Незаслужени банове

overpala
Newbie
Newbie

защо пак няма dreamiong сервер като като натисна batalnet и ми исписва че няма изобщо Batalnet в сервера дреаминг защо ?
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Случаино дане би да си банат ?
http://dreaming-bg.com/page:serverbanlist
overpala
Newbie
Newbie

чек да вида с друг ацц ама неми дава изобщо в баталнет да вляза
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

overnet - - Заключен завинаги.
overpala, nokia96, overnet1, gadnqra
95.42.228.132 banned for 30 days 0 hours 0 minutes 0 seconds.
"God mode".
overpala
Newbie
Newbie

ami Metalbug
overpala
Newbie
Newbie

и за какво сам баннн е проверете тоз metalbug дали е негов изобщо ацц или е краден питаитего дали си знае имеила
overpala
Newbie
Newbie

А ве еи
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1. Има си тема за незаслужени банове.
2. Не дръж такъв тон на екипа, ще стане само по-зле ситуацията.
overpala
Newbie
Newbie

overnet - - Заключен завинаги.
overpala, nokia96, overnet1, gadnqra
95.42.228.132 banned for 30 days 0 hours 0 minutes 0 seconds.
"God mode".

и за какво го получих този банн за 30 дни ?
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

То си го пише - годмод.
overpala
Newbie
Newbie

Че секи играе с год е
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не съм съгласен с тебе, че всеки играе с "God" на DUEL.
overpala
Newbie
Newbie

Ем ок и аз качих снимки кадето ме килл без G ili Go ма ни6то не направихте и качих сащо кадето един псува като хамелен пак ненаправихте нищо
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

overpala wrote: Ем ок и аз качих снимки кадето ме килл без G ili Go ма ни6то не направихте и качих сащо кадето един псува като хамелен пак ненаправихте нищо
Ако става дума за тази тема post18529.html#p18529 ти не си спазил правилата при подаване на оплакване. Не виждам с какво екипа е виновен.
overpala
Newbie
Newbie

не сам играл с год на дуели кой ви го каза това
skm
Newbie
Newbie

Може ли да ви помоля нешто играя в сървара от 2-дена и получих бан за дето несам казал Go! и аз не знаех че за 1 Go ште имам бан та и чак 5 дена моля ви да ми го махнете извинявам се повече няма да се повтори предполагам че ште ме разберете омолявам ви МНОГО ми се играе
overpala
Newbie
Newbie

ок админе по не даи на влизам с други регг да играя апаак тези дасаси банн

да играя поне повече няма да правя така но аз забражих фулките даси махна и затва омолявам те поне да играя PLS
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

skm wrote: Може ли да ви помоля неЩо играя в сървЪра от 2-дена и получих бан за дето несам казал Go! и аз не знаех че за 1 Go Ще имам бан та и чак 5 дена моля ви да ми го махнете извинявам се повече няма да се повтори предполагам че Ще ме разберете Умолявам ви МНОГО ми се играе
Още при самата регистрация давате съгласие, че сте съгласни с правилата на сървъра. Така че незнанието на правилата не Ви оправдава ни най-малко. Нека Ви е за урок това и за напред да няма подобни прояви.
П.п: „щ” не се пише с „шт”.

overpala wrote: ок админе по не даЙ на влизам с други регг да играя апаак тези дасаси банн

да играя поне повече няма да правя така но аз забражих фулките даси махна и затва омолявам те поне да играя PLS
След изтичането на банна ме потърсете да Ви ти отключа акаунтите. Едва ли сте забравили да си махнете фулките, защото Ви предупредих 2 пъти, преди да предприема действия. Моля Ви да прекратете дискусията относно баннат .
MSII
Newbie
Newbie

това че съм се мъчил да си оправя бх бот и ме банвате от некав screen незнам кво да кажа бота ми натиска постоянно enter демек чата как да му отговора като не можах пък и не съм длъжен представи си сам афк и просто сам направил подобна game пак ли ще ме баннете . не виждам логиката видях че не трахва бхто и лефтнах и влезнах в trade имам и свидетели просто ме отказвате да играя при вас бан за нищо
ще изтърпа бана но почвам и аз така да дебна хората дето са афк в некви адгрфг3ф name на гамето и ше докладвам и аз да ядат бан без пречина , и пак казвам лефтнах и влезнах в trade ! имам и свидетели даже момчето дето сам вързан към бхто си говорихме че багва нещо follow бота и споменах че има report за мен и изведнъж изядядам бан за некав screen даже и си признавам че влезнах да пробвам бхто вижте колко sec сам седял в game от лога около 20 и лефтнах . мисля че бана трябва да ми се махне невиждам логика да ям бан за 20 sec game и после в trade и в чат седях даже имаше поне 4 5 админа а пича просто си няма работа и гледа да натопи някои и аз го изяждам за нищо

MSII, hools_bg, Xayc-MaHuak, KeepMyDream - 83.148.95.145 banned for 10 days 0 hours 0 minutes 0 seconds.
Бот в отворена игра.
Акаунтите остават заключени до изтичане на наказанието.
Второ провинение от същия характер, следващото ще бъде последно.

мисля че има мн хора в подобни гамета и си седат афк и те ли трябва да са бан ?
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това че бота ти е бил една, две или сто игри за нас няма никакво значение и това ни най-малко те оправдава. Предоставям ти 2 теми, който да прочетеш и осмислиш през периода, в които си баннат. :click: :click: