Незаслужени банове

blajo
Newbie
Newbie

От този момент, всеки бан ще бъде придружаван с Lock на акаунта за същия период от време.
Kaто ще е от този момент си държа да ми се ЪНЛОКНАТ другите акаунти..
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не става само с йедене.Требе и акЪл!!!
....
AmnesiaIbiza
Newbie
Newbie

DarkKiss искам да се оплача от maz0, вчера играх дрийм мода от дома на мойта приятелка там играх единствено Duelz no rlz и имам банн за 5 дни за биене без Go и сега го питам защо немога да си влезна от удома в това ацц b0tt i b0ttt и тои ме банна и удома ... и за какво ... моля ти се направи нещо ... аз незнам в Duel No Rlz да трябва да се бие с Go а и да ти кажа вчера като влязох в Duel No Rlz аз се биех с един пич и то двамата с Go а другите ми налитаха така че искам да направиш нещо и защо maz0 ме банна и удома ??? ип-то от което съм баннат вчера е 88.80.1xx.13x а сега маz0 ме банна удома ип е 88.80.9x.12x тои вика че имам динамично ип нищо такова просто е съвпадение ... на ип-тата ...
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Банът ти е жест, който ти явно не цениш. Ако искаш да ти лепна 30 дена бан и от двете места, да ти заключа всички акаунти завинаги(заобикаляне на бан), само кажи, защото само това чакам. А относно защо имаш бан, нека колегата Infection отговори, след като той е наложил наказанието.
AmnesiaIbiza
Newbie
Newbie

добре приемам бана дето играх вчера но защо ме банна и сега ??? какво съм направил сега ???
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

BehindYou wrote: http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 87970d.jpg
Бои Без Го !
[admin]Баннат.[/admin]
b0tt, b0ttt, Fre6ko [88.80.100.134] 5 дена за бой без "Go".
С какво основание ни държиш сметка ?
AmnesiaIbiza
Newbie
Newbie

Infection за тоя банн не държа сметка ами ония ден питах maz0 защо немога да си влезна в ацц б0тт и б0ттт т0и ми вика баннат си и ме банна и удома без причина ... това искам за знам защо ме банна и удома ??
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

По-добре си замълчи и както по горе е споменато
maz0 wrote: Банът ти е жест, който ти явно не цениш. Ако искаш да ти лепна 30 дена бан и от двете места, да ти заключа всички акаунти завинаги(заобикаляне на бан), само кажи, защото само това чакам.
това искам за знам защо ме банна и удома ??
Знам, че не е етично на въпрос да се отговаря с въпрос, но ще ти задам един риторичен въпрос. Един и същи човек ли сте?
AmnesiaIbiza
Newbie
Newbie

Infection герой са такова name - YouCantSeeMe нямам в ацц-то вижте пак !!!!!!!!!!!!
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Мисля, че се разбрахме по нататъшното ти оспорване може да ти довлече само отрицателни за теб неща.
AmnesiaIbiza
Newbie
Newbie

Разбрахме се :)
blajo
Newbie
Newbie

DarkKiss искам да те попитам сега като си платя за вързака ще ми се ЪНЛОКНАТ ли акаунтите или горя с пари?
TheAntidote
Newbie
Newbie

blajo wrote: gfury, CrowsZero, Eternity, ScaredFaces-, ScarabHusk, NextPlease, OngBak, PlevenMafia, DeadAngel, ScaredFaces, 0utlawstyl3, dis4steR, SymbianOS, HolyShits, Blocked, outlawstyle, OutlawStyleZ, otherwise, blazho-2

Постоянен бан за неплатен вързак.

А защо имам ЛОК на Всичките .. !? Пък като играя от 2 Ацц-та? До сега чаках да се откл. някой от тях ся пак всичките или ми баннете и локнете ацц-тата с който съм играл вързак .. или ми ги откл. щото не искам да горя с 25 лева зарад няква игра дет я играх 1 месец и кво !?
blajo wrote: DarkKiss искам да те попитам сега като си платя за вързака ще ми се ЪНЛОКНАТ ли акаунтите или горя с пари?
Да си му мислил на време, когато още имаше възможност да ми платиш - сега ще си сърбаш попарката!

Поздрави,
FreakyKiller
blajo
Newbie
Newbie

Да си му мислил на време, когато още имаше възможност да ми платиш - сега ще си сърбаш попарката!

Поздрави,
FreakyKiller
[/quote]

Алоо тебе кой те пита ? питам Админ а не тебе !
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не е хубаво да се заяждаш с потребителите, защото ходиш по линията на изритване от форума.
blajo
Newbie
Newbie

ами ДаркКисс искам да отговори а ми отговаря някой който не му е работа..
BehindYou
Newbie
Newbie

аз да се оплача ли че папи ми локна ацц то :D
Guest

играх вързак , с този Ivision и ме победи , и исках да му платя да си влеза в другото ацц да платя и ми падна интернета и след 5 мин оправих интернета а той вече бил писал на Админа в скайп и съм лок , а и викнах 1 да гледа дуела и той е баннат , ацц : TrustNoBody , а тои не е правил нищо и тои локк..???
Ek3eKyToPa
Newbie
Newbie

Добро утро (за някой поне ...)!
Ето каква е ситуацията:
Снощи в 23:10 си пуснах ботовете и нали легнах да спа.
Сега станах нали да спра ботовете преди рестарта , защото заради него постоянно се бъгват "Файлед то джойн гейм" и гледам и 4те бот-а не могат се свържат със сървъра. Погледнах моментално в бан листа и каква гледам мойто ИП там .... за 1 ден 18 часа 48 мин и 43 сек ...... :(

Моля дайте ми поне причина за бан-а, за да знам в бъдеще да поправя грешката (изчел съм всички правила за този сервер и не мисля , че съм сгафил нещо, честно казано).
ИП-то ми е --- 213.226.63.210 \(

Мерси и приятен ден!
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ek3eKyToPa, а тази тема погледна ли я, преди да пишеш?
sorsnextdoor (213.226.63.210) - 2 дена бан за бот в отворена игра
BrandBow, това е третото оплакване получено за теб от това естество. Предните 2 пъти извади късмет, че снимките не отговаряха на изискванията ни. А като сложим и псувните и клетвите, който си ръсил след това няма вариант за отключване на акаунтите.