Незаслужени банове

madmax
Newbie
Newbie

ДАНО В НАЙ-СКОРО ВРЕМЕ ДА ПЕЯТ:
УВОЛНЕНИЕЕЕЕЕЕЕЕ :angel:
[admin]Заповядай едно "уволнение"[/admin]
MSII
Newbie
Newbie

sorry за офтопика ама не се сдържах пичаги место да наливате и да избивате комплекси ходете лягайте само флодите щом сте баннати има за какво няма да ви баннат без прeчина
topitroN
Newbie
Newbie

чакам да ми покажете доказателства момчета "админи " ... ако може по fast !.... проверете ми пакета и ме оставете на мира омразнало ми е от неграмотни хора проверете и ако намерите нешо сложете тук . без извинение ..... ! (fubar) (fubar)
madmax
Newbie
Newbie

topitroN wrote: чакам да ми покажете доказателства момчета "админи " ... ако може по fast !.... проверете ми пакета и ме оставете на мира омразнало ми е от неграмотни хора проверете и ако намерите нешо сложете тук . без извинение ..... ! (fubar) (fubar)
Same thing goes to me.
О чакай бе вие сигурно не знаете английски :laugh: :D
Исках да кажа - Същото се отнася и за мен !

//MSII недей да говориш като не знаеш. Дали ще имаш +1 мнение или не не е много голяма работа. Точно тук ли намери да си трупаш мнения.
+ Коментара ти е излишен и тъп.
1) Винаги може да стане грешка !
2) Винаги трябва да искаш доказателства за това, че са те баннали поради някаква причина, защото може да се станало недоразомение или просто изблик на прекалено "висок" интелект от страна на някой хора.
madmax
Newbie
Newbie

И ся кво цяла вечер няма да играя за да може утре да докажа, че не съм използвал AutoHit а всичко се базира на интелекта на Mickie.

Аз какво мога да направя, че той не може да направи разлика между добър играч и хакер ? Което м/у другото (не намеквам нищо) го прави неподходящ за админ :weight:
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

madmax wrote: Имам чувството, че новите админи като Mickie_Mouse и там другите С ИЗВИНЕНИЕ са много задръстени.
Мислят се за големи разбирачи, че много разбират за да се похвалят пред по визшестоящите като Maz0, DarkKiss и т.н, за това банват всеки добър дуелист. После казват ей виш тоя го спипах веднага с AutoHit и си мислят (леле колко съм добър бате, веднага хващам хакерите ей ся DarkKiss ще ме похвали тва онова ще се изфукам) - идиоти :P
Следващия път когато се опиташ да имитираш администраторски акаунт си помисли и за последствията които могат да ти донесът...не случайно ти махнах бана вчера (за който ме попита в чата)...ако мислиш,че си голяма работа...грешиш....И да...Дарк кис знае за цялата история....яйде сега ти предлагам една дъъъъълга ваканция от форума,и запомни ПРОКСИТАТА ПРИ НАС Н-Е М-И-Н-А-В-А-Т!
....
topitroN
Newbie
Newbie

админе кажи аз защо имам бан като нищо несам използвал ???????????????????????????? :nenormalniste:
m17aka
Newbie
Newbie

пиша тук защтото преди около 2-3 седмици ме баннаха и ми локнаха акаундите защтото сам напсувал някаф
А причината за която го напсувах е че той ми каза че ще ми даде някфа руна ако му изпълня 2 куеста за сокване
П.П. а като гледам в бан листа има хора дето са псували и имат само бан а мен напрао ми локнахте всичките акаунти.... :) :)
MSII
Newbie
Newbie

madmax wrote: Same thing goes to me.
О чакай бе вие сигурно не знаете английски :laugh: :D
Исках да кажа - Същото се отнася и за мен !

