Незаслужени банове

h3ll
Newbie
Newbie

Виждам , че съм го убил 3-пъти но когато се бия с друг какво да на правя да му кажа изчакаи да реджойн да не убия някои...То ако секи реджойнваше когато се бие е някои ... нз, но като ми е дал хост и съм го убил без да искам пак излизам аз виновен! Може да питаш дори човека с когото се биех .
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добре..аз се поставям на твое място и наистина ще е глупаво ако е така както казваш..Но я ти се постави на мое място (или на който и да е друг) и като видиш тази снимка...на кое би повярвал? Човек ако иска-намира начини.Ако не иска-намира причини! Казвам ти го във връзка с това,че винаги има начин да не убиеш някого....па ако трябва дори ще влезеш в селото по време на дуела и ще му махнеш хоста.Дори аз самия съм го правил не малко пъти (и ще го правя когато се налага) .
....
h3ll
Newbie
Newbie

Разбирам какво искаш да ми кажеш но се биехме с 1 фр и просто не съм видял кога ми е дал хост пък както знаеш на траповете неможе да се казва по кого да бият и по кого не :(

П.С. За да не спамя темата искам да попитам дали има някаква възможност да ми се махне банна , който мисля че незаслужавам! :mda:
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Баннат съм за два дни за бот в отворена игра :mda: Играя от 2 седмици в този сървър и въобще незнам какво точно е бот в отворена игра! Моля Maz0, който ме е баннал да ми обясни?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

sp0tt wrote: Баннат съм за два дни за бот в отворена игра :mda: Играя от 2 седмици в този сървър и въобще незнам какво точно е бот в отворена игра! Моля Maz0, който ме е баннал да ми обясни?
topic2.html :punish:
Псле няма да е зле да прочетеш и това
topic3439.html
....
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Mickie_Mouse™ wrote: topic2.html :punish:
Псле няма да е зле да прочетеш и това
topic3439.html
Между другото в правилата никъде не пише, че се банва за бот в отворена игра, но както и да е... Ще изчакаме шибаните 2 дни.. :mda:
DarkKiss
Administrator
Administrator

sp0tt wrote: Между другото в правилата никъде не пише, че се банва за бот в отворена игра
Сигурен ли си?
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DarkKiss wrote: Сигурен ли си?
Не... видях го :D Бих предложил за в бъдеща за такива като мен да има прошка в първия случай на такова провинение, понеже аз лично съм влизал един път във форума и не съм прочел за това нещо... Но както и да е де, както казах ще издържим 2 дни без диабло :)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

4.2. Незнанието на правилата не Ви оправдава! Преди да се оплачете, или да докладвате някого, моля прочетете правилата на сървъра.

Също така, още с правенето на акаунта, всеки потребител се съгласява, че е прочел и ще спазва правилата на сървъра. Така, че тези оправдания, въобще не ги зачитаме.
Devilyt
Newbie
Newbie

Значи... Баннаха ме, защотото съм бил с ,, atx " Да обясна кво стана...

Флизам в дуела.. и някъф ,,Star_pain" неш такова беше... Ми каза: Още един път ако те видя с ,, atx " повече няма играеш в този server... И аз го питам защо? А той ми отвръща защото е забранен.. аз искам да разбера защо помага ли ми нещо.. и т.н и той не иска да ми каже.. и аз му казах ами ще си използвам ,, atx " щом не искаш да ми кажеж и след 5 минути докато си играех ме баннаха... за 1 месец...

Мисля че това е незаслужен бан.. Дори не искат да ми кажат защо да го махна... не играя с god... Имам един приятел... Той също го баннаха заради atx но за 3 дена. Защо мен за 1 месец:? :(
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Devilyt wrote: Значи... Баннаха ме, защотото съм бил с ,, atx " Да обясна кво стана....................
Явно не си наясно с тази тема (съветвам те да я прочетеш) https://dreaming-bg.com/topic2.html
И другото което е...няма банове за АТХ за 3 дена...
....
stambo_94
Newbie
Newbie

