Незаслужени банове

atuha
Newbie
Newbie

komara2 wrote: Хаха ща позабавлявам само да мина през софия .. там иам бая приятели за по налко от 2 часа ща намера нали си чок отворен ше се виим след към месец
да ти кажа чесно и мен ме забавляват хора като тоя :D
komara2
Newbie
Newbie

Да ти кажа чесно мазна кифло и сфирка да напрайш на админа па нищо неа стане
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

komara2 wrote: Хаха ща позабавлявам само да мина през софия .. там иам бая приятели за по налко от 2 часа ща намера нали си чок отворен ше се виим след към месец
Офтопик:
Ела, защо верно не земеш да минеш па да се видиме и да се запознаеме... с твойте авери, апаши, апапи ли са кви са....
Нали знаеш най-важното в тоя случай, ти идваш при нас, не ние при тебе.
Това е една игра, в която гледам доста се правите на задмониторни нинджи...
И за какво за една игра на 11 години, която не се знае дали ще след 2-3 години дали ще има.
Нещо постигате ли в живота, не...
И после ми казваш ти, че когато си играел диабло, аз съм бил в корема на майка си.
Диабло-то стара игра.. хубава..все още зарибяваще.. щом за една игра се продават и пари се изкарват, си направете сами изводите.
Нещо важно, което не трябва малките пубери да го забравят:
Диабло 1.09 излезе през 1999( по памет говоря, ако не е 99 е 2000ната)
А всичките пуберчета 95-96-97 на по два-тринайсе годините тогава нали знаете кви сте били
в проходилките ?!? Прави под масата... И не лафете...

Айде със здраве от мене... Малко не е за никъде тоя пост, обаче това е Ш*Б*Н*Т* РЕАЛНОСТ в Диабло-то.... което всички малко или много с годините ни е станало част от живота..
Hustler
Jr. Member
Jr. Member

така искам да попитам ип 77.85.204.21 защо е баннато перм 1 фр си дигал левъл в класика и го банна ли
if Using a modem, your may need to connect to your internet service Provider before connecting to Battle.net For More Information. Please Visit www.Battle.net/support/errormesages ето това му излиза като се опита да се конектне
WE DEM BOYZ
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

braga wrote: така искам да попитам ип 77.85.204.21 защо е баннато перм 1 фр си дигал левъл в класика и го банна ли
if Using a modem, your may need to connect to your internet service Provider before connecting to Battle.net For More Information. Please Visit www.Battle.net/support/errormesages ето това му излиза като се опита да се конектне
Черно на бяло е написано:
maz0 wrote: Shooter, WeLi, loveca, mIHaeL, BlooDySuPeR, DaffY, BlooDBoY, BlooDaMoR, SeXa (77.85.204.21) - Бан завинаги, всички акаунти остават заключени. Продажба на артефакти за реални пари.
ЗАЩО?! .... :
DarkKiss wrote: Спазването на правилата написани по-долу е единственото условие за игра в Dreaming. При неспазването им ще бъдат наложени санкций на потребителя нарушител.
1. На потребителите се забранява
1.9. Абсолютно забранено е търсенето/предлагането на предмети/герой/акаунти за реални пари!
Мисля,че няма нужда от повече излишни въпроси.
....
adrenalin3_
Newbie
Newbie

Ако съобщението Ви не е на кирилица, то най-вероятно ще бъде изтрито от екипа на Dreaming.
adrenalin3_
Newbie
Newbie

Искам да кажа само едно нещо.... незнам дали ми вярвате, но наистина незнаех за това правило с "GO" поради простата причина, че играя от 2 дена в "Dreaming" и не бях наясно но ако знаех, че е така щях да снимам и аз ...мисля, че не е справедливо това което получих имам предвид бан.И се пак това е "fun sarvar"има ли значение дали ще кажеш едно просто "GO" мисля, че сте наясно с това но се пак аз не съм никой за да кажа кое е справедливо и кое не,но се надявам на разбиране от ваша страна и одговор.Благодаря
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Хубаво е като си почнал в този сървър да прочетеш правилата ся ще изчакаш 5 дена . :)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Мисля, че има нужда да напомня, че при правенето на акаунт, всеки потребител се съгласява, че е прочел правилата и ще ги спазва. Банът няма да бъде свален преди да крайния срок.
LegiT
Newbie
Newbie

Много съжелявам за безпокойстовото но днес влязох в д2-то и немоа си вляза в 4 ацц-та:pavka7aa sunrise sunrise2 childgame.По късно разбрах че Mickie_Mouse ми е сложил лок влязох в форума обаче видях че лока не е описан и ся пиша темата,бих искал да разбера причината за лок и времето ако може...Благодаря
Tradraela
Newbie
Newbie

мики нали ми каза че имам избор,аз съм павка7аа между другото аз ти дадох на теб джах руна ти си дал на пича само бер охм .... и тои казал че тва не е всичко мн интересно що имам банн и лок след като имах избор даден от теб.Направих квот ми каза да му върна итемс и ти пак ме банваш и насичкото отгоре си дал бер охм след като аз ти дадох джах
dr0m
Hero Member
Hero Member

Tradraela wrote: мики нали ми каза че имам избор,аз съм павка7аа между другото аз ти дадох на теб джах руна ти си дал на пича само бер охм .... и тои казал че тва не е всичко мн интересно що имам банн и лок след като имах избор даден от теб.Направих квот ми каза да му върна итемс и ти пак ме банваш и насичкото отгоре си дал бер охм след като аз ти дадох джах
:punish: Това, ако е истина просто...
Tradraela
Newbie
Newbie

еми истина е кво да се прави....чудя се дали по важните админи ще се заинтересуват.
kzteam
Newbie
Newbie

acc:kzteam даже незнам защо сам баннат като ане сам нарушил никакви права!!
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

kzteam wrote: acc:kzteam даже незнам защо сам баннат като ане сам нарушил никакви права!!
Имам предложение, пиши ми на ЛС.
Tradraela
Newbie
Newbie

Значи един приятел играе от скоро и от няколко дни неможе да влезе в сървара каза, че ип-то му е в бан листа но в форума не пише нищо за него:
acc: AdiTT
geno
Newbie
Newbie

84.201.201.205-ban+lock 10 days....за биене без "Go".Вярно, наруших правилата на играта ,но не е ли малко повишен ...
Моля, ако може да го намалите малко ,за което предварително ви благодаря. :like_linux: :like_linux:
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Geno това ти е втори бан ! Затова е 10 дена при още 1 бан просто забрави за този сървър :)
gworm
Newbie
Newbie

6. 88.203.209.16 4 days 21 hour 42 minutes 28 seconds

Infection брат разбирам и аз да бях на твое място и аз щях да повярвам на пиковете , но и то име уби 2пати имам 1 пик. Другия неможах да го снимам защото ми избяга на долу, а нямам логс на мап хака :}
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

gworm wrote: 6. 88.203.209.16 4 days 21 hour 42 minutes 28 seconds

Infection брат разбирам и аз да бях на твое място и аз щях да повярвам на пиковете , но и то име уби 2пати имам 1 пик. Другия неможах да го снимам защото ми избяга на долу, а нямам логс на мап хака :}
Като сам си казваш "infection брат разбирам и аз да бях на твое място и аз щях да повярвам на пиковете" ... какво искаш повече ???
Другото, което го е казал един човек... дето няма как да се перефразира "Бай Експииз" - Простичко с 2 думи.. Да се научите като ви бият, да не биете и после да лежите чуждото наказание....