Незаслужени банове

Increase
Newbie
Newbie

До админите и великия ТЕАМПЛАУ - така значи преди месеци (непомня вече колко :like_linux: ) играех дреаминг после спрях и започнах в друг сервер (ще го наричам СЕРВЕР - 1 заради правилата) в СЕРВЕР - 1 ми предложиха ТеамплаУ и неговия ФР тяната да сменим итеми дадохме кфо дадохме и тоя фр ТЯНАТА беше и мои фр и ми вика даи к3ц-та дадох му некфи по ЯСНИ ЗА МЕН и някои хора от сервера и неясни за повечето СЕРВЕР - 1 беше реснат и аз спрях да играя там започнах в друг сервер (ще го наричам СЕРВЕР -2 ) в СЕРВЕР -2 фр-то тяната беше админче така месец два няма проблеми но един ден в дуелз го наритах много пред 6 човека а тои се имаше за про и от там почна да се заяжда с мене така или иначе ми се играе класик и викам да ми даде к3ц-тата - дотук добре.. но тои непоиска и неми писа повече търсех го 2 дена след което си взех ацц-то СЪВСЕМ ЗАКОННО и след месец и нещо гледам локнато днес питам админа теамплаУ що е локнато тои ми обяснава че съм го взел след трeид - значи АЗ "СЪМ СИГУРЕН ЧЕ АЦЦ-ТО НЕ Е ТРЕИДВАНО И АКО ТЕАМПЛАу МОЖЕ ДА ДОКАЖЕ ПРОТИВНОТО НЕКА ДА ДОКАЖЕ - ПРОБЛЕМА Е ЧЕ СА ФР-ТА С танята и ТЕАМПЛАУ ЗНАЕ ЧЕ АКО ИГРАЯ ПАК НЯМА ДА Е НАИ-БОГАТИЯ АКО СЕ ИМА ЗА ТАКЪВ С МОИТЕ ИТЕМИ хАХУАХУАУХАХУАУХХУАух моля коректност от страна на Папи и маз0 - тъи като са старши администратори :) ACC : k3c-1 / m-ski3 / TnT2 ^_^

GG no RE TeamplaU

@teamplay: Лично аз ти хвърлях джаховете в другия сървър, а ти защо не кажеш за всички предмети, които бяха в тези акаунти? Като да речем кох ап 15/14 + инвентар фс-та 37-40 + сц-та 20/17 и 20/16, които вече са разпродадени? Btw tnt2 не е заключен. Все пак ти ги отключвам, за да видиш, че не съм толкова лош, макар да имаш вече доста след трейда с итемите, който бяха в ацц-тата..
JLoKoMoTuB
Newbie
Newbie

АЦЦ JLoKoMoTub
получил съм bann или lock ,искам да знам защо. това запитване моля лично админ да го разгледа благодаря предварително.
Мафията Неможе Да бъде Спряна защото,Тя може да Даде на Отделн Човек 10 Пъти повече от колкото ДЪРЖАВАТА!
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

JLoKoMoTuB
Newbie
Newbie

до админите : за първи път пускам bot незнаех че трябва че трябва да е в closed game а и Не знам как да го направя съжалявам за което, искам да знам след banna нали ще мога да играя отново или ще е lock завинаги. благодаря ви предварително.
Мафията Неможе Да бъде Спряна защото,Тя може да Даде на Отделн Човек 10 Пъти повече от колкото ДЪРЖАВАТА!
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Лока ще се махне, когато изтече бана. А през това време можеш да хвърлиш око на тази тема - https://forums.dreaming-bg.com/https:// ... ic.php?t=7 :)
JLoKoMoTuB
Newbie
Newbie

благодаря за вниманието ще си оправя бота за да няма повече издънки,благодаря за вниманието отново :rolleyes: :)
JLoKoMoTuB
Newbie
Newbie

до админа : banna ми е изтекъл защо не са отключени acc-tata ?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

JLoKoMoTuB wrote: до админа : banna ми е изтекъл защо не са отключени acc-tata ?
Бановете се махат автоматично когато изтекът,но акаунтите се откл. на ръка.Бихте ли ни казали кои са акаунтите или да ни дадете линк към "Ban list"-a където сте баннат за да ви откл. акаунтите. :)

ПП.:Отключени са вече.
....
blajo
Newbie
Newbie

имам ЛОК на 2 акаунта като 1-ния не е играл във дуела който правех.. и ми е ЛОКНАТ и искам да платя на тоя който ме би ама нямам гловес да му ги дам щото са в АКАУНТА дет е ЛОК .. ?

[gmod]Отключвам ги а ти се постарай въпросния играч да си получи залога.Само да не стане така,че да се гоним пак :)[/gmod]
blajo
Newbie
Newbie

само да ми Wisp и му ги давам :)
Increase
Newbie
Newbie

Значи направи ми впечатление бана на играя в сервера тъи като тои може би незнае как да си потърси правата аз като страничен човек ми направи впечатление и искам да попитам защо вие нарушавате правилата си с тоя бан?? като цитирам "3.1. Правите ли Trade по земя, правите го на Ваша отговорност!"\"3.2. Предмет на земята е ничий, докато някой не го вземе."
-Така тук ако нещо греша ме поправете ето го и бана

"acc bota,komara, whitewidow, vaskov2,triumph,vaskov,holandhope,pedal, Kargona Perm lock
87.121.119.121 93.123.36.228 Permanently banned
Това да е за урок на всеки който си помисли,че ще краде и ще лъже. (измами при трейд,с анихи и прочие)
-Измами при Trade с анихи"

така ПАК КАЗВАМ НЯМАМ НИЩО ОБЩО С ТЕЯ АКАУНТИ ПРОСТО ИСКАМ ДА ВИДЯ АЗ ЛИ ГРЕША ИЛИ АДМИНА?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Increase wrote: Значи направи ми впечатление бана на играя в сервера тъи като тои може би незнае как да си потърси правата аз като страничен човек ми направи впечатление и искам да попитам защо вие нарушавате правилата си с тоя бан?? като цитирам "3.1. Правите ли Trade по земя, правите го на Ваша отговорност!""3.2. Предмет на земята е ничий, докато някой не го вземе."
-Така тук ако нещо греша ме поправете ето го и ........
Приеми го така,че предмет който е на земята (примерно пада в БР нещо) и който го докопа е негово...но не може да се приеме това правило при системни измами с анихи (по земя се търгуват както знаеш) и то с ясната представа,че си решил да мамиш
....
Increase
Newbie
Newbie

Добре приеми че няма как да докажеш искам ли да мамя или не? така приеми че треидваш с някои примерно енигма за джах бер после пича си фърля енигмата на земята да си префърли ти какво би направил ?? хях има такъв реален случеи и енигмата беше взета :) такаче това няма значение от каде е паднал итема ЩОМ Е НА ЗЕМЯТА Е НИЧИИ :)
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

Никои не ме е предопредил да си махна обращението на бота кам хората от сървара щях да го направя незабавно ... даите някакво доказателство че наистина някои ма е предопредил !
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Increase wrote: Добре приеми че няма как да докажеш искам ли да мамя или не? така приеми че треидваш с някои примерно енигма ....
Не веднъж са прехвърляли пред мен какво ли не и не съм пипнал нищо.Значи по тая логика и вързаците ако искат ще ги плащат,ако не искат няма..В случая се прави размяна на доверие за аниха,а при вързак се прави уговорка падналия плаща нещо си...Пада,не плаща и всичко е наред?Не може измамника да го прави с ясната представа,че лъже (мами,краде,прецаква...) и да остане ненаказан.Просто няма как :/ Правя с тебе размяна на аних за някоя руна...(тук ще спестя подробности за номера в 2 акт) на"3" мятаме и двамата и обикаляме да си вземем руната и аниха...аз като метна руната,ти си я прибираш и ми казваш благодаря...няма да стане никога :)
....
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

абе момче махни ми бана никаде ниту си ми казвал си смена обращението ниту нищо махни бана и ша си го оправа скапноото обращение !!!!
Increase
Newbie
Newbie

незнам според мен не е редно това нека дарккисс някои да изкаже мнение защото така вие нарушавате вашите правила :)
loshia
Jr. Member
Jr. Member

blajo wrote: само да ми Wisp и му ги давам :)
ще ми дадеш ли залога дето те бих ?
аз съм ацц *Survivor а ти беше с *blocked , ако ще си платиш вързака кажи, ще кажа на някой админ да ти отключи аццто
пиши ми на скайп gosheto_93 да се разберем
[gmod]Акаунтите му са откл.Чака се да ти плати.Да се надяваме,че не е излъгал :)[/gmod]
Harpoon
Newbie
Newbie

acc:joji
date of ban:16.05.10
admin:Infection
малкия брат играеше информирал сам го за правилата няма да се повтори (y)
Tottito
Newbie
Newbie

искам да попитам мисля че бях баннат за 2 дена обаче 20 часа преди края на банна ми сам с др ип и мога да влизам с всичките си аcc без 2 които ме банн заради тях дава ми грешна парола. Админите ли са ми я сменили или някой ми е откраднал 2-те ацц. Може ли някой да ми каже? благодаря предварително!