Сега 6те ви обясня моята ситуация (едва ли ще ми повярвате). Един приятел игра вместо мене в кащи (мен ме няма6е тогава)и игра дуели,казах му да не трагва без go но... видяхте 4е не ме послу6а.Този които е казал за деиствията му има право и искам да кажа 4е не е моя вината изцяло. извинявам се за деисвията му и пове4е няма да му давам да играе на кото и било ,не искам да мислите 4е се оправдавам просто обяснявам и знам 4е бана е напално заслужен(4ел съм правилата) ама искам да знам кога 6те го махат ако изоб6то 6те го махат,за6тото не разбрах ни6то по тоя вапрос.
tefko
Newbie
Newbie

[admin]Ако съобщението Ви не е на кирилица, то най-вероятно ще бъде изтрито от екипа на dreaming-bg.com[/admin]
tefko
Newbie
Newbie

имам интернет зала в гр. ЯМБОЛ 24 pc-та имам на които 80% се играеше дреаминг дябло в ямбол интернета се пуска от няколко доставчици и всички са кабелен интернет до моята зала интернета идва с 1 ip и аз съм с рутер в залата вчера и може и преди това някое дете което се прави на играч е правил ДУЕЛИ БЕЗ (Г) И ВЕчЕ ЗА ВТОРИ ПАД МИ БАНВАТ ЗАЛАТА ЗАРАДИ 1 ИГРАч а и админите не ми казват на мен кой е той ас неможе да стоя на 24 pc-та едновремено и да гледам кой какво прави
нека администраторите да ми кажат кой acc-та са згрешили и аз няма да ги допусна до нито едно мое pc и в момента всички играчи от моята зала са баннед
умолявам администраторите да махнат банета на всички мои играчи и да оставят само виновния
за които имат доказателства и да ми кажат на мен кой е тоя играч и аз да предприема мерки за да несе допускат такива неща
dr0m
Hero Member
Hero Member

Я кажи името на залата, че си ми нещо съмнителен ( или къде се намира ).И не пускай по 2 поста един след друг, също не пиши на латиница - има кирилизатори.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

stambo_94 wrote: Сега 6те ви обясня моята ситуация (едва ли ще ми повярвате). Един приятел игра вместо мене в кащи (мен ме няма6е тогава)и игра дуели,казах му да не трагва без go но... видяхте 4е не ме послу6а.Този които е казал за деиствията му има право и искам да кажа 4е не е моя вината изцяло. извинявам се за деисвията му и пове4е няма да му давам да играе на кото и било ,не искам да мислите 4е се оправдавам просто обяснявам и знам 4е бана е напално заслужен(4ел съм правилата) ама искам да знам кога 6те го махат ако изоб6то 6те го махат,за6тото не разбрах ни6то по тоя вапрос.
Имаш вина, като си му дал да играе от твоя компютър и твоя акаунт. Ще изчакаш докато ти изтече бана.
stambo_94
Newbie
Newbie

да аз 6те 4акам но не разбрах до кога е тоя бан поне да мога да спя спокоино, 6тот никаде не намирам каде пи6е или не тарся достата4но
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

stambo_94, mulee, muleee, stamboo, stambo94
заключени за 10 дена
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
atuha
Newbie
Newbie

atuha wrote: аз влизам и те почват да ме обиждат
http://prikachi.com/images/403/2313403Y.jpg
http://prikachi.com/images/405/2313405j.jpg
http://prikachi.com/images/406/2313406J.jpg
http://prikachi.com/images/404/2313404h.jpg
http://prikachi.com/images/407/2313407Q.jpg

По това което виждам, на теб ще ти сложа 5 дена почивка, за да не се държиш както на снимките следващият път.

Какво ?! Те ме обиждат , а аз го изяждам ... би ли ми казал какво ВИЖДАШ ?
wallker
Newbie
Newbie

1. wallker
2. Днес
3. maz0
4.
Не съм пускал бот без пасс ! Това ,че си правя игри 21ц35341234ж363 незначи че съм бот омг.
5.\ УОП·ГЬВл(ИзІ»МоРґЈ¬Ѕ«ЅЁБўОЮГЬВлµДУОП·)
gamepassword=sxq - нема такива работи като игра без пас !

ПП: Не ми е до 2-та дена ще си ги изтърпя но въпроса е ,защо да е така ...
ПП2: Ще овелича символите за пас на 5 , но едва ли е това.