Незаслужени банове

gworm
Newbie
Newbie

брао infection добър си секи които ти каже нещо на криво трябва да бъде банван ! Само незнам къф е тоя бан зо дена ....
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Когато започна да ме псуваш те предупредих да спреш, а ти как ми отвърна?
GreeNQEEN: are banvai me
GreeNQEEN: sme6ko
Замисли се над думите си и ми отговори след 1, 2 дена, когато осъзнаеш къде ти е грешката и успееш да ме опровергаеш, че повече провинения, от каквото и да, е естество няма да има от твоя страна.
loshia
Jr. Member
Jr. Member

искам да попитам Infection защо аццта
nad_zakona5, nad_zakona4, nad_zakona3, nad_zakona2, nad_zakona, nad_zakona8, Skyline, d3v1l, lita, GARO, Strike, DiamondeS, nad_zakona6, Skyline1, ScHneIDeR, nad_zakona7, Skyline_, nad_zakona9, Vibrator, Gold, r3b00tm3, ImaLi, pu6ilkata, Picha [84.238.xx.xx] Заключени докато не ме намери и изясним случая с траде.

са заключени чак сега като не съм влизал от 12 август?

никакъв траде не съм правил, имам парт той е правил някъв траде но той няма нищо общо с тия аццта дори той незнаеше за тия аццта а са локнати ?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Кого се опитваш да излъжеш?
Нас или себе си ?
....
loshia
Jr. Member
Jr. Member

TheExorcist™ wrote: Кого се опитваш да излъжеш?
Нас или себе си ?
няма ли някакви логове от вчера? а и айде ти ми отговори
тоя пич HowHigh ми е парт и съм му дал пасовете на някои мои акаунти играли сме 2та с тях, но тия аццта дето ги изброих по горе той въобще не знае за тях ако искаш погледни дали неговото айпи е вписано там. тия акаунти са лично мои, мисля че те трябва да са унлок, а лок да са само тия където и парта ми е вписан там (нищо че аз нямам нищо общо с това) не съм влизал от 12 август, така че моля не намесвайте моите акаунти.
stopped
Newbie
Newbie

Искам да попитам защо бана на това ИП 77.70.118.31 не е описан
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

stopped wrote: Искам да попитам защо бана на това ИП 77.70.118.31 не е описан
За какво ти е да е описан :) ...Нима не се сещаш за какво е?Може би за непристойното ти поведение?А за колко дена е,и сам можеш да видиш.
....
stopped
Newbie
Newbie

Ами просто ме помолиха да попитам за причината. Не съм аз човека който сте баннали.
pandev
Newbie
Newbie

Моля Доло написаните оплаквания да не накарнят и ядосат Администраторите :)
Acc: pandev
Баннат съм на 30.09.2010
получих бан от TheExorcist™ Денислав Димитров
Пречина : Имам бан за псуване и обида да така е играта беше Дуел аз излизам от града и той ме обива пак излизам (без тяло) пак ме обива така 3 4 пъти и всичкия ми голд вземаха.Моля как да не ги псувам.Моля да бъда извинен просто те си го заслужиха Без Го без нищо. Да кажа че играя в вашия сървър вече 1 година и сега имам бан.До сега никога съм нямал провинения.

Пс: Писах на горе посочения Администратор и той ми отговори по най-милия начин ->>> v momenta ima 2 varianta...da ti sloja o6te 10 dena za tova 4e me lyje6 za situaciqta ili da se napravq na udaren i da si zatvoq explorera ???
Bqh v igrata i vidqh mnogo dobre kakvo se slu4i....a naqsno li si 4e pribra na dvama ot adminite golda...????Ediniq ot koito bqh az???
A tova 4e me napsuva...? Q vzemi sega o6te 10 dena ta da se nau4i6 da ne lyje6 sledva6tiq pyt
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Pandev, относно това, което си написал е само празни приказки. Мерки няма да бъдат взети докато думите ти не бъдат подкрепени със снимков материал. Върни се в темата на страница 1 и прочети внимателно изискванията за писане в тази тема.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

SkyLine админа също беше в играта...ние си правихме дуели а ти събираше голда от играчите за да имаш голд за помощник на паладина който ти пусна след броени минути след като ни събираше голда.ТАКА ЛИ БЕшЕ???
След като ти излезе от дуела си пусна паладина на баал рънове и аз влизах в няколко игри и ти давах хост и ти излизаше (ръчно си излизал защото единия път ми писа) и след 2-3 пъти ти спря бота....след известно време пак влезе в игра дуел...аз бях с болърката,дадох ти хост и те убих само един шибан път!!!!!Дропна малко голд и ти каза,че вече си го прехвърлил другаде.(Защо ли си го прехвърлил и пак си влязъл в дуел?Може би за още голд?!?!)След това ме напсува и си лефтна като "пич"
Никой не те е убивал 3-4-5....1000 пъти както казваш...не ме карай да ровя по логове на игри и тем подобни защото имам и много по-интересни занимания от това да пиша романи с обяснения....и то точно на теб....човека който лъже като...айде да не казвам...
....
blajo
Newbie
Newbie

е може ли все пак сте админи безгрешни нали .. ?
pandev
Newbie
Newbie

нямам снимки нито видео.Ако може поне да ми махнете 10 дена бан.Получих ги като писах на админа :)
pandev
Newbie
Newbie

Наблюдавам форума през 30 мин + Тази тема и се моля да вземете добро решение :) играе ми се хора сажалете ме.. :)
Copacabana
Newbie
Newbie

Мисли преди да действаш, и ще избягваш проблемите \)
TheAntidote
Newbie
Newbie

pandev wrote: нямам снимки нито видео.Ако може поне да ми махнете 10 дена бан.Получих ги като писах на админа :)
pandev wrote: Наблюдавам форума през 30 мин + Тази тема и се моля да вземете добро решение :) играе ми се хора сажалете ме.. :)
Имаш много сериозни проблеми..
Трябва да спреш малко тая игра, пристрастен си жестоко ^^
Djani
Newbie
Newbie

[admin]Пробвай на кирилица.[/admin]
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В *** си същата стока.
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
Djani
Newbie
Newbie

Добър ден,

Значи първо започвам с ацц-тата:stress/djani1/rbc-stop3/rbc-stop4/rbc-stop5

искам да ми бъде проследен ip адреса не съм го сменял може и да се разровите в логове ако не ви мързи \) нз кой админ ме е баннал :) причината била
"АУТО ХИТ". Ще съм много благодарен ако го направите
играя в сървъра от има няма 1 седмица, направих си fire сорс и решиха че съм
бил ауто хит моля ви прегледайте логовете и ми отговорете

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Когато ти поискат снимки на лога от чата си длъжен да го дадеш, особено когато ти го иска администратор. Банна няма да бъде свален преди неговото изтичане. Надявам се, че съм се изразил ясно с предното си изречение.