Незаслужени банове

Tottito
Newbie
Newbie

acc - Tottito i totti
geroi - Suigetsu i Cold_Killer
realm dreaming 1.10 classic
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Знаеш ли, че заобикалянето/избягването на бан се наказва с доста строги мерки и въобще можеш да не си видиш акаунтите повече? Както и да е, дава ти се шанс за да разбереш да не правиш повече такава грешка, такаче прави си сметка за бъдещето.
Tottito
Newbie
Newbie

незнаех. аз несам си сменял ипто умишлено а като ми спре нета си ресвам модема. и да попитам като ми изтече банна ще иам ли ацц и героите си обратно? вече прочетох правилата \)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Tottito wrote: незнаех. аз несам си сменял ипто умишлено а като ми спре нета си ресвам модема. и да попитам като ми изтече банна ще иам ли ацц и героите си обратно? вече прочетох правилата \)
Да, ще бъдат.
Hustler
Jr. Member
Jr. Member

Здравейте, аз съм wrong_turn и преди 2 дни бях банн мисля че от maz0 за аутохит в дуел. Ако бях с аутохит щях да изчакам баннът ми да изтече, но не бях.. Никой няма да ми повярва, защото няма как да го докажа. Настоявам баннът и локът на акаунтите ми да бъдат премахнати, защото няма да изтърпя наказание за което не съм виновен! Това че мога да правя лок не означава че съм с аутохит..

[admin]Страхотни локове правиш, без дори да имаш времето да ме фанеш за такъв. Такаче - забрави.[/admin]
WE DEM BOYZ
Tottito
Newbie
Newbie

Здравейте, днес по обят ми изтече банна, но все още са ми заключени героите отключете ги моля. Acc : Tottito i Acc : Totti Hero Cold_Killer i Hero : Suigetsu. realm : dreaming classic 1.10 Благодаря предварително :)

[admin]Отключени са, внимавай за напред.[/admin]
Tottito
Newbie
Newbie

Благодаря
m7x
Newbie
Newbie

админ:maz0
дата:31.05.2010
Искам тук да ми покажеш кога съм избягвал банове!
Hustler
Jr. Member
Jr. Member

maz0 трябва да ти кажа че вече към 3-ти месец(не знам дали за теб това е много или малко)играя със сорс в attack и свикнах да правя локове. колкото и невероятно да ти се стори мога да ти направя един такъв "страхотен лок" дори ако останеш 3-4 секунди повече до мен. от 2-3 човека в сървъра съм чувал че съм с аутохит но не вярвах че ще го чуя и от админ.. ако друго не направиш поне след месец ми върни дс-тата лг-тата и убер итемите. мисля че трябва да си сменя начина на игра дотогава защото така както е тръгнало може да имам и перм банн за нещо което никога не съм използвал :cool:
WE DEM BOYZ
pavel_1234
Newbie
Newbie

Здравейте ! Днес (или снощи) брат ми е играл в дрииминг мода дуели и сте го баннали по ИП . Ацц-то му е и другото- .
Аз също играя диабло от това ИП , и ще ви помоля ако е възможно да баннете само ацц-та му. Бана е за 5 дни . Благодаря ви предварително ! :)
Vlad
Newbie
Newbie

pavel_1234 wrote: Здравейте ! Днес (или снощи) брат ми е играл в дрииминг мода дуели и сте го баннали по ИП . Ацц-то му е и другото- .
Аз също играя диабло от това ИП , и ще ви помоля ако е възможно да баннете само ацц-та му. Бана е за 5 дни . Благодаря ви предварително ! :)
Един съвет.Като влизаш в дуели си махай папката "Plugin" и,ако някойима съмнения,можеш много лесно да покажеш,че не си хакер като изпишеш: $$
И аз съм брал ядове,и са ме обвинявали че съм с аутохит...
pavel_1234
Newbie
Newbie

Vlad wrote: Един съвет.Като влизаш в дуели си махай папката "Plugin" и,ако някойима съмнения,можеш много лесно да покажеш,че не си хакер като изпишеш: $$
Проблема е , че аз и брат ми играем от 1 компютър с различни ацц-та. той е сгафил и заради него аз патя :punish:

п.п. надявам се , че тази тема не е само за да си хабим клавиетурите :mda:
ganev
Newbie
Newbie

pavel_1234 wrote: Проблема е , че аз и брат ми играем от 1 компютър с различни ацц-та. той е сгафил и заради него аз патя :punish:

п.п. надявам се , че тази тема не е само за да си хабим клавиетурите :mda:
Виж сега, нека ти обесня как стоят нещата. Да приемем, че аз съм крадец, ограбвам някого до шушка, банват ме и изкачам със същата теория за брата от същото ип. Не върви този номер никъде. Долу-горе същото е и при тебе, само че бана е за 5 дена, ми ще ги изтърпиш. Няма да умреш за 5 дена без някакви си пиксели.
SiXKiLLeR
Newbie
Newbie

Тъкмо ще имаш време да превъзпиташ брат си :punish:
Vlad
Newbie
Newbie

braga wrote: maz0 трябва да ти кажа че вече към 3-ти месец(не знам дали за теб това е много или малко)играя със сорс в attack и свикнах да правя локове. колкото и невероятно да ти се стори мога да ти направя един такъв "страхотен лок" дори ако останеш 3-4 секунди повече до мен. от 2-3 човека в сървъра съм чувал че съм с аутохит но не вярвах че ще го чуя и от админ.. ако друго не направиш поне след месец ми върни дс-тата лг-тата и убер итемите. мисля че трябва да си сменя начина на игра дотогава защото така както е тръгнало може да имам и перм банн за нещо което никога не съм използвал :cool:
Аз нещо съм объркал цитатите.Трябвало е това да цитирам...
Получили са се некви безсмислици...
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Vlad wrote: Един съвет.Като влизаш в дуели си махай папката "Plugin" и,ако някойима съмнения,можеш много лесно да покажеш,че не си хакер като изпишеш: $$
Autohit не изисква пуснат d2hackit за да работи, така че дори и да го имаш пуснат, без проблеми можеш да пишеш символите :)
Mys7
Newbie
Newbie

Mys7-5, Mys7-2, Mys7, Mys7-4, Mys7-3, rudnikanosi1, rudnikanosi, rudnika, Mys7-store, Mys7-16, Mys7-13, Mys7-14, Mys7-6, Mys7-12, Mys7-15, Mys7-11, bozko, kodein
77.85.228.78 banned permamently.
Продажбата на предмети/итеми за реални пари.

Я да видя къде съм казал, че се продават за реални пари, а не за руни ?!
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Заповядайте: :click: :click:
Mys7
Newbie
Newbie

И все пак не виждам къде пише, че аз ги продавам за реални пари, а не за руни. Тва че съм му отговорил на един въпрос не значи, че продавам моите. Той ме попита , аз му отговорих.
И все пак това ли е причината за бан или просто момчето е "връзкар" и трябва да стане каквото казва?
dbz-vegeta
Newbie
Newbie

dbz-vegeta e незаслужено баннат не по ИП а ацц молявисе нито има репорт за мен нито нищо , досега никога несам давал дуел без г апак вие ме банвате .... еми може ли такава нещо направо съм изумен