Незаслужени банове

MSII
Newbie
Newbie

Infection wrote: Това че бота ти е бил една, две или сто игри за нас няма никакво значение и това ни най малко те оправдава. Предоставям ти 2 теми който да прочетеш и осмислиш през периода в който си баннат. :click: :click:

ясно няма проблем ще си истарпа бана сгрешил сам но политиката ви е леко казано не както трябва да е смисъл такъв че много сорово се отнасяте за боц след като е позволено държа цс сървър дори цса е по игран и на секи се дава шанс или се изчиства бан листа през дадено време :) секи греши мисля че дори и 5 6 пъти да направи бота отворена игра няма смисъл от толкова сурови наказания та чак 3 провинение да е пернамент сичко става както казвате машина е пcто лaгва нямаме вина че прави game в отворена игра :) надявам се да не се получават гафове от моя страна но освен да гъбите потpебилите друго не правите едно 60 70 човека има другото е боTc :) до нови срещи :)

извинявам се за правописните грешки но ползвам кирилизатор от абв :)

maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

По твойте думи, представи си какво се получава ако наказанията ни не са толкова "сурови", както казваш и от тези сумарно 350 потребители на линия, 70-80 са актуални играчи, а останалите ботове и 90% от тях си бият в отворени игри, как ли ще изглежда листата с игрите?
MSII
Newbie
Newbie

maz0 wrote: По твойте думи, представи си какво се получава ако наказанията ни не са толкова "сурови", както казваш и от тези сумарно 350 потребители на линия, 70-80 са актуални играчи, а останалите ботове и 90% от тях си бият в отворени игри, как ли ще изглежда листата с игрите?
не ме разбра правилно имам предвид единични случаи като гледам рядко банвате за бот в отворена игра смисъл такъв че 1 2 бана на 20 дена не е кой знае колко смисъл такъв че сичко става и може само 1 път да е бота в отворена игра :)
M170
Newbie
Newbie

maz0 искам да видя сс-та за този бан.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

M170 wrote: maz0 искам да видя сс-та за този бан.
post18478.html#p18478
M170
Newbie
Newbie

rofl това не е в игра дуел 2 ро тоя ходеше по мене без леш да ма натопи нарочно яд го е на мене и за това ебаси хората!А аз когато давам сс та като ме бият в игра която не е дуел какво става няма никои баннат :rolleyes:
Deen
Newbie
Newbie

Ти сам го каза, това не е играл Дуел, защо си им дал хост, а и да беше игра дуел трябва да се биете с изписано "Go/G" от двамата игача. Бан не се дава при игра "No Rlz/No rulez/ подобна"
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

M170 wrote: rofl това не е в игра дуел 2 ро тоя ходеше по мене без леш да ма натопи нарочно яд го е на мене и за това ебаси хората!А аз когато давам сс та като ме бият в игра която не е дуел какво става няма никои баннат :rolleyes:
Съветвам те да прочетеш правилата на сървъра и по-специално ето тази точка:
1.8. В игрите в ядро: Softcore, да се бие или правят дуели без съгласието на опонент/ите. Това от сега нататък ще става в игри от типа - BM Duels (Bad Manners), Duel No RULES и прочие.
loshia
Jr. Member
Jr. Member

M170 wrote: rofl това не е в игра дуел 2 ро тоя ходеше по мене без леш да ма натопи нарочно яд го е на мене и за това ебаси хората!А аз когато давам сс та като ме бият в игра която не е дуел какво става няма никои баннат :rolleyes:
аве пич ти не беше ми платил вързака дето те бих. тогава като ти казах плащай ти ми отвръщаш с ругатни и псувни. сега виж кво стана .. \д

нали знайш има една приказка - който зло мисли, зло намира
djidji
Newbie
Newbie

1. Нз беше одавна от както ония ми влезе в рутера и псува админите и аз го изядах :(
2. Преди 3 месец мисля
3. Незнам
4. Нали ви казвам някои ми е влязал в рутера псува админи и аз изяждам последствията ип което ми е бан е : 109.160.100.15
5. Нямам
Моля бана ми да бъде махнат рутера паролата вече е сменена и трудна

Поздрави : zxC
DREAMING THE BEST (h)
topitroN
Newbie
Newbie

Добър ден.Имам вапрос защо ацц "abevto" има банн.Така де 1 че е незаслужен друго,че бана е сложен без предопреждение и дори без причина.Искам да се обърне специално внимание на тази тема, защото точно такива админи банващи за щяла и нещяло трябва да ги няма.Моля обяснете ми защо аццто е баннато и каква е причината. (fubar)

Поздрави : topitroN q=-)~
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

topitroN wrote: Добър ден.Имам вапрос защо ацц "abevto" има банн.Така де 1 че е незаслужен друго,че бана е сложен без предопреждение и дори без причина.Искам да се обърне специално внимание на тази тема, защото точно такива админи банващи за щяла и нещяло трябва да ги няма.Моля обяснете ми защо аццто е баннато и каква е причината. (fubar)

Поздрави : topitroN q=-)~
Обяснението е дадено но няма кой да погледне...ама нали така е по-лесно... :click:
....
topitroN
Newbie
Newbie

искам да разбера какфи са средствата и докозателства .!!!!!!!! :secret:
madmax
Newbie
Newbie

Незнам ама нещо ви става навик да банвате по погрешка. - Поне така мисля, защото няма причина да съм баннат :P
Както и да е седя си в игра Duels No Rlz (Dreaming Mod) и изведнъж изписва с червени букви, че администратор ме е кикнал от играта.
Пробвам да вляза в сървъра не става, проверявам бан листата и в същото време "Maz0" баннал някакъв човек, да не сте збъркали пак нещо покрай него и аз да съм изял бана, защото вчера ли та ония ден стана една такава изцепка.

Интересното все пак е, че секунди преди да стане това, герой със името "Chuck_Norris", каза:
Poluchavash 30 dena pochivka :> или нещо от сорта беше.
Секунди след това съм баннат а в бан листата сте написали по същото време съвсем друг човек със съвсем други акауни и различен ип адрес ?
djidji
Newbie
Newbie

1. Нз беше одавна от както ония ми влезе в рутера и псува админите и аз го изядах :(
2. Преди 3 месец мисля
3. Незнам
4. Нали ви казвам някои ми е влязал в рутера псува админи и аз изяждам последствията ип което ми е бан е : 109.160.100.15
5. Нямам
Моля бана ми да бъде махнат рутера паролата вече е сменена и трудна

Поздрави : zxC
DREAMING THE BEST (h)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

madmax wrote: Незнам ама нещо ви става навик да банвате по погрешка.
Както и да е седя си в игра Duels No Rlz (Dreaming Mod) и изведнъж и пише с червени букви, че администратор ме е кикнал от играта.
Пробвал да вляза в сървъра не става, проверявам бан листата и в същото време "Maz0" баннал някакъв човек, да не сте збъркали пак нещо покрай него и аз да съм изял бана, защото вчера ли та ония ден стана една такава изцепка.
Сега...много добре знаеш твоя бан вчера за какво беше...мисля,че ти се доказа нагледно,че прокситата не важат при нас...ако мислиш,че си най-големия тарикат-ЖЕСТОКО ГРЕШИШ! Знаеш за какво говоря и не ми се прави на интересен...та да не споменаваме,че се опита и да окрадеш Хосе...нещо да кажеш (излъжеш) в твоя защита? :punish:
....
madmax
Newbie
Newbie

Наречете ме "тъп" обаче пак не разбрах за какво става въпрос. :nenormalniste:
Кажете ясно и точно за какво съм баннат ?

Какви проксита те вълуват, къф хосе балнуваш ?
- А да сещам се имах лс от него в което бе написано:
Връщай емаил адреса, все още може да ти се размине. Не разбрах какво точно има предвид за това написах някакъв тъп отговор там и това беше.
djidji
Newbie
Newbie

За аутохит маи ]
madmax
Newbie
Newbie

djidji wrote: За аутохит маи ]
Още по - интересното тук е, че когато бях убит от "Chuck_Norris", при отиването да си взема трупа ЗАДЪРЖАХ ALT за да видя къде ми е маната и да събера и нея.
В същото време исках да натисна "-" за да си открия цялата карта, но по погрешка съм натиснал Print Screen и съм си направил скрийн с натиснат "ALT" бутон, който се блокира от AutoHit-a до колкото знам и това доказва, че не съм имал никакъв AutoHit.

Image
madmax
Newbie
Newbie

djidji wrote: защо topitron е баннат кфи средства играе с фире от 5 години бе кфо искате хаха
Имам чувството, че новите админи като Mickie_Mouse и там другите С ИЗВИНЕНИЕ са много задръстени.
Мислят се за големи разбирачи, че много разбират за да се похвалят пред по визшестоящите като Maz0, DarkKiss и т.н, за това банват всеки добър дуелист. После казват ей виш тоя го спипах веднага с AutoHit и си мислят (леле колко съм добър бате, веднага хващам хакерите ей ся DarkKiss ще ме похвали тва онова ще се изфукам) - идиоти :P