Незаслужени банове

stunted
Newbie
Newbie

хора от този сервер админите нищо не става от вас 6те страдате си4ки 6те ви намеря 1 по 1 обе6тавам ви :rage: къв е тоя exc_belov каазал на тоя комар 4е сам му обрал аcc и тоя педал ме банна 6те го намеря по иП :rage: как така без доказателства ме баннва тоя 6те се опла4а там кадето 6те е зле за вас 6те премахнат саита ви и вас долни нищожесва :rage:
[admin]БАННАТ ^^[/admin]
Deen
Newbie
Newbie

stunted wrote: хора от този сервер админите нищо не става от вас 6те страдате си4ки 6те ви намеря 1 по 1 обе6тавам ви :rage: къв е тоя exc_belov каазал на тоя комар 4е сам му обрал аcc и тоя педал ме банна 6те го намеря по иП :rage: как така без доказателства ме баннва тоя 6те се опла4а там кадето 6те е зле за вас 6те премахнат саита ви и вас долни нищожесва :rage:
Детенце хубаво,
пиленце любаво,
къде под мишница
с таз малка книжчица?

Първо се научи как се пише на бълграски, после порастни малко и след това, чак тогава потърси администраторите по IP адреси. С това вулгарно държание ме съмнява да стигнеш далеч.
runercho3
Newbie
Newbie

Така неска си пуснах нет-а и разбрах че авера с който играем в едни и същи ацц-та е бан и лок.
Заедно с сички ацц после видях че по-голямата част от тях не са наши a na парта ни с който играча който е бан нямат никаква връзка( еднакъв ип , емайл и тн.). Освен че играем в едно ацц 3мата което е VkC-Anarchy.
Въпросния играч който е баннат заради обиди и непристоино поведение въобще не е влизъл в нито едно от теци ацц-та : Vandalizym, fucktheflag, punker, Vandalizym2, nosq-vsichko, punk0, DqdoMraz, Vandalizym3, freaxx, punko, AxllRose, Anarchy, Vandalizym7, Vandalizym6, Vandalizym5, Vandalizym4, Anarchy2, Vandalizym8, Anarchy8, Anarchy7, Anarchy6, Anarchy5, Anarchy3, Anarchy1, obitax, obitax-hc, Anarhiq, react1ve, OMG, allout, bigpro, hc, Xadezz-
което може да се провери.Но и те са лок като се опитах да разбера защо е станало това въпросния админ който беше баннал и локнал авера освен ,че му досаждам и че ако продължа да му пиша ще банн и мен др не ми обясни :
http://img832.imageshack.us/i/screenshot185a.jpg/
http://img840.imageshack.us/i/screenshot183.jpg/
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

runercho3 кого си мислиш, че се опитваш да излъжеш? Банна ще си го изтърпите ако иска и папата да, е играл с него нас не ни засяга.
runercho3
Newbie
Newbie

1-во 1-во Никого не се мъча да излъжа .
2-ро Аз бан нямам в момента играя , бан има парта .
3-то Ако си направиш труда да провериш ацц-та който съм поснал ще разбереш сам ,че потребителят който е баннат не е влизал в тях .
4-то Никой не карам да му маха бан-а просто ми беше чудно как така е решено да се слагът локови на алл vkc-ta при положение че в ацц-та на колегата не е влизал въпросния баннат :)
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Всички акаунти, който си дал са на БТК(Vivacom), също така всички акаунти са от един и същи email. Мисля ,че и двамата знаем много, добре че са твой, препоръчвам ти да спреш да ме разубеждаваш в обратното.
runercho3
Newbie
Newbie

значи искаш да ми кажиш че ацц-то vkc-atilla например е с един и същ емаил с ацц-та който сам поснал ...
пак до колкото бтк незнам на какво е парта колкото до авера ми с който играя той е на комнет (бургас) ...

p.s.Предполагам че са бан алл ацц-та защото и на 2мата им се променят ип адресите пак са влизали в едно и също ацц ...
jaCk
Newbie
Newbie

Здравейте , ако може да ми махнете лок-а ,защото аверчето ме докладвало и се ебавало...акаунти kashalotche, kashalotche1 , kashalotche2 , kashalotche3 надявам се молбата ми да бъде удовлетворена БЛАГОДАРЯ предварително!
eyeofheart
Full Member
Full Member

ацц: drag4o

получих бан днес за 14 дена,но защо имам перм лок на ацц-то: banned for 14 days 0 hours 0 minutes 0 seconds. - Picket ,банна ме Insat1abl3 ако може да ми кажете, Благодаря :)
Smoke Weed
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

eyeofheart wrote: ацц: drag4o

получих бан днес за 14 дена,но защо имам перм лок на ацц-то: banned for 14 days 0 hours 0 minutes 0 seconds. - Picket ,банна ме Insat1abl3 ако може да ми кажете, Благодаря :)
Банна за "Picket" в посредством политиката на сървъра е 30 дневен + перманентно заключване на акаунта, който е хванат. Явно колегата е проявил милосърдие, което ти не можеш да оцениш.
dEZIBLE
Newbie
Newbie

87.118.xx.xx banned for 5 days 0 hours 0 minutes 0 seconds.
AfteROrgazM1, k3cbotche, Oxygene, Pindelbot, Countessbot, k3cbotche7, k3cbotche6, k3cbotche5, k3cbotche4, k3cbotche3, AfteROrgazM, k3cbotche2, runiANDitemi, SarandaPende
Бой без Г
Добавят се и тези акаунти UnstopabL3, Rookie, JaCk-SpaRRoW + IP 78.130.xx.xx banned permamently.
.Това също преминава в постоянен бан- 87.118.xx.xx banned permamently.
Всички акаунти остават заключени завинаги-избягване на бан
Щом не разбираш от дума-така става.....чак и имаш наглоста да ми държиш сметка на ЛС...Лек ден!
за бана 5те дена аиде ама защо перм че съм с динамично ип и бягам тай ли ?
админ:TheExorcist
sokoleto
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нормално, админите не са станали такива, за да си хабят нервите и времето с хора, които си мислят, че правилата за тях не важат. Щом избягваш бан, наказанието е доста солено:
dEZIBLE
Newbie
Newbie

ама не разбирам как го изсбягвам като съм с динамично ип как да направя да несе сменя???? мн инт
sokoleto
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Просто можеше да не влизащ в сървара докато не ти изтече бана , нали ?
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
dEZIBLE
Newbie
Newbie

ами от каде да знам че туи го считате за бягане ..
sokoleto
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

А как няма след като вече имаш наложено нарушение ?
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
dEZIBLE
Newbie
Newbie

хуу както и да е ..
sokoleto
Sp3n5
Newbie
Newbie

Нали постоянно ако не знаем нещо,проверяваме google.bg,така ни съветвате и повечето от админите...
Сега искам да бъда коректен и да обесня съвсем точно!
Нека някои да си направи труда,да потърси какво означава думата "гей" (например в wikipedia.bg) и след това да решава дали това е за бан или не?
Acc : Ferucci
Bann:Global moderator (Insat1abl3) Или повечето го познават като ZOD-
Date:08.09.2010 (Сряда)
Смятах да си мълча и през тези 5 дена,но минаха едва 2 дена и аз не мога без да си кажа мнението! Това е !
Благодаря за вниманието! :)
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Бана е свален , следващото нарушение ще е х 2
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Sp3n5 wrote: Нали постоянно ако не знаем нещо,проверяваме google.bg,така ни съветвате и повечето от админите...
Сега искам да бъда коректен и да обесня съвсем точно!
Нека някои да си направи труда,да потърси какво означава думата "гей" (например в wikipedia.bg) и след това да решава дали това е за бан или не?
Acc : Ferucci
Bann:Global moderator (Insat1abl3) Или повечето го познават като ZOD-
Date:08.09.2010 (Сряда)
Смятах да си мълча и през тези 5 дена,но минаха едва 2 дена и аз не мога без да си кажа мнението! Това е !
Благодаря за вниманието! :)
Но не можеш просто някой да го наречеш "гей" след като нито го познаваш нито имаш каквито и да било взаимоотношения с него. Тая дума е крайно обидна лично за мен, защото нито се чувствам като такъв нито съм такъв!
Insat1abl3 wrote: Бана е свален , следващото нарушение ще е х 2
А от мене още 2 седмици обещавам ти го и ще следя бъдещите ти провинения.