте с този номер "досега не са те хващали,но сега те хванахме..."защото нищо и никой не си хванал!!!Ако някое твое фр си е изяло боя и от яд ти е казал да ме баннеш........това ще е просто върха.....А искам и Папи да се включи и да види за какво става въпрос!!!
iwannadie
Jr. Member
Jr. Member

Мазо или Папи да се осъзнаят и да вземат да ми отогворят на темите........
Rysichak
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Защо имам бан в ентер чата ?!?!?!
ma3x-proz
Newbie
Newbie

Вашето приятелче Destruction ме е нарочил... момче дето ми поиска бана сега иска да се махне , а Destruction си измисля нови причини да не го маха...? Е т'ва нещо коректно ли е..?
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Дай повече подробности де, така не е интересно.
ma3x-proz
Newbie
Newbie

[19:51:45] Herrscher™: em
[19:51:46] Herrscher™: kazah mu
[19:51:47] Herrscher™: sig
[19:51:50] Herrscher™: she go unlock
[19:51:51] Herrscher™: nai
[19:51:51] Herrscher™: skoro
[20:05:31] Herrscher™: sry pi4
[20:05:32] Herrscher™: ama
[20:05:35] Herrscher™: izobshto
az nz dali nqkoi dr ima takuw
ae pich toq
ma3x-proz
ne obijda samo tebe
obijda dosta hora
sry ma ne moga da mu mahna banna
ako te obijdashe samo tebe
da
no..
[20:05:38] Herrscher™: ne iska da go mahne
[20:06:06] Herrscher™: ne treashe
[20:06:07] Herrscher™: taka da se
[20:06:09] Herrscher™: izkazvash
[20:06:10] Herrscher™: :)
[20:06:22] Herrscher™: ako beshe obidil
[20:06:23] Herrscher™: samo mene
[20:06:23] Herrscher™: shteshe da te
[20:06:27] Herrscher™: unban

skype chat.

И друг път са те сваляли от длъжност мойто момче! Това само доказва , че имаш лични чувства а не така нареченото правосъдие!
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ти сам копира какво съм казал: ако беше обидил само НЕГО, да, склонен съм да махна бана, но ти обиди повече потребители. И към кого са тези лични чувства ако мога да попитам? Няма аз да копирам заплахите ти от скайпа, нали иначе ще излезе, че пак съм пристрастен към някого..
tribe
Newbie
Newbie

Xронология от Skype може да се променя...
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз му го казах, ако обидата беше към само един човек и този същия ми каже нали, че са се разбрали с момчето, да ще махна бана. Просто на снимката той говори в множествено число, което означава, че не обижда само един играч. За това аз няма да махна бана.
Password_89
Newbie
Newbie

баннат сам даже няма обеснение ако може малко инфо поне закво е банна 89.215.42.20
ma3x-proz
Newbie
Newbie

Мисълта ми е , че никой друг не се е оплакал освен него , капиш..? Що се прайш на кияк..? пича сме точни бъди и ти точен а не да се прайш... и бтв (неискам да се хваля) но съм един от най-опитните в тоя сървар , просто играя от скоро и още съм в начален стадий. (Да не ме излизат такива с : ти ли бе ламер , щотото вдействителност малко хора едно 2-3% имат моя опит).

И мойта тема е за мф-то е правилна махнете тази на даркман.
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

иди се скрий, ако 2-3 % имат твоя опит това са сигурно тези, които те първа започват да се учат
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ma3x-proz брат не се излагаи с това мф :D И твоита тема няма грам нещо вярно :)