Незаслужени банове

rory_x
Newbie
Newbie

Djani wrote: A az ot kade da znam koi e administrator ? Abe ..... admini bili :) :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
според мен се подразбира :D а и има команда /admins
pandev
Newbie
Newbie

Здравейте Ип ми е 62.73.105.190 и имам перманентен бан а трябва да ми остават 5 дена до изтичането на банна.Преди един час гледах че ми остават 5 дена и сега пише Перманентен.Сигорно е станала грешка.Отговорете ми
DarkKiss
Administrator
Administrator

pandev wrote: Здравейте Ип ми е 62.73.105.190 и имам перманентен бан а трябва да ми остават 5 дена до изтичането на банна.Преди един час гледах че ми остават 5 дена и сега пише Перманентен.Сигорно е станала грешка.Отговорете ми
Вероятно проблем в системата. Ще се провери на какво се дължи. Преди час няма как да ти е показвало 5 дни, че остават. Ето реалното състояние към момента:

123: 62.73.105.190 (5 days 23 hours 56 minutes 19 seconds)

Редакция: Няма грешка, перманентен бан имаш.
pandev
Newbie
Newbie

DarkKiss Е как от 5 дена бан става Перманентен......... Първо от 10 дена станаха на 20 дена после от 20 дена стана на перманентен Немога да ви разбера Сервера чесноо..
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Може би ще е хубаво да не се правиш на "дръж ми шапката", защото знаеш защо ти е бана.
pandev
Newbie
Newbie

Еи Мазо на никъв не се правя И """""""""""""""""""""""""НЕЗНАМ ЗА КВО МИ Е БАНА"""" Лек Кво се правите всички на най най най най най еее хора успокойте се малко кви перманентни Банове е ОМФГ бахти сървъта чесно ти преказвам остават ми 5 дена бан и изведнаж Перманентен > Мазо да не би случай но да сам си влязал в Ацц и да сам играл ли кво омфг... ИМАМ БАН и ся е перманентен.Хора правете си сметка за какво става вапрос напваво незнам.Големи админи голяма нещо. И ся знам кво ще стане " ЗНАМ ЧЕ ЩЕ МЕ БАННЕТЕ И ОТ ФОРУМА" Моля ви знам го това ми е прекалено ясно баннете ме от сякаде поне да не се ядосвам. Единия Админ нему се пишело романи тос ми вика да не се правя а Истинската пречина за Банна е ЗАООБИКАЛЯНЕ НА БАН Омфг ..... Банвайте ме да не се ядосвам :rage::@ Направо сам болен чесно.
pandev
Newbie
Newbie

Осрахте се на метеното чесно ....... особено Мазо Админа който разбира всичко..... Аз пиша да дарккис тои се меси..Админ си Админ си ко са месиш в нащи разговори....
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Заобикаляне на Бан води до перманентен.. а колкото до болестта ти по-добре не си хаби нервите за игра..
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
pandev
Newbie
Newbie

Fanatic братле как да не се хабя... как съм заообикалял бан какво сам го правил не разбирам.чакам си да ми изтекат оставащите Дни от банна и изведнаж перманентен???? WHAT :> По време на банна не сам обиждал или псувал и прочие.. 4акам си савсем кротко ..
pandev
Newbie
Newbie

Направо се гаврите с ХОРАТА... WOW Имам перманентен Бан за Взет Голд и обида щото ме праснаха да ме бият за Труп. Много добри Админи Кефите ме.Да сте живи и здрави и една препорака. Спрете да се занимавате с Диабло.чесно не разбивате много (някой от вас) варвете си лягайте... За взет голд и обида Перманентен. Др пат като някои ви пише Здр админе искам да ме Бан цялата мрежа и направо целия сервер да си играете само вие......
LineOfLive
Newbie
Newbie

Искам да попитам поради каква причината сум бан защото сега се опитвам да влеза и нестава .Според мен няма причина да съм бан моля ако може да ми махнете бана,мeрси предварително
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ето ти причината и наказанието следователно :) -
post26667.html#p26667 & post26671.html#p26671
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
LineOfLive
Newbie
Newbie

е продавам си итемс и тва ли е забранено ебати ??? аз нелужа хората давам си им итемите неим казвам прати и после бб питаите acc xxxl-team.Невидях някъде в правилата да пише че е забранено да си продам итемите
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1.9. Абсолютно забранено е търсенето/предлагането на предмети/герой/акаунти за реални пари!
LineOfLive
Newbie
Newbie

добре но това него знаех.Защото никъде него пишеше това.Извинявам се за което.Няма да правя повече тази грешка.Има ли шанс да ми се махне бана :(
xxxl-team
Newbie
Newbie

наистина момчето не е направил нещо лошо поне според мен и не е знаел :) "мое мнение"
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

LineOfLive wrote: добре но това него знаех.Защото никъде него пишеше това.Извинявам се за което.Няма да правя повече тази грешка.Има ли шанс да ми се махне бана :(
Такива на нас не ни минават...и как така "не го пишеше"?Винаги го е имало написано черно на бяло,и винаги ще го има написано черно на бяло.
....
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

pandev wrote: Еи Мазо на никъв не се правя И """""""""""""""""""""""""НЕЗНАМ ЗА КВО МИ Е БАНА"""" Лек Кво се правите всички на най най най най най еее хора успокойте се малко кви перманентни Банове е ОМФГ бахти сървъта чесно ти преказвам остават ми 5 дена бан и изведнаж Перманентен > Мазо да не би случай но да сам си влязал в Ацц и да сам играл ли кво омфг... ИМАМ БАН и ся е перманентен.Хора правете си сметка за какво става вапрос напваво незнам.Големи админи голяма нещо. И ся знам кво ще стане " ЗНАМ ЧЕ ЩЕ МЕ БАННЕТЕ И ОТ ФОРУМА" Моля ви знам го това ми е прекалено ясно баннете ме от сякаде поне да не се ядосвам. Единия Админ нему се пишело романи тос ми вика да не се правя а Истинската пречина за Банна е ЗАООБИКАЛЯНЕ НА БАН Омфг ..... Банвайте ме да не се ядосвам :@:@ Направо сам болен чесно.
Да си мислил, когато си давал достъп на баннати потребители до сървъра. Ще горите и двамата \)
blajo
Newbie
Newbie

gfury, CrowsZero, Eternity, ScaredFaces-, ScarabHusk, NextPlease, OngBak, PlevenMafia, DeadAngel, ScaredFaces, 0utlawstyl3, dis4steR, SymbianOS, HolyShits, Blocked, outlawstyle, OutlawStyleZ, otherwise, blazho-2

Постоянен бан за неплатен вързак.

А защо имам ЛОК на Всичките .. !? Пък като играя от 2 Ацц-та? До сега чаках да се откл. някой от тях ся пак всичките или ми баннете и локнете ацц-тата с който съм играл вързак .. или ми ги откл. щото не искам да горя с 25 лева зарад няква игра дет я играх 1 месец и кво !?
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Относно изказването ви, ще си позволя да цитирам:
щото не искам да горя с 25 лева зарад няква игра дет я играх 1 месец и кво !?

"Каквото си надробиш, такова ще сърбаш." Щом не можеш да играеш вързак и след това да си плащаш, с което влизаш в разрез с правилата на игра в сървърът ние сме длъжни да ти наложим съответното наказание.
Извадка от тема "Правила за игра в сървъра".
DarkKiss wrote: От този момент, всеки бан ще бъде придружаван с Lock на акаунта за същия период от време.
Надявам се, че съм ти отговорил на въпросите ти.