Незаслужени банове

gworm
Newbie
Newbie

Брат виж аз имам 1 пиk как тои ме убива и аз следтва г убивам просто другия неможах да го снимам защото беше по надолъ , а няям логс на мап хака :[
LineOfLive
Newbie
Newbie

искам да помолия Komar да ме unbanne защото аз го накарах да ме бан защото не знаех IP-to ми и помислих 4е е този които ми разби паролите на acc-ta ta а не е било неговото Ip а моито така че Komar брат unbanni ме

[gmod]\готов си, нямаш вече бан.[/gmod]
gworm
Newbie
Newbie

Пичове днес ми изтече бана в 19:32, но още са лок ацц. Ip : 88.203.209.16 acc : gworm,gworm2,gworm3,gworm4,gworm5,gworm6,gworm7,gworm8,gworm9,gworm10,f0rsaken,f0rsaken2,g0dlike,underbiz,previous,blocker,yeah- това са тези за които се сещам ако има още ще пиша на някои от админите :} topic1808-680.html
Бана е от Infection тои неме е постнал никаде сорка :D Репорт от Ledze

ПП. Мерси предварително :P
ПП2. Извинявам се сгрешил сам темата, моля да бъде преместена :}
Щом си осъзнаваш грешката-няма проблем.По-добре късно,отколкото никога :) Дай линк към бана,че с това IP нещо не намирам бан
overpala
Newbie
Newbie

хора защо немога да вляза в сервера да играя спрян ли е или банн ????
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

overpala wrote: хора защо немога да вляза в сервера да играя спрян ли е или банн ????
http://prikachi.com/images/198/2402198V.jpg

Мисля,че всякакъв коментар е излишен.
....
overpala
Newbie
Newbie

кажете за колко време сам банн ???
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

overpala wrote: кажете за колко време сам банн ???
topic2025.html
....
overpala
Newbie
Newbie

каде да пиша след това дами ги унбанн няма перманент нали ???
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

overpala wrote: каде да пиша след това дами ги унбанн няма перманент нали ???
Ако не са отключени след като бана е изтекъл,има тема в която можеш да пишеш.Няма да ти давам линк-все пак имаш 5 дена да я намериш.Лека вечер.
....
confusi0n1
Newbie
Newbie

и аз така и не разбрах защо съм баннат... влиза ми някой в играта докато ръня и за к'во трябва да се занимавам с него..?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

confusi0n1 wrote: и аз така и не разбрах защо съм баннат... влиза ми някой в играта докато ръня и за к'во трябва да се занимавам с него..?
Писах ти на ЛС.
....
pr0paganja
Newbie
Newbie

А аз щазо съм баннат немога да разбера ?!
ха-ха вие сте направо СУПЕР ве...
Има адски много банове които са сложени по лични причини.. .да не говорим за тези които се слагат в играта , заради неща в форума... УРАААААААААААА велики сте...

Поздрави и почитания Чалгабой !

П.С. с тиим виел съм в компа на парта-ми , не заобикалям банове \) КОИТО СА НЕЗАСЛУЖЕНИ !
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

pr0paganja wrote: А аз щазо съм баннат немога да разбера ?!
ха-ха вие сте направо СУПЕР ве...
Има адски много банове които са сложени по лични причини.. .да не говорим за тези които се слагат в играта , заради неща в форума... УРАААААААААААА велики сте...

Поздрави и почитания Чалгабой !

П.С. с тиим виел съм в компа на парта-ми , не заобикалям банове \) КОИТО СА НЕЗАСЛУЖЕНИ !
Да му е честито и на него тогава.Самия факт,че ти е ограничен достъпа до сървъра означава,че не си желан за този период от време.Ако ще и от на арменския поп РС-то да пишеш или играеш.
....
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

TheExorcist™ wrote: Да му е честито и на него тогава.Самия факт,че ти е ограничен достъпа до сървъра означава,че не си желан за този период от време.Ако ще и от на арменския поп РС-то да пишеш или играеш.
Не пиша от името на Чалга Бой...
Искам само едно да попитам, това е темата за Незаслужени Банове ( По Д*в*л*те )...
Да хубаво Дидо, прав си, но ако тука не попита за какво става въпрос, къде да попита... ??
Просто над това само се замислете... хубаво им слагате бановете.
Да сгрешило е момчето, престъпило е правилата. Просто пита в темата да му се обясни.

Едит: Не пиша от негово име, ако си мислите, че го защитавам.. Просто според мене не е редно
и си изкавам мнението..
Eдит 2: Изпуснах да добавя само, след псуване към администартор за какво тогава му махате банна, след което пак го банвате ???
Ако беше напсувал Юли ( вече е пенсия, но пак ще е да бъде отрязан) или Папи мисла, че и перм ще е да има.
Eдит 3: Към чалгата, ако от някъде чете: Замисли се над Едит 2.. и се благодари на Дидо.
Едит 4: Айде със здрави на всички :)
и не забравяйте, че това е една игра :)
sky_fuccker
Newbie
Newbie

acc:LivingDead преди 5 месеца получих бан за обида на узер банна е перм и мисля че за такова нещо не се дават такива наказания! админа е mickie_mouse.Всеки има право на 2-ри шанс нека които е безгрешен да хвърли първият камак !
sky_fuccker
Newbie
Newbie

acc: LivingDead сложиха ми перм банн за обида на узер преди 5 месеца и мисля че заслужавам 2-ри шанс админа е Mickie_mouse. Нека този които е безгрешен да хвърли първиът камък!
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

sky_fuccker wrote: acc: LivingDead сложиха ми перм банн за обида на узер преди 5 месеца и мисля че заслужавам 2-ри шанс админа е Mickie_mouse. Нека този които е безгрешен да хвърли първиът камък!
Не съм безгрешен, няма такъв.. Не хвърлям камъни, но след като ти казват в 2 теми, едната, от който е на латиница, че няма да можеш, да играеш, само доказваш как си се променил....
Маз0 ти е сложил бана, пиши си му на него на ЛС. ако благоволи.. нищо, че е в пенсия има властта да ти махне банна.
Айде живи и здрави.
mursha
Newbie
Newbie

Neznam koi e admina koito me e bann , no koito i da e se izqvqva dosta jaluk...Dosega nikoi e nqmal problemi s men i zaradi edin gashnik sega az sum bez diablo,nestiga che igraq po 15 chasa na den , che i za parvo nakazanie mi davate 2 meseca bann ,kak moje takova bezobrazie ,nali blagodarenie na nas igrachite se poddarja sarvara ,vidqh vuv foruma dori nqkakuv koito go nakazvat za 4-ti pat....tova e problemen chovek,a ne kato men za sluchaina glupost , koqto ne sum pravil nikoga dosega da polucha 2 meseca Bann....nemoje taka,prekaleno mnogo q uvajavam igrata,za da stoq s krusteni ruce, ne sum si habil vremeto na vqtura , che za parvo proqvenie da nqmam diablo za 2 meseca,ne se izlagaite
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

mursha wrote: Neznam koi e admina koito me e bann , no koito i da e se izqvqva dosta jaluk...Dosega nikoi e nqmal problemi s men i zaradi edin gashnik sega az sum bez diablo,nestiga che igraq po 15 chasa na den , che i za parvo nakazanie mi davate 2 meseca bann ,kak moje takova bezobrazie ,nali blagodarenie na nas igrachite se poddarja sarvara ,vidqh vuv foruma dori nqkakuv koito go nakazvat za 4-ti pat....tova e problemen chovek,a ne kato men za sluchaina glupost , koqto ne sum pravil nikoga dosega da polucha 2 meseca Bann....nemoje taka,prekaleno mnogo q uvajavam igrata,za da stoq s krusteni ruce, ne sum si habil vremeto na vqtura , che za parvo proqvenie da nqmam diablo za 2 meseca,ne se izlagaite
Вземаме поста ти под внимание!Да не кажеш,че те пренебрегваме!!!Предвид досадното ти поведение,лъжите колко си "невинен" и добричък с останалите (псуването по техен адрес няма да го броим!)Писането на латиница в момента,нападките към екипа...ами да ти е честит и на тебе бана от форума :)
....
DarkKiss
Administrator
Administrator

mursha wrote: nali blagodarenie na nas igrachite se poddarja sarvara
Предварително се извинявам на всеки, който не е съгласен с цитирания текст, че ще му загубя времето да чете мнението ми, но държа да направя едно малко пояснение.

Сървъра не се поддържа БЛАГОДАРЕНИЕ на вас, играчите, а се поддържа ЗА вас. Има малка разлика. Благодарение на вас ще се поддържа, когато някой започне да плаща всички разходи по него. Ако си мераклия веднага мога да ти изпратя инструкции как, какво и кога точно трябва да се плати - поеми разходите и тогава можеш да седнеш да се биеш в гърдите и да кажеш "Сървъра работи благодарение на мен".