//MSII недей да говориш като не знаеш. Дали ще имаш +1 мнение или не не е много голяма работа. Точно тук ли намери да си трупаш мнения.
+ Коментара ти е излишен и тъп.
1) Винаги може да стане грешка !
2) Винаги трябва да искаш доказателства за това, че са те баннали поради някаква причина, защото може да се станало недоразомение или просто изблик на прекалено "висок" интелект от страна на някой хора.
хах 1 мнение да ти кажа не ме вълнуват броя на мненията нито пари зимам нито нищо когато сам се занимавал с форуми ти си нямал pc айде лека \)
topitroN
Newbie
Newbie

в краина сметка ще ми отговорите ли на вапросите ?????????????????????? или щубето е голем страx дори и от админите ? даже те незнаят за какво са ме баннали, някои фр на админ се обадил тоя ауто ауто щото неможе да играе и те веднага / като тяната великия .../ в алл серврес на 0 го бия момчето :S sesesesese сажелявам го човека ...дори и да е заради него бана ми ... :( научете се да играете и ми пишете дори и вие админи / които иска варазано да пише . дори и админа ако иска вс него да играя.... :( :( :( сесесесесесесесе (fubar)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Точно ти топитрон ми кажи в колко сървъра имаш бан за ауто хит и да приклшчваме въпроса със доказателствата...или ще кавеш,че и другите админи са некадърни? :Х
....
topitroN
Newbie
Newbie

само в тоя сервер :С
topitroN
Newbie
Newbie

и какфо сега нямате доказателства и няма да ми махнете бана ??......... ако трябва пуснете нещо постоянно да ме сканирва..... и ми махнете бана ...
topitroN
Newbie
Newbie

братле виж от кое ип е пратено това нещо това е на фр то регистрацията и тои го е написал погледни ип то ... и ме извини че непиша от моя рег щото незнам пас...
m17aka
Newbie
Newbie

Преди около 2 седмици ме баннаха за няколко дена и ми локнаха ацц-тата за постоянно защото съм псувал а като гледам в банлиста има много хора които са псували и само бан получават без да им локнат ацц-тата :zipper-mouth: :X :zipper-mouth:
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

m17aka wrote: Преди около 2 седмици ме баннаха за няколко дена и ми локнаха ацц-тата за постоянно защото съм псувал а като гледам в банлиста има много хора които са псували и само бан получават без да им локнат ацц-тата :zipper-mouth: :X :zipper-mouth:
Би ли казал за кои акаунти говорим и IP което е баннато?
....
m17aka
Newbie
Newbie

Ето ги ацц-тата и IP-to:duelisti, lpiomule, kec-1, kec-2, vision, kiki, TARDIS, bakerolls 85.217.217.180 :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Бан няма наложвн на ИП-то което посочваш (явно е изтекъл) Акаунтите които споменаваш не са заключени.Остава варианта да си грешиш паролата.Ако си знаеш имейла-използвай "Забравена парола",заповядай линк :click:
....
h3ll
Newbie
Newbie

1.Акаунта с който играя е : h3ll
2.Банна получих оня ден вечерта.
3.Админа който ме банна така и неразбрах кой е мисля , че е Mickey_Mouse> май така беше , извиняваи ако съм ти збъркал ника..
4.Ами четох из форума че сам баннат заради килл без го, искам да кажа , че тогава се биех с 1 хамър (аз бях трапер) и неволно съм убил някои юзър и той е решил да ме репорт.... след като свърших с хамъра исках да му се извиня за това , че съм го убил но така и неможах защото той беше излязъл от играта...!
5.Съжелявам че нямам снимки или видеота но не съм мислил , че ще ми трябват . :mda:

МОЛЯ АДМИНИТЕ ДА ОБЪРНАТ ВНИМАНИЕ > Благодаря предварително :) :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

h3ll wrote: 1.Акаунта с който играя е : h3ll
2.Банна получих оня ден вечерта.
....
МОЛЯ АДМИНИТЕ ДА ОБЪРНАТ ВНИМАНИЕ > Благодаря предварително :) :)
Един път се случва...втори кил...рядко но се случва....ама трети кил без "ГО"...съжалявам.Крайно време е да се научите да реджойнвате когато имате хост от някой друг с който няма да правите дуели ако той сам не го маха или се дуелира в момента :/
http://prikachi.com/images/407/2285407I.jpg